ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Brokerske usluge i usluge agenata..

Ogromna stavka ! Iako manja zbog smanjenja naknada , provizija itd.itd. ZANIMA ME : Koliko od toga su čiste usluge Brokera a koliko Agenta / kolega Techman?/

Udjeli u ostalim društvima su sitni. Vjerojatno VELIKI KAPITAL na vanjskim tržištima !Sve su iznjeli.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Brokerske usluge i usluge agenata..

Ogromna stavka ! Iako manja zbog smanjenja naknada , provizija itd.itd. ZANIMA ME : Koliko od toga su čiste usluge Brokera a koliko Agenta / kolega Techman?/

Udjeli u ostalim društvima su sitni. Vjerojatno VELIKI KAPITAL na vanjskim tržištima !Sve su iznjeli.

Pa pobogu čovječe gdje se gasiš ili kakav si ti ulagač. Tebi je kao suvlasniku privatni interes prije svega a interes bi trebao biti što uspješnija kompanija čiji si suvlasnik, a ti trabunjaš o prevarama, intrigama, zazivaš vraga tamo di ga nema. Pa koji su klinac onda prijavljivali dobit za 2008 od 100 milja usd. Što je bilo onda? Koliko se tek onda sakrili, ukrali, iznijeli? Da je Atlanska takva kompanija ili da si joj ti na čelu odavna je ne bi bilo i zato odi u HT sa svojim milijunima a nama čim prije
lijepo prodaj dionice mrske ti kompanije.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

prijatelji dragi jedno pitanje imam. zadnji dan za kupnju atpl za dividendu je po mom 24.06. Jel točno?

Hvala unaprijed

E i kada se isplačuje?



Brokerske usluge i usluge agenata..

Ogromna stavka ! Iako manja zbog smanjenja naknada , provizija itd.itd. ZANIMA ME : Koliko od toga su čiste usluge Brokera a koliko Agenta / kolega Techman?/

Udjeli u ostalim društvima su sitni. Vjerojatno VELIKI KAPITAL na vanjskim tržištima !Sve su iznjeli.

Pa pobogu čovječe gdje se gasiš ili kakav si ti ulagač. Tebi je kao suvlasniku privatni interes prije svega a interes bi trebao biti što uspješnija kompanija čiji si suvlasnik, a ti trabunjaš o prevarama, intrigama, zazivaš vraga tamo di ga nema. Pa koji su klinac onda prijavljivali dobit za 2008 od 100 milja usd. Što je bilo onda? Koliko se tek onda sakrili, ukrali, iznijeli? Da je Atlanska takva kompanija ili da si joj ti na čelu odavna je ne bi bilo i zato odi u HT sa svojim milijunima a nama čim prije
lijepo prodaj dionice mrske ti kompanije.
[/quote]

decki dajte priznajte da vas je dama potukla do koljena…to bi u najmanju ruku bilo gentlemanski

lp

Scio me nihil scire

decki dajte priznajte da vas je dama potukla do koljena…to bi u najmanju ruku bilo gentlemanski

lp

Evo ja baš iz pučke kuhinje, cijena 911.13, cijena puna simbolike, može se tumačiti na razne načine.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

902? Bravo majstori…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


902? Bravo majstori…

Siguran sam da majstori znaju što rade!?

A što mi da radimo?



902? Bravo majstori…

Siguran sam da majstori znaju što rade!?

A što mi da radimo?

[/quote]

Ako imaš love, kupuj. Ja to radim. Zadao sam si razine i polako tu i tamo kupim. Rađe sad nego jednog dana kad budu sve same lijepe i pozitivne vijesti.

Ali ti si milijarder, nije valjda da tebi treba savjet…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Evo, skoro pa levitiramo..

Baltic Exchange Dry Index TM 2515 (DOWN 32)
Baltic Exchange Capesize Index TM 2698 (DOWN 72)
Baltic Exchange Panamax Index TM 3062 (UP 45)
Baltic Exchange Supramax Index TM 2143 (DOWN 20)
Baltic Exchange Handysize Index TM 1205 (DOWN 14)


prijatelji dragi jedno pitanje imam. zadnji dan za kupnju atpl za dividendu je po mom 24.06. Jel točno?

Hvala unaprijed

E i kada se isplačuje?

Da 24.06.2010., a za isplatu će sutra odlučiti.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.




902? Bravo majstori…

Siguran sam da majstori znaju što rade!?

A što mi da radimo?

[/quote]

Ako imaš love, kupuj. Ja to radim. Zadao sam si razine i polako tu i tamo kupim. Rađe sad nego jednog dana kad budu sve same lijepe i pozitivne vijesti.

Ali ti si milijarder, nije valjda da tebi treba savjet…
[/quote]
He, he, sviđa mi se način na koji razmišljaš!

Ali hebi ga do grla sam u dionicama, a rado bi nešto čopnuo, kad bi se keš odnekud stvorio!

Pošteni ulagači, više nemaju prostora, ni za dnevne akcije! [lol]

Evo Brankica na TA topicu stavila target za BDI, iskreno preplašio sam se.
Tko danas kupuje igra se s vatrom.

New Report

Close