ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Antiša sunce mu žarko pa bilo je moguće kupiti i po 500 ne tako davno…što nisi uložio tada? prpa?
prošla je baba s kolačima a ti bi ponovno…

Kupovao je Antiša po 500 kn i lijepo zaradio, a kako stvari stoje moglo bi ponovno biti tako možda i jeftinije.
Jel se tko sjeća Vlad1111-ovih targeta ima jedan na 200 kn?
[/quote]
omaklo mu i target -200 [shocked]
[/quote]

Jel’to ono kad prodam dionicu po 200 kn i još kupcu moram dati 200 kn? Tj. 400?
[lol]

Možda drugi tjedan malo porastu prometi, a tko zna kako će dalje BDI???

Ne pamtim kada se zadnji put dogodilo da na ovoj temi dva dana nije bilo niti jednog posta, pa da ipak razbijem monotoniju, evo par članaka vezanih za BDI, rude i dr:

http://www.businessweek.com/news/2010-06-18/baltic-index-has-biggest-weekly-drop-since-2008-on-iron-ore.html
http://www.businessweek.com/news/2010-06-17/copper-heads-for-weekly-decline-on-concern-about-u-s-recovery.html

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Možda drugi tjedan malo porastu prometi, a tko zna kako će dalje BDI???

Šanse su 50-50. Može gori a može i doli. Mogućnost pogreške 50%[lol]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Ja ne znam koji je vrag ovom internetu…ali, već mi se nekoliko puta dogodilo, da nakon mukotrpno
napisanog posta …odjedanput SVE NESTANE..!?

Da ponovim, ono što je nestalo…

ZATIŠJE PRED BURU..

Obzirom da su na burzi ostali najokorjeliji ljubitelji financija.. ovisnici o financijskom adrenalinu,
koje nikakav uragan ne može izbaciti…prvenstveno zato, jer je većini to i posao / brokeri/
ja ću reći što mislim…pa kako bude.

BDI je već tjednima negdje u podrumskim prostorima umjesto na friškom zraku, i pitanje je
momenta kada će se ta krivulja okrenuti napokon.
Bilo bi jako dobro..mada ništa pretjerano ne očekujem , da se poklopi barem jedna pametna
Odlluka Skupšine koja će se uskoro održati…naravno, o isplati dobiti.
Što će Jerković smisliti, to mi je trenutno pitanje tjedna..i da li je moguće, da će nam dati
tu crkavicu od samo 20,00 kn ???
Apatija i nezainteresiranost ne utječe dobro na ovu dionicu, za to je kriva Uprava..da se opet ne ponavljam…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Kad je točno Skupština?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Kad je točno Skupština?

24.06. ako se ne varam………

Skupština je 24. lipnja 2010. u 18 sati. Voli bi da je miami u pravu kaj se toče onoga "zatišje pred buru", a ovih dana su meteorolozi najavili dosta bure 🙂

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/ZIthHJbn7Qa4lTguTJ5NeA==.pdf
24.06.2010 u 18 sati.

Popis za isplatu dividende je stanje u SKDD na završetku radnog dana 30.06.2010.
Ako na skupštini ne odluče drugačije.

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.



Možda drugi tjedan malo porastu prometi, a tko zna kako će dalje BDI???

Šanse su 50-50. Može gori a može i doli. Mogućnost pogreške 50%[lol]
[/quote]
A di si legendo. Da li su stigle furešte na Brač? Možda BDI potegne u plus ako jesu. Post ti je konzultantskog tipa ala Mate Granić & Miomir Žužul, a to se kod nas cijeni i lijepo naplaćuje. Pola meni, pola tebi i pola Bagi. Pozdrav lipem Braču. [thumbsup]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!


Skupština je 24. lipnja 2010. u 18 sati. Voli bi da je miami u pravu kaj se toče onoga "zatišje pred buru", a ovih dana su meteorolozi najavili dosta bure 🙂

U 18h je Skupština ? Jel ima neki dernek odma poslije?
Kinezi, juan, rast rudarskog sektora ništa to tu ne znači !?

who dares, wins

Da li su se slali pozivi za skupštinu?

Bogatstvo je kad ne znaš koliko imaš.

New Report

Close