ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kormilar, slušaj računicu i reci -da li je dobra:

1800 dionica ATPL x cca 950,00 kn = 1.710,000,00 kn

Da sam za 1.710.000, 00 kupila HT po cijeni od 264,00 kn = dobila bi 6440 dionica HT-a

Po dionici bi dobila 34,05 KN X 6440 kom = 219.282,00 KN

219.282,00 : 12 mjeseci u godini = 18.273,50 KN …. To mi nije dosta mjesečno ????

A kaj imam od ATPL-a ………. 1800 X 20,00 KN = 36.000,00 : 12= 3000,00 kn mjesečno ???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Winer, još nešto bitno.NITI MORAM RADITI U DIONIČKOM DRUŠTVU , NITI SUDJELOVATI U DIREKTNOM
RADU..Da bi imala pravo na dividendu! Čovječe, ja sam dioničar -ULAGAČ SA LOVOM…a ne portir
ili mali od palube..Kužiš?

Pa svi mo mi ulagači sa LOVOM. Neki dan idem na investor, pokušao kupiti i dobijem odgovor: Kormilaru di ti je LOVA? Nema ti LOVE na računu. E sad je razlika kad se i kako ulagalo, to radi razliku u ponašanju i komentiranju. Pa naravno da ne vjerujem izvješću, nijedna pametna firma ne prikazuje stvarno stanje. I što sad? Vi ste kupili dio firme pa uzmite vuvuzelu i idite na skupštinu radit buku, ja Vam to savjetujem, nema druge, ovdje nećete dobiti lovu, niti Vam ovo itko od Uprave čita, imaju oni pametnijeg posla. A da sam dobar, nisam baš. KENATOOO. Ispali mi Francuzi.
[cry] [cry] [cry]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

miami najbolje da ti odeš na glavnu skupštinu i požališ se kako je tebi malo 20 kn dividende, da bi ti bar 100 kn ako ne može više. Možda samo tebi isplate 100 kn, neš nikad znat ako ne pitaš!

Je, fakat….da im dam malo štofa za zayebanciju poslije Skupštine- na domjenku…?

To me podsjeća na Oliver Twista ..kad je tražio još ..repete…pa je završio ….znaš kako!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ostavljam se teme. Nemojte se čuditi poslije- kad ispliva sve na površinu……
…… Nemojte se čuditi gdje ste i kome vjerovali …i tko Vas je bezočno prevario……
Jerković će podijeliti dividendu , za mene to je crkavica, obzirom na stvarne rezultate , koji su
u izvješću FRIZIRANI – a Vi mu plješčete i ljubite ruke ko FARAONU….?!….
Ma, zbilja ima dobrih ljudi../.to je lakše krasti tu ovoj državi …… na žalost/
Možete mi samo reći..ŠTO MU TOČNO VJERUJETE? Da je financijski rezultat slab..i da je
20,00 kuna zarada koja je ostala još iz perioda zadržane dobiti …..?
I zbilja vjerujete da nije bilo u 2009. VEĆE DOBITI..??? ….
….. Moram stvarno reći da ste predobri …. i da ste u jako , jako velikoj zabludi.

Što će izaći na površinu ?
Kako nas je to netko prevario ?
Koji su stvarni rezultati ?
Koji su u izvješću rezultati frizirani ?
U 2009. godini je bilo dobiti? Koliko ?
Jerković dijeli dividendu kažeš ? Ja san mislija da će mi je dat Atlantska plovidba. Bit će da san bija u krivu. A di će je dilit, na Stradunu ?


Oopa Winer….javljaju se sponzori…Šta je ? Strah Vas je da Vam ne ukinu sponzorstva ???

Jel ti krivo ?


.. Da sam za 1.710.000, 00 kupila HT po cijeni od 264,00 kn = dobila bi 6440 dionica HT-a

Po dionici bi dobila 34,05 KN X 6440 kom = 219.282,00 KN

219.282,00 : 12 mjeseci u godini = 18.273,50 KN …. To mi nije dosta mjesečno ????

A kaj imam od ATPL-a ………. 1800 X 20,00 KN = 36.000,00 : 12= 3000,00 kn mjesečno ???

Eto, naša si rješenje, lipo kupiš HT, čekaš dividendu, brojiš šolde i više nas ovdi ne masiraš svojim frustracijama. Predlažem ti da razmisliš i o JANAFU, jer ipak si ti, kako kažeš, ULAGAČ SA LOVOM…a ne portir ili mali od palube (za razliku od nas drugih običnih smrtnika koji smo ulagači sa k…em), a tamo ima puno dobiti za dividendu, još kad je odluče isplatit … !

E, a ča su ti ove silne točkice između riči ?
Bit će da se malo zaboraviš dok pišeš pa tipkaš točkice dok se ne sitiš ča si tija reć? Je to neki skriveni kod za nekog tajnog agenta? To ti je ka neki poseban stil ?
Baš me zanima ča bi tribale značit te tvoje točkice.

Winer, ajde uzmi 20,00 kn… Zeznuli ste zaradu i muči sad.
Šta je – tu je . Bit će bolje.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Da li su se slali pozivi za skupštinu?

Grofice, za pučane je bio rok prijave 18.06.2010 a za one plemenite krvi ulaz je slobodan. Bila bi nam čast da svojim prisustvom uveličate našu godišnju skupštinu. [kiss]
[/quote]

Ha Ha Ha, eto mene privatnim avionom na skupštinu, šalim se naravno, svejedno hvala!

Bogatstvo je kad ne znaš koliko imaš.

iz izvješća 2009.

1. LUČKI TROŠKOVI …..zanimljjivo je kako su 2008. godine troškovi bili 27.538…a 2009.
čak 20.138… NEBULOZA br.1. u odnosu na prihode od najmova brodova..

2. POREZI I DOPRINOSI IZ PLAĆE
POREZI I DOPRINOSI NA PLAĆE….. nisam primjetila krizu

3. BRUTO PLAĆE Uprave iz dobiti..povećane na 30.112….. gdje vidite krizu?

4. Materijalna sredstva u pripremi…

5. POVEZANA DRUŠTVA…NEŠTO IH JE PREMALO…. Tu se moram nasmijati…u odnosu
na ostale brodare, skromni spisak povezanih društava registriranih
na dalekim morima…
Treba temeljitija revizija . Ne društva koje već toliko godina radi za ATPL… to nema smisla.
Lijepo su se ogradili i oprali ruke u svojim izjavama jedni od drugih….. Fuj!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Imam je dugo i dosta 20 kuna sam dobio od AUHR……..KENJCI [tongue]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

iiz izvješča 2009.

OGROMNA POTRAŽIVANJA od povezanih društava …. to znači da je glavni prihod ostvaren od
registriranih društava širom svijeta – koje bi
trebale
sve bilježiti/ prijaviti/ MATICI ? Prevedeno,
ako je toliko mnogo prijavljeno , koliko je
utajeno?
Pogledajte IZVANREDNO PREGLEDNO IZVJEŠĆE TANKERSKE , sa popisom standarda, adresama
povezanih društava ..sve je ČISTO I JASNO ….!
Ako su radili manje od pola 2008- zašto su potrošili toliko GORIVA I ULJA u 2009.?

Zašto nisu popisani Standardi računovodstva za svaku razinu analize, nego općenito….zamotano
u suradnji sa inozemnom kućom, ko da je engleski naziv , odmah i jamstvo savršenog izračuna…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close