ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Baltic Exchange Dry Index TM 2893 (DOWN 127)
Baltic Exchange Capesize Index TM 3488 (DOWN 251)
Baltic Exchange Panamax Index TM 3115 (DOWN 96)
Baltic Exchange Supramax Index TM 2306 (DOWN 39)
Baltic Exchange Handysize Index TM 1281 (DOWN 18)

Ajmo i mi jedan demo-kradski referendum.. ako BDI nastavi padat, dal da upišem proizvoljne brojke i k(l)ažem da je u plusu, radi psiho-somatskih i želučanih tegoba.. ipak izlazi u vrijeme ručka..

A ima i cca mjesec dana da me na temi JDPL neki novorođeni anonimus s pamćenjem iz prijašnjih života prozvao za postanje BDI ponora u 2008-oj, pa reko možda većina ne želi znati istinu i u Matrixu bi uzeli plavu pilulu?

Dakle, istina ili laž.. ocjene neka pokažu.. Ako ste za istinu molim 100-ku, ako bi da mažem onda dajte keca, pa da iščupamo prosjek istinoljubivosti na ovom forumu.

Molim da glasaju samo oni koji znaju [smiley]


Ajmo i mi jedan demo-kradski referendum.. ako BDI nastavi padat, dal da upišem proizvoljne brojke i k(l)ažem da je u plusu, radi psiho-somatskih i želučanih tegoba.. ipak izlazi u vrijeme ručka..

A ima i cca mjesec dana da me na temi JDPL neki novorođeni anonimus s pamćenjem iz prijašnjih života prozvao za postanje BDI ponora u 2008-oj, pa reko možda većina ne želi znati istinu i u Matrixu bi uzeli plavu pilulu?

Dakle, istina ili laž.. ocjene neka pokažu.. Ako ste za istinu molim 100-ku, ako bi da mažem onda dajte keca, pa da iščupamo prosjek istinoljubivosti na ovom forumu.

Molim da glasaju samo oni koji znaju [smiley]


pa BDI bi u roku 1-2-3 dana trebao lupiti u trendline i ponovo krenuti prema gore + što je RSI na 23 + SS je na 0 + prvi dan kad se okrene gore bit će formirana skrivena bikovska divergencija na RSI i MACD, meni dovoljno da budem u klasi optimist [thumbsup]


Ajmo i mi jedan demo-kradski referendum.. ako BDI nastavi padat, dal da upišem proizvoljne brojke i k(l)ažem da je u plusu, radi psiho-somatskih i želučanih tegoba.. ipak izlazi u vrijeme ručka..

A ima i cca mjesec dana da me na temi JDPL neki novorođeni anonimus s pamćenjem iz prijašnjih života prozvao za postanje BDI ponora u 2008-oj, pa reko možda većina ne želi znati istinu i u Matrixu bi uzeli plavu pilulu?

Dakle, istina ili laž.. ocjene neka pokažu.. Ako ste za istinu molim 100-ku, ako bi da mažem onda dajte keca, pa da iščupamo prosjek istinoljubivosti na ovom forumu.

Molim da glasaju samo oni koji znaju [smiley]

Samo naprijed, međutim bilo bi dobro da pored BDI objaviš i trenutačno stanje Dow i S&P 500 indexa, budući je za kretanje dionice ovo zadnje puno važnije. Gdje odu američki indexi idemo i mi (ZSE ) po onoj "gdje svi turci tu i mali Mujo".



Ajmo i mi jedan demo-kradski referendum.. ako BDI nastavi padat, dal da upišem proizvoljne brojke i k(l)ažem da je u plusu, radi psiho-somatskih i želučanih tegoba.. ipak izlazi u vrijeme ručka..

A ima i cca mjesec dana da me na temi JDPL neki novorođeni anonimus s pamćenjem iz prijašnjih života prozvao za postanje BDI ponora u 2008-oj, pa reko možda većina ne želi znati istinu i u Matrixu bi uzeli plavu pilulu?

Dakle, istina ili laž.. ocjene neka pokažu.. Ako ste za istinu molim 100-ku, ako bi da mažem onda dajte keca, pa da iščupamo prosjek istinoljubivosti na ovom forumu.

Molim da glasaju samo oni koji znaju [smiley]

Samo naprijed, međutim bilo bi dobro da pored BDI objaviš i trenutačno stanje Dow i S&P 500 indexa, budući je za kretanje dionice ovo zadnje puno važnije. Gdje odu američki indexi idemo i mi (ZSE ) po onoj "gdje svi turci tu i mali Mujo".
[/quote]

jučer su fino krenuli , ali danas na zse ništa od toga .
ništa od turaka i m.muje ..

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Meni nikako nije jasno zašto ova dionica nije na 700 kn sada. BDI tone danima, godišnji i kvartalni rezultat je bio gubitak, Crobex je još uvijek nisko.
Ne postoji niti jedan razlog da ATPL bude na 0,9 booka.


Meni nikako nije jasno zašto ova dionica nije na 700 kn sada. BDI tone danima, godišnji i kvartalni rezultat je bio gubitak, Crobex je još uvijek nisko.
Ne postoji niti jedan razlog da ATPL bude na 0,9 booka.

meni nije jasno zašto nije bila na 1200-1300 kada je bdi dnima rastao……. [lol] [lol]
isto tako nije mi jasno zašto je več do sada niste kupili….. [lol] [lol] [thumbsup] [cool]



Meni nikako nije jasno zašto ova dionica nije na 700 kn sada. BDI tone danima, godišnji i kvartalni rezultat je bio gubitak, Crobex je još uvijek nisko.
Ne postoji niti jedan razlog da ATPL bude na 0,9 booka.

meni nije jasno zašto nije bila na 1200-1300 kada je bdi dnima rastao……. [lol] [lol]
isto tako nije mi jasno zašto je več do sada niste kupili….. [lol] [lol] [thumbsup] [cool]
[/quote]

Dali postoji iti jedan razlog za kupovinu ATPL po ovoj cijeni?
Za prodaju ima miljon razloga!

ako za prodaju atpl ima miljon razloga, onda za prodaju optime ima milijardu, pa nisi prodao..
što tamo ne odeš drukat, nego tu visiš?

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

@ antiša

ako ti nije jasno zašto je tako, nikada ti ni neće biti jasno

e moj antiša,, za prodaju ima milion razloga [lol] a jedan od tih je i da bi vi kupili po malo nižoj cijeni, jelda, e pa onda polako strpljivo i hvatajte svaki dan nešto od ovog silnog prometa, kao i ostali, a ako bude i po 700, mašala


Meni nikako nije jasno zašto ova dionica nije na 700 kn sada. BDI tone danima, godišnji i kvartalni rezultat je bio gubitak, Crobex je još uvijek nisko.
Ne postoji niti jedan razlog da ATPL bude na 0,9 booka.

Kolega,drukanje na jeftiniju kupnju vam možda i uspije,al činjenica je da nije ni baš nešto porasla kad je BDI danima fino rastao..

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

New Report

Close