ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 10:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,55
15.246
314
48,30
48,80
-0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Opet ponavljam, da li je netko kontaktirao gospodina Nikšu i udrugu ATLANT telefonom ili mailom ? ” ja sam [undecid]

Telefonom ili mailom? I, sto je bilo?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

telefonom
ali da je bilo bitnih stvari već bih vam prenio

inaće sve je ok i poznato [thumbsup]

ps.
a možda i nije ali ni on ne zna [wink]

pa dobro, opet moram inzistirati – sto je receno, zasto treba punomoci, odnosno glasove?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


pa dobro, opet moram inzistirati – sto je receno, zasto treba punomoci, odnosno glasove?

sakai, svi su ovdje glasali da vas se odmoderira zbog vašeg kvalitetnog doprinosa
Predlažem da kontaktirate gospodina Nikšu i ispreskačete ga pitanjima pa da dobijemo kakvu takvu informaciju.
Možda u stvari propuštamo nešto što bi bilo i u našu korist ako mu ne pošaljemo punomoći – sad je skupština i onda poslije nema kajanja.
A opet nema svrhe da ga pojedinačno zovemo na tel. pa je najbolje da se to uradi i prezentira na forumu do kakvih se informacija došlo.

sve je rečeno u onom pismu koje sam sinoć postao
nešto slično je odgovorio i na upit (par puta sam ponavljao u nadi…), pričali smo oko 10 min. i niti nakon toga ništa posebno mi nije odgovorio
na svaki upit da li se radi o nečemu bitnome i nepoznatom odgovarao je da ne i da je članak na poslovnom…bla bla
rekao je da punomoć važi i bez ovjere javnog bilježnika [undecid]

…da i zamolio sam ga da se javi na forum ali je rako da nema potrebe jer ima članak bla bla

Još jedan rast BDI, znači dno je bilo oko 9900 bodova[thumbsup].

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Iako je BDI padao sa 11000 na 10000 tj. spot cijena, dugotrajne vozarine ostale su na ATH. što govori da se očekuje veća cijena vozarina u 2008.
Eto to tako izgleda

Ja pokazujem podatke, a vi ih dobro analizirajte……….. Pozdrav [proud]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Još jedan rast BDI, znači dno je bilo oko 9900 bodova[thumbsup].

Danas opet Ameri vole brodare
Vaš link

Izgleda mi i kod nas po k/p da bi moglo krenuti na bolje [proud]
Dokupio još nešto sitno po okruglih 3000

BigBoss:

Još jedan rast BDI, znači dno je bilo oko 9900 bodova[thumbsup].

Danas opet Ameri vole brodare
Vaš link

Izgleda mi i kod nas po k/p da bi moglo krenuti na bolje [proud]
Dokupio još nešto sitno po okruglih 3000

Vole ih vec 3. dan za redom. Samo da se ta ljubav i kod nas prenese konacno

Realna očekivanja o rekordnim rezultatima za 2008

Vaš link

[thumbsup]


sve je rečeno u onom pismu koje sam sinoć postao nešto slično je odgovorio i na upit (par puta sam ponavljao u nadi…), pričali smo oko 10 min. i niti nakon toga ništa posebno mi nije odgovorio na svaki upit da li se radi o nečemu bitnome i nepoznatom odgovarao je da ne i da je članak na poslovnom…bla bla rekao je da punomoć važi i bez ovjere javnog bilježnika [undecid] …da i zamolio sam ga da se javi na forum ali je rako da nema potrebe jer ima članak bla bla

sorry, na koji je točno članak mislio?

ovaj kolega – i ne moraš se ispričavati,
zato smo tu da razmjenimo info ko i kada što ima…[proud]

http://www.poslovni.hr/62284.aspx

New Report

Close