ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Cijena ATPL-a je toliko dirigirana i kontrolirana, da mi je glupo više bilo šta pisati o tome…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Kupnja je tanka, mogao bi netko nervozan brzo vratiti cijenu na 77_,__!

Mrgude javi se! [undecid]

Evo me prijatelju od milijardi.. Neće to dole na 77..
Prije će na 82x, 83x, 84x, može i više ako netko pogura, a onda dole. Neka, ali onda snažniji i veći UP. Ja sam se postavio visoko na izlaz, nadam se da ću ga uhvatiti.
LP svima !!

I very much love INGRA !!

Graf djeluje uvjerljivo, ali trenutno nam je ZSE u SRA, a kupnja je još tanja? [undecid]


A ko kupi sada zalit ce odmah [lol] [lol] [lol]

Hvala bogu da si se vratio, onaj Pero Madjar mi je stalno dizao tlak ;-))).

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Pregled stanja računa
ATPL-R-A Trž. cijena Prinos (%)
2.725.500,00 268.422,16

Bogat sam, tako kaže račun kod brokerske mi kuće. Odoh kupiti jahtu i Ferari (virtualno naravno). Srce mi skoro otkazalo kad otvorih račun, nadam se da ću dobiti bar ispriku. Nakon isprike ponovo u minus

[cry]

skoro sam milijarder

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

exilim…to znači da ti prčkaju po portfelju ….nešto su pobrkali u računanju……komjuter je dobro
izračunao, samo je minijaturni nalog malo zalutao……i pobenavio.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ja poslao na PBZ investor zafrkanciju da su mi uzeli 200.000.000,00 kn bez moje dozvole 🙂 Bar lijepo nakratko izgledalo 🙂

...

Baltic Exchange Dry Index TM 1841 (UP 15)
Baltic Exchange Capesize Index TM 1698 (DOWN 10)
Baltic Exchange Panamax Index TM 2403 (UP 41)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1761 (UP 16)
Baltic Exchange Handysize Index TM 989 (UP 11)

ATPL je pobacala svu poštu koja nije poslana preporučeno….

Prije desetak dana moja kćer i ja, a obje imamo u portfelju dionice ATPL-a , poslale smo
prema uputi ATPL- a , sve podatke kako su tražili. Dakle, zahtjev, osobnu, žiro / ugovor./
Obje koverte poslane su OBIČNOM POŠTOM tj. nepreporučeno.

Prije tri dana kćer je dobila poštu , u kojoj piše, kako se mora ponovno obratiti sa svim
nabrojanim im poslati im sve to , ako želi dividendu. tj. prema tom dopisu -oni naše koverte sa podacima- NEMAJU ???

Bila sam uvjerena , da pošta još nije obrađena, pa sam nazvala…a razgovor opisala – vidi naprijed.

Danas je stiglo isto takvo pismo i meni, što znači da niti moja pošta – kao- nije stigla do ATPLA-a

Ili, ATPL NE OTVARA OBIČNU POŠTU- već se odnosi prema takvim zahtjevima za isplatu dividende
kao da im podaci NEDOSTAJU- pa je to razlog neisplate…..
Sada, kad držim u ruci isto tako pismo, vidim kako su pokvareni.

Sutra će dobiti pismo sa potvrdom primitka – povratnicom stajat ću u pošti u redu…. koliko treba..
Ma, zaista su pokvareni.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

IZVJEŠĆE S ELEKTRONSKE JAVNE DRAŽBE ZA PRODAJU REDOVITIH DIONICA TRGOVAČKIH DRUŠTAVA IZ PORTFELJA HRVATSKOG FONDA ZA PRIVATIZACIJU:

Oznaka ATPL-R-A
Društvo ATLANTSKA PLOVIDBA
Brokerska kuća kupca Societe Generale-Splitska banka d.d.
Početna cijena paketa (HRK) 2.725.500,00
Zaključna cijena paketa (HRK) 2.725.500,00
Postotak promjene cijene 0%
% od temeljnog kapitala 0,25%
Količina 3.457
Promet (HRK) 2.725.500,00

New Report

Close