ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo da uskoro ne prođemo kao Grčka, onda češ vidjeti šta je "keš ispod jastuka"

SLAVONAC (malo san maka)

kolega kuster ,naš uvaženi kolega peromadjar može pisati što hoće ,ali mislim da se dobro zna da mi ne ovisimo niti o bdi-u niti o ne znam čemu,već samo i isključivo kako kojem velikome institucionalnom investitoru pukne …,a on sa ovim navlačenjem se nada da atpl dođe do cca 500 kn pa da i on kupi i onda da mu postane najbolja firma na svijetu


Samo da uskoro ne prođemo kao Grčka, onda češ vidjeti šta je "keš ispod jastuka"

Vjerovatno aludiraš na zaduživanje od prije koji dan.

Koliki su se stručnjaci zabrinuli uključujući i Mislava Togonala koji je vodio taj dnevinika ali ti isti sutra dan bi posrali vladu i Hrvatsku da je vlada rekla, ok ajmo smanjit javnu potrošnju tj skresat plaće i mirovine.
80 posto proračuna su palće , mirovine, pomoć ova ona i ostalo.
Što mi to možemo skresat? Jedino plaće a onda će opet biti vlada opet ne potiče potrošnju! Zamislite koji paradoks sa jedne strane svi žele potrošnju i rast preko potrošnje a sa druge se žale kad se vlada zadužuje. Pa neka ti isti objasne kako trošit i još povećat tu potrošnju ako nemaš sa čime?
Mi ne proizvodimo ništa da bi stvarali i to stvoreno potrošili.

Normalno da je naš dug ogroman ali u ovoj situaciji nema drugog izlaza.


20.000 USD na dan …to je sa 300 % marže? Uračunatim svim mogućim i nemogućim troškovima..
i extra zaradom.?

Kormilar…zašto zahebavaš dobre ljude?


Ma mislio sam da to Šuker pita pod lažnim nickom, jer država ima 10-ak posto ATPL, pa i oni moraju napravit žiro za isplatu dividende, a i stavio sam wink da se shvati kao šala, za svaki slučaj. Sorry svima, nije bilo zle namjere. [cry]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Cape Maria od 17000 dwt za 4000 dolara, a supramax od 53000 za 19000 dolara dnevne vozarine na period od 100-150 dana, što ukazuje da neće biti smak svijeta. Oni što vjeruju da Crobi ide na 1400-1500 prodaju, dok optimisti što čekaju Crobi na 2300 kupuju, tko će "ubosti" vidjeti će oko Nove godine. U svakom slučaju neće biti dosadno, pa čak ni ovog ljeta


kolega kuster ,naš uvaženi kolega peromadjar može pisati što hoće ,ali mislim da se dobro zna da mi ne ovisimo niti o bdi-u niti o ne znam čemu,već samo i isključivo kako kojem velikome institucionalnom investitoru pukne …,a on sa ovim navlačenjem se nada da atpl dođe do cca 500 kn pa da i on kupi i onda da mu postane najbolja firma na svijetu

Ajmo onda danas odmah srušit na 500, pa onda u ljetnom ritmu laganini gore. [lol]

@Milijarder

Od rušenja na 500 i čak i 700 više nema ništa. Sad lagano idemo gore. Ovo danas nek Vas ne uznemirava (pad od 1,40%). Sve je to u sklopu EWT-a i tako mora biti. Sutra u ponedjeljak. Eto nas na
cca 800 kn.
LP svima !! [bye]

I very much love INGRA !!

isplata dividende iza 25.08.
kaže gospoja u atlantskoj
nazoveš broj od atlantske,pitaš za dividendu,kaže tip samo malo spojit ću vas sa gospojom koja je za to zadužena i dok čekaš da ti se ona javi slušaš majku terezu kesoviju……koji smijeh [lol]



@Milijarder

Od rušenja na 500 i čak i 700 više nema ništa. Sad lagano idemo gore. Ovo danas nek Vas ne uznemirava (pad od 1,40%). Sve je to u sklopu EWT-a i tako mora biti. Sutra u ponedjeljak. Eto nas na
cca 800 kn.
LP svima !! [bye]

Lijepo zvuči, ali koji su argumenti za to?




@Milijarder

Od rušenja na 500 i čak i 700 više nema ništa. Sad lagano idemo gore. Ovo danas nek Vas ne uznemirava (pad od 1,40%). Sve je to u sklopu EWT-a i tako mora biti. Sutra u ponedjeljak. Eto nas na
cca 800 kn.
LP svima !! [bye]

Lijepo zvuči, ali koji su argumenti za to?
[/quote]

Argumenti !!

I very much love INGRA !!





@Milijarder

Od rušenja na 500 i čak i 700 više nema ništa. Sad lagano idemo gore. Ovo danas nek Vas ne uznemirava (pad od 1,40%). Sve je to u sklopu EWT-a i tako mora biti. Sutra u ponedjeljak. Eto nas na
cca 800 kn.
LP svima !! [bye]

Lijepo zvuči, ali koji su argumenti za to?
[/quote]

Argumenti !!
[/quote]

Ajd pliz za nas neuke kratko objašnjenje. Pliz, pliz, pliz …

...

Evo, Mrgud već diže cijenu…navalite…

New Report

Close