ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

………..joj , opet se čude brokeri ..sami sebi???

Pet / 5 / pet puta je Uprava naglasila d će kupovati DIONICE ….Koga se vraga toliko čudite ???

Ona lova koja je ODUZETA OD DIVIDENDE – JE UPRAVO TU- NA BURZI ZAVRŠILA….. prestanite
glumatati!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Odgovor ministra Šukera večeras u Otvorenom na pitanje zašto ne uvedu porez na kapitalnu dobit,kako čemo privuči 2 milijarde eura 2012. sa porezom na kapitalnu dobit eto pa vi samo prodajte dionice… [smiley]


………..joj , opet se čude brokeri ..sami sebi???

Pet / 5 / pet puta je Uprava naglasila d će kupovati DIONICE ….Koga se vraga toliko čudite ???

Ona lova koja je ODUZETA OD DIVIDENDE – JE UPRAVO TU- NA BURZI ZAVRŠILA….. prestanite
glumatati!


Ma prave stvari će se dogoditi mimo ovih gledalica koje su štivo za pučanstvo ili neuku raju. Ja im nudim svoje dionice za trezor po toj i toj cijeni, a ako me pak oni sa svojom ponudom izbace iz cipela nek nose i mene i dionice u trezor, eto im sve. Imaju gospari para na ofshore računima , možda samo dr. Ivo ima više od njih [rolleyes] Pio sam neko odlično vino, mislim da je bio crnjak. [thumbsup] Pustite dionice, ne buljite u ekran mjesec dva i vidjet će te tek onda veliku promjenu. Ja tako mislio napravit a onda me drugu večer probudi Kardum sa plazme, izbuljio oči, i ja znao odma koliko je sati. [angry]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Nisam siguran je li ovo naša Petka:

PETKA
Ship Name PETKA
DWT 75460
Built 1994-10
75,460
BLT 94 AUGHINISH/AUGHINISH 5-12/7.2010
USD 21,000 DAILY, VIA KAMSAR NORDEN

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Nisam siguran je li ovo naša Petka:

PETKA
Ship Name PETKA
DWT 75460
Built 1994-10
75,460
BLT 94 AUGHINISH/AUGHINISH 5-12/7.2010
USD 21,000 DAILY, VIA KAMSAR NORDEN

Je, naša je to Petka….

Ovo je bolje ugovoreno nego prošli puta…
Veća cijena, stariji brod a vozarine manje…

A i hoteli nisu loše popunjeni…

Kad vremena nisu bila teška i kad novaca nije bilo malo???? Tko se toga sjeća???



upravo tako….dogodit ce se neizbjezno…..jbg.

-Misliš li na vladova proročanstva ??? [sealed] [sealed] [sealed] (sp 360)
[/quote]

Ovih današnjih 2,5 milijunčića i u ova teška vremena misle malo drukčije…
[/quote]

Količina prodanih dionica juče over 3000 komada nekad je značila promet iznad 10 milja kuna, što nije bilo realno, ali i ovo je abnormalno jer smo na razinama iz travnja 2006.

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-katastrofa-na-brodarskom-trzistu,83788.html

Eto priprema Jadra udar na ulagače. Ukratko trebate velika većina vas pohitati u Banke i pootvarati žiriće inače ne bu te vidjeli dividendu.

Poštovani,
nastavno na obavijest Središnjeg klirinškog depozitarnog društva d.d. (SKDD) koja se odnosi na isplatu dividende, u nastavku Vam prenosimo u cijelosti sadržaj predmetne obavijesti objavljene na internet stranicama SKDD:

"Poštovani,
SKDD vas obavještava da Zakon o izmjenama i dopunama zakona o porezu na dohodak (NN 80/2010) stupa na snagu 1. srpnja 2010. godine.
Članak 64. stavak 2. Zakona propisuje da se obveza isplate na žiro račun kod banke primjenjuje i za isplate dividendi i udjela u dobiti na temelju udjela u kapitalu za sve fizičke osobe. Slijedom navedenog, isplata dividende preko SKDD-a bit će moguća isključivo na žiro račune fizičkih osoba ovlaštenika prava na isplatu.
U slučaju da imate neisplaćena sredstva po osnovi dividende, molimo vas da SKDD-u na adresu: SKDD d.d., Heinzelova 62 a, 10000 Zagreb dostavite vlastoručno potpisan zahtjev (dopis) za upis žiro računa, te da obvezno priložite fotokopiju svoje važeće identifikacijske isprave (npr. osobne iskaznice) i fotokopiju ugovora o otvaranju žiro računa ili potvrde banke o otvaranju žiro računa. Za maloljetne osobe, predmetni zahtjev potpisuje zakonski zastupnik (roditelj ili staratelj) koji prilaže fotokopiju rodnog lista maloljetne osobe i fotokopiju svoje osobne iskaznice ili druge identifikacijske isprave te fotokopiju ugovora o otvaranju žiro računa maloljetne osobe ili potvrde banke o otvaranju žiro računa."

Predmetna obavijest se odnosi na sve koji očekuju primitke po osnovi dividende bez obzira na koji način su stekli dionice, preko brokera PBZ-a, drugih brokera, preko inicijalnih javnih ponuda ili na bilo koji drugi način. Za sve dodatne informacije u svezi rješavanja ove problematike slobodni smo Vas uputiti da se obratite SKDD-u.
Napominjemo da će klijentima koji putem PBZ Investora koriste brokersku uslugu uz dodatnu uslugu pohrane i čuvanja financijskih instrumenata na skrbničkim računima, odnosno klijentima koji nisu izvršili Migraciju, dividenda i nadalje biti isplaćivana na njihove PBZ Investor novčane račune.

S poštovanjem,
Vaš PBZ

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Uprave ulpl i tnpl nedavno podebljali svoje udjele u tvrtkama,je li to znak da brodari idu gore? [undecid]

svi se tome nadamo.
ovo potapanje nema nikakvog smisla.


Uprave ulpl i tnpl nedavno podebljali svoje udjele u tvrtkama,je li to znak da brodari idu gore? [undecid]

To ti znači da su podebljali svoje udjele.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Baltic Exchange Dry Index TM 2280 (DOWN 71)
Baltic Exchange Capesize Index TM 2627 (DOWN 31)
Baltic Exchange Panamax Index TM 2447 (DOWN 180)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1995 (DOWN 41)
Baltic Exchange Handysize Index TM 1118 (DOWN 21)

New Report

Close