ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

RHINO3 – jedno su zagubljeni dokumenti a drugo fotokopija osobne i kartice. Što točno možes samo sa fotokopijom?? Ništa. A neš ti vlastoručni potpis kojieg će netko vidjet. Čudim se da je u današnje vrijeme i potreban, ko da ga itko gleda i kada na kasi potpisujem..

Baltic Exchange Dry Index TM 1869 (UP 28)
Baltic Exchange Capesize Index TM 1747 (UP 49)
Baltic Exchange Panamax Index TM 2447 (UP 44)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1774 (UP 13)
Baltic Exchange Handysize Index TM 998 (UP 9)


RHINO3 – jedno su zagubljeni dokumenti a drugo fotokopija osobne i kartice. Što točno možes samo sa fotokopijom?? Ništa. A neš ti vlastoručni potpis kojieg će netko vidjet. Čudim se da je u današnje vrijeme i potreban, ko da ga itko gleda i kada na kasi potpisujem..

Još uvijek raspravljate o dividendi i poštarima? Ubijate me u mozak.Drys je prvog u mjesecu bio 3.30 jučer je završio na 4.68.

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.

Ovdje upišite svoj komentar…

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]


Ovdje upišite svoj komentar… Jel ovdje? Nema prodaje.Niko ne potaplja.Nadolazeći trend trebo bi biti jasan.

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.


Evo me prijatelju od milijardi.. Neće to dole na 77..
Prije će na 82x, 83x, 84x, može i više ako netko pogura, a onda dole. Neka, ali onda snažniji i veći UP. Ja sam se postavio visoko na izlaz, nadam se da ću ga uhvatiti.
LP svima !!

Kak se čini za sad, dobra procjena…

Jutros mi skinulo 120 kom s prodaje.

Još ne znam je li to dobro ili loše. [undecid]

Vaš link

I danas BDI ide UP , FFA leveli obečavaju. Napokon da se nešto mrdnulo.

I noga u guzicu je korak naprijed


Jutros mi skinulo 120 kom s prodaje.

Još ne znam je li to dobro ili loše. [undecid]

ovisi, budeš sam vidio kroz neko vrijeme


Jutros mi skinulo 120 kom s prodaje.

Još ne znam je li to dobro ili loše. [undecid]

Prije par dana održana je aukcija iz porfelja HFP pa nije bilo interesa za dionice HUP Zagreb, ERNT, čak ni za Tisak etc. dok je jedini ozbiljnji paket prodan od ATPL. Što misliš zašto? Pa zato što je jeftino. I prodaš sad dva tjedna pred FI 1H, jel očekuješ potop rezultata poslovanja i veliki minus?



Jutros mi skinulo 120 kom s prodaje.

Još ne znam je li to dobro ili loše. [undecid]

Prije par dana održana je aukcija iz porfelja HFP pa nije bilo interesa za dionice HUP Zagreb, ERNT, čak ni za Tisak etc. dok je jedini ozbiljnji paket prodan od ATPL. Što misliš zašto? Pa zato što je jeftino. I prodaš sad dva tjedna pred FI 1H, jel očekuješ potop rezultata poslovanja i veliki minus?
[/quote]

kolega, zna li se točno datum polugodišnjeg izvješća?……
unaprijed zahvaljujem


Jutros mi skinulo 120 kom s prodaje.

Još ne znam je li to dobro ili loše. [undecid]


DOBRO [thumbsup]

I very much love INGRA !!

New Report

Close