ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa usporedimo ovih današnjih jadnih 20.000 s vozarinama od prije mjesec dana
[bye] [bye]

never surrender

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/brodari-uvodi-se-porez-prema-nosivosti-broda%2c-manji-porez-za-kadeturu,82560.html

@peromadjar

pa dobro, kolike su sad (danas) vozarine kad je bdi poša svragon u dvi sedmice sa preko 4000 na 2600? Shvati da nije vrime od brodara i da se u skladu s tim treba i ponašati te osigurati dugoročnije ugovore sa stabilnijim prihodima, a ne hvatati neke valove rasta i pada ko pola foruma i zarađivati neke bureke.

Teorije koje su 50% vremena u pravu manje su ekonomične od bacanja novčića.


Pa usporedimo ovih današnjih jadnih 20.000 s vozarinama od prije mjesec dana
[bye] [bye]

Istina, situacija baš i nije najsjajnija, no kao što si i sam rekao, vozarine prije mjesec dana su bile jedno, sada su drugo, a moguće je da za mjesec dana budu nešto treće.

Tko misli da firma ne valja neka proda. Bliži se dan održavanja Skupštine i dividend day, tako da će moguće cijena propasti prema 900 kn, a možda i ispod toga. Tako je – kako je, iz ove se kože ne može.
Ne vidim smisao u kuknjavi, izljevima nezadovoljstva i neargumentiranim povicima usmjerenim prema Upravi. Činjenica je da smo hendikepirani jer nemamo nikakve informacije o ugovorenim vozarinama na duži rok, pa makar za jedan ili dva broda, tek toliko da imamo nekakavu orjentaciju.
Razgovarao sam prekjučer s ljudima iz Dubrovnika i pitao ih kako stoji Atlantska plovidba. Odgovor je bio – "Oni vam uvijek dobro stoje !"
U doba globalne nesigurnosti i krize, kada se tečajevi mijenjaju iz minute u minutu, države su pred bankrotom, a ljudi iz dana u dan gube posao, teško je očekivati bitnije pomake na bolje. Žao mi je da cijene svih dionica, pa tako i ATPL padaju i da na burzi nema kupaca, ali što je – tu je. Promijeniti ne možemo ništa, niti koga možemo prisiliti da kupuje! Svojevoljno smo upali u govna, a sada treba u njima plivati. Dakako postoji još jedno riješenje, a to je da se iz septičke jame izađe posran i s drekom u ustima.
Brine me da li je ovaj pad BDI-a odraz stvarnog stanja globalne ekonomije ili je samo prolazni sezonski trend dodatno kataliziran lošim vijestima.
Već se dugo nije čulo mrguda koji je znao nabaciti koji graf, a sada grafova više nema ni za lijek.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Dajte se skulirajte malo i pustite upravu na miru da ne ostanemo i bez ovih 20 kuna dividende. Kad izglasaju divu malo ćemo oštrije prema njima, zasad Uprava je OK i cestarine su OK, danas je praznik i upravo slušam Thopsona na nekoj stanici, znači biće da je neki praznik iz novije povijesti, neka je svima sretan, gemišteki idu, sve je dobro, sve je OK, Pero vidimo se na skupštini, X5-tica bude tamo ne, silver metalic, sem u pravu? [wink]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Ja se zbog 5.000 eura NIKOME NEĆU UVLAČITI U GUZICU , a najmanje Upravi ATPL-a koja me je
kao dioničara zakinula za solidnu dobit , koja mi nije isplaćena… Nemam kompleksa, da se moram
složiti sa svim smečem od rezultata koji nisu točni, i koji između redova imaju nebuloze..
Ove godine , kriza je došla kao nenadhebivi razlog onima koji su to iskoristili za potkradanje
malih dioničara i ja se s tim ne slažem. Predugo sam u poslu, da ne bi znala kad mi netko krade
novac pred zdravim očima.
Nek se tzv. fenomenalna Uprava ugleda na druge pomorce, i njihove napore oko održavanja i otkupa cijena a jadikovke oko slabe zarade nek ostave za svoje rasipne žene …!!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

kolega Majami, ja dionice ATPL imam od 2005. godine, ni jednu nisam prodao, samo sam dokupljivao. a vjerojatnu ću ih držati zauvijek jer vjerujem upravi i vjerujem u firmu.vi ako ste prodali nadjite si nešto novo za drukat dolje da bi kupili jeftinije, jer ovakvo pisanje nije u redu.hvala

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!


Ja se zbog 5.000 eura NIKOME NEĆU UVLAČITI U GUZICU , a najmanje Upravi ATPL-a koja me je
kao dioničara zakinula za solidnu dobit , koja mi nije isplaćena… Nemam kompleksa, da se moram
složiti sa svim smečem od rezultata koji nisu točni, i koji između redova imaju nebuloze..
Ove godine , kriza je došla kao nenadhebivi razlog onima koji su to iskoristili za potkradanje
malih dioničara i ja se s tim ne slažem. Predugo sam u poslu, da ne bi znala kad mi netko krade
novac pred zdravim očima.
Nek se tzv. fenomenalna Uprava ugleda na druge pomorce, i njihove napore oko održavanja i otkupa cijena a jadikovke oko slabe zarade nek ostave za svoje rasipne žene …!!!

Zakinuli su te za nešto? Ti si tamo nešto radio i zaradio? Ne slažeš se s nečim ?
Eto ti sad prilke pa odi na skupštinu, javi se za riječ i reci šta ti je na duši. Šta se stalno bez veze dernjaš i prijetiš tu na forumu ko neka bababetina ! Odi u Dubrovnik pa im reci šta te muči ! Pričaš bez veze bez ijednog dokaza.
Neko te od njih krade ? Pa ko te tira da kupiš ATPL ? Moga si kupit bilo koju drugu, "bolju" firmu. Fula si u prognozi, kupija si prije misec-dva jer si mislija da će brzo narast, a to se nije dogodilo pa sad od jadi grakćeš ka svraka.

Pa nemrete očekivati sa cirka 1800 dionica živite od dividende i niš ne delate. Diva se može a i ne mora dijeliti, znate već kak to ide. A žene ko žene, uprite prstom koja to nije rastrošna. Ja sam zbog toga i sklonio lovu u Atlansku, a prikazao ženi da je ta lova nestala kao gubitak u poslovanju, recesija itd., inače pojela bi trava konja. Slažete li se? Sad sam kak bi se to reklo bogati siromah, ali druge nema, bolje i to nego siromašni siromah. Al opet nigdar ni bilo da nekak ni bilo, i nigdar ne bu da nekak ne bu. [rolleyes]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Ostavljam se teme. Nemojte se čuditi poslije- kad ispliva sve na površinu……Time ćete pokazati
koliko nemate smisla za procjenu stanja u kojem sudjelujete kao mali dioničar, kako ste podložni
vlastitom sentimentu i skloni idealiziranju ličnosti …

Nemojte se čuditi gdje ste i kome vjerovali …i tko Vas je bezočno prevario.

Jerković će podijeliti dividendu , za mene to je crkavica, obzirom na stvarne rezultate , koji su
u izvješću FRIZIRANI – a Vi mu plješčete i ljubite ruke ko FARAONU….?!….

Ma, zbilja ima dobrih ljudi../.to je lakše krasti tu ovoj državi …… na žalost/

Možete mi samo reći..ŠTO MU TOČNO VJERUJETE? Da je financijski rezultat slab..i da je
20,00 kuna zarada koja je ostala još iz perioda zadržane dobiti …..?
I zbilja vjerujete da nije bilo u 2009. VEĆE DOBITI..???
Moram stvarno reći da ste predobri …. i da ste u jako , jako velikoj zabludi.
No, doći će i to na red.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Oopa Winer….javljaju se sponzori…Šta je ? Strah Vas je da Vam ne ukinu sponzorstva ???
Imam pametnijeg posla od Vaše dogovorene SKUPŠTINE !
Ništa nije točno od napisanog ,osim da sam babetina…samo se klanjajte jedni drugima….za to ne moram ići do Dubrovnika…
Ljepša mi je Korčula i Split!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Winer, još nešto bitno.NITI MORAM RADITI U DIONIČKOM DRUŠTVU , NITI SUDJELOVATI U DIREKTNOM
RADU..Da bi imala pravo na dividendu! Čovječe, ja sam dioničar -ULAGAČ SA LOVOM…a ne portir
ili mali od palube..Kužiš?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close