ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Najduži niz negativnih dana u posljednjih 9 godina (a negdje piše i uopće otkad postoji) se nastavlja..

Baltic Exchange Dry Index TM 1840 (DOWN 62)
Baltic Exchange Capesize Index TM 1949 (DOWN 153)
Baltic Exchange Panamax Index TM 1941 (DOWN 3)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1789 (DOWN 28)
Baltic Exchange Handysize Index TM 988 (DOWN 15)

ffa levelsi su danas bili totalno pozitivni a na kraju ipak pad……..
[/quote]

i u petak su bili u plusu… mogao bi BDI uskoro u plus okrenut

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


i što sad na kraju?…
poslao sam podatke o žiro u skdd u atpl naravno nisam jer je obavjest došla kasnije…….
znači li to a onaj tko nije poslao podatke u atpl neče dobiti dividendu dok to ne učini?……

i, zna li netko odgovor na ovo pitanje…….

hvala

Da li to država polako izlazi iz ATPL ?
Što će tek biti kada krenu s HT ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

hehe kolega loris mislim da će mirovnici popapat ht


hehe kolega loris mislim da će mirovnici popapat ht

Vjerovatno hoće ali ispod 200 kn. Kad država prodaje mogu se očekivati značajni popusti.



i što sad na kraju?…
poslao sam podatke o žiro u skdd u atpl naravno nisam jer je obavjest došla kasnije…….
znači li to a onaj tko nije poslao podatke u atpl neče dobiti dividendu dok to ne učini?……

i, zna li netko odgovor na ovo pitanje…….

hvala
[/quote]

očigledno je da je ekipa u ATPL sad zbunjena pošto nezna da li da isplata ide preko SKDD il da oni sami to rade, tako da dok to oni ne odluče …..

Malo bi bilo čudno da na osnovu email-a ti isplate dividendu … onda može svako poslat email !

e da je samo ekipa u ATPL zbunjena, ni šuki i ekipa neznaju šta treba i kako,, koliko su tek oni zbunjeni ni sami neznaju jel bi piškili il kakili kako je netko svojevremeno pričao,,,

izgleda da je krenuo tobogan. ne znam tko sada kupuje kad će sutra biti jeftinije i to debelo.
bježanija onih koji su omastili brke i maznuli je na 500. stvarno ne razumijem, kao da se naplaćuje vlasništvo ovom dionicom vrijednošću većom od njene tržišne…

izgleda da je krenuo tobogan. ne znam tko sada kupuje kad će sutra biti jeftinije i to debelo.
bježanija onih koji su omastili brke i maznuli je na 500. stvarno ne razumijem, kao da se naplaćuje vlasništvo ovom dionicom vrijednošću većom od njene tržišne…

daj neka me netko podsjeti dividenda je 20kn ili 200kn ?

mi smo ipak zemlja slučaj


izgleda da je krenuo tobogan. ne znam tko sada kupuje kad će sutra biti jeftinije i to debelo.
bježanija onih koji su omastili brke i maznuli je na 500. stvarno ne razumijem, kao da se naplaćuje vlasništvo ovom dionicom vrijednošću većom od njene tržišne…

[yawn]

mi smo ipak zemlja slučaj


daj neka me netko podsjeti dividenda je 20kn ili 200kn ?

Ak imaš 10 komada – 200kuna.
lp

New Report

Close