ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


CITY OF DUBROVNIK
Ship Name: CITY OF DUBROVNIK
DWT: 75460
Built: 1995-01
BLT 95 KOJEONG/SAFR 8-10/7.2010:
USD 13,000 DAILY VIA BUNBURY BHP BILLITON

Ovo je brutalno.
Do nedavno su ovakvi brodovi bez problema vozili prosječno za 30-40.000 USD, ponekad i više…

Poštovani dioničari, jeli počela isplata dividende onima koji su poslali broj žiro računa u SKDD?

Kune nisu problem, kuna nema


Poštovani dioničari, jeli počela isplata dividende onima koji su poslali broj žiro računa u SKDD?

Zašto bi počela? Jel igdje ikada spomenut datum isplate?


Poštovani dioničari, jeli počela isplata dividende onima koji su poslali broj žiro računa u SKDD?

—zar nije 30.06.10.?

Kune nisu problem, kuna nema

A zašto bi slali broj žiro računa u SKDD, pa zar nije dovoljno što imam broj tekućeg računa prijavljen u SKDD?


A zašto bi slali broj žiro računa u SKDD, pa zar nije dovoljno što imam broj tekućeg računa prijavljen u SKDD?

Zato da bi banke mogle naplaćivati i naknade za Žiro račune.
[angry]

Evo obavijesti na stranicama SKDD
29.06.2010

Poštovani,

SKDD vas obavještava da Zakon o izmjenama i dopunama zakona o porezu na dohodak (NN 80/2010) stupa na snagu 1. srpnja 2010. godine.

Članak 64. stavak 2. Zakona propisuje da se obveza isplate na žiro račun kod banke primjenjuje i za isplate dividendi i udjela u dobiti na temelju udjela u kapitalu za sve fizičke osobe. Slijedom navedenog, isplata dividende preko SKDD-a bit će moguća isključivo na žiro račune fizičkih osoba ovlaštenika prava na isplatu.

U slučaju da imate neisplaćena sredstva po osnovi dividende, molimo vas da SKDD-u na adresu: SKDD d.d., Heinzelova 62 a, 10000 Zagreb dostavite vlastoručno potpisan zahtjev (dopis) za upis žiro računa, te da obvezno priložite fotokopiju svoje važeće identifikacijske isprave (npr. osobne iskaznice) i fotokopiju ugovora o otvaranju žiro računa ili potvrde banke o otvaranju žiro računa. Za maloljetne osobe, predmetni zahtjev potpisuje zakonski zastupnik (roditelj ili staratelj) koji prilaže fotokopiju rodnog lista maloljetne osobe i fotokopiju svoje osobne iskaznice ili druge identifikacijske isprave te fotokopiju ugovora o otvaranju žiro računa maloljetne osobe ili potvrde banke o otvaranju žiro računa.

Vidi vraga, promakla mi je ta obavijest, hvala. Nema mi druge nego put pod noge i u banku po potvrdu 🙂

Ima li još koga po 800,00 Kn ? :))

...

očito da ima…..neka akcija danas…..kupi puno bez dizanja cijena…….naravno, vrijedi i obrnuto….

Jeli ovo prošlo po bidu ili po asku?

IMT?

asku…….



Poštovani dioničari, jeli počela isplata dividende onima koji su poslali broj žiro računa u SKDD?

—zar nije 30.06.10.?
[/quote]

Ne. Dividendu dobivaju dioničari koji su upisani u SKDD na dan 30.06.2010. To ne znaći da se tada isplačuje.

New Report

Close