ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 12:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,44
22.477
464
48,30
48,80
-0,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ajde kada se vec postavila ideja o dokapitalizaciji, mada su sve nagadjanja ja imam drugu vrstu pitanja. Na kojoj se razini donosi odluka o dokapitalizaciji? Na razni uprave ili skupstine.


polako Blade, takvi nam postovi ne trebaju (NHF). U svom sam postu pokusao obrazloziti razloge za i protiv ovoga cega se ne usudim spominjati.[wink]. Pri tome ne treba ignorirati cinjenicu da je uprava dosad bila vrlo skepticna glede dokapa, isto kao sto i dolazi nam nova uprava. Zbog svega toga treba stati na loptu i pricekati Skupstinu. Ako se tamo uopce bude moglo ista doznati… Vidis Blade sto si pokrenuo…[sad]

Slažem se kolega sakai, pričekajmo skupštinu. “Na loptu treba stati”- to mi je i trener govorio dok sam još bio klinac i igrao za pionire. Jel mi možete pojasnim zašto je uprava bila skeptična glede dokapa.

&

Molio bi nekakvu preporuku u vezi pisma Nike Bratoša u ime udruge dioničara “ATLANT”
Da li je netko telefonom kontaktirao g Niku Bratoša ili mailom da iznese neke informacije ili da netko zamoli gospodina da se ovdje na forumu pojavi i obrazloži koje stavove će zastupati na skupštini.
Ako nisu u pitanju sitni osobni interesi rado ću poslati punomoć.


Ako nisu u pitanju sitni osobni interesi rado ću poslati punomoć.

Iako mi slanje kuverte s markom za odgovor liči upravo na to.

@Alien. Bas si vanzemaljac[proud]

Kaj sam sad skrivil? [huh]

Siguran sam da nece ništa biti od dokapitalizacije.Pa ljudi ce sledece godine imati milijardu dobiti tako da im nece biti problem isfinancirati novogradnje.

SAM PROTIV SVIH


Iako mi slanje kuverte s markom za odgovor liči upravo na to.

Ah, možemo misliti kakvi komentari bi bili da nije koverta s markom u pismu.

Opet ponavljam, da li je netko kontaktirao gospodina Nikšu i udrugu ATLANT telefonom ili mailom ?

Blade, nemam pojma zasto – no kad je nisu provodili dosad, ocito je da su skepticni, zar ne?

Alien, nikaj, to ja onako od milja, stvarno[smiley]

Geronimo, ja sam isto skeptican glede dokapa, ali sumnjam da ce biti milijarda dobiti. Ne bih ulazio u rasprave, no ova brojka mi se cini previsoka i to treba napomenuti. No dao Manitu da imate dobrog vraca na svom brdu, ti i tvoje pleme.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Ajde kada se vec postavila ideja o dokapitalizaciji, mada su sve nagadjanja ja imam drugu vrstu pitanja. Na kojoj se razini donosi odluka o dokapitalizaciji? Na razni uprave ili skupstine.

skupština donosi odluku o dokapu ako se dobro sjecam, trgovačko pravo [huh]

DOKUP!


ŠPANCIR:
Iako mi slanje kuverte s markom za odgovor liči upravo na to.
Ah, možemo misliti kakvi komentari bi bili da nije koverta s markom u pismu.

Opet ponavljam, da li je netko kontaktirao gospodina Nikšu i udrugu ATLANT telefonom ili mailom ?

ja sam
[undecid]

BDI +170


ja sam
[undecid]

Super [rolleyes]

I kakve si informacije dobio ?

New Report

Close