ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Antiša,da budemo precizniji s brojem ATPL-a …1692 kom na današnji dan.

Ja ću pomalo vaditi podatke iz arhive ATPL-a..a vi gledajte tekme..poslije ćemo komentirati.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/atlantska-plovidba-do-kraja-2012.-sedam-novih-brodova,81361.html

1,3 milijuna tona trebala bi iznositi rekordna nosivost flote AP-a u 2012. godini 813 tisuća tona iznosila je novivost dubrovačke flote na kraju 2009. godine

Ajmo sad znalci koliko možemo dobiti za bulkove Gundulića 1997 i Getaldića 1996??

Po reports platou-u, podaci za travanj 2010 g. takvi bulkovi vrijede cca 20 mil. USD (svaki pojedinačno).

Koja sića od naloga na prodaji do 950,00 Kn! [thumbsup]

Nema to veze, promet je takav da ovi što prodaju po 950 na kraju vide da ne mogu to dobit pa prodaju po 920.
Eventualno oko 15 do 4 će cijena ići na recimo 935 ako amerikanci budu zeleni.

p.s.
Sve je to sića do zadnjeg naloga kojeg ja vidim a to je 1019.95.

kakav je horoskop za bdi?…….na kojim je razinama izgledan preokret?….

pozdrav

silencio stampa?…….

Baltic Dry -5,3%
Capesize -11,1% JBT
Handysize -1,1%
Supramax -1,5%
Panamax -2,3%

bit će bolje................


Antiša,zar je moguće da još nisi shvatio da je ATPL sveta krava u koju ne smiješ dirati.
A vlasnici ATPL neki nazivaju jehovinim svjedocima.I ja sam to mislio,samo nakon dividende HT
sam shvatio da im taj naziv ne prilići,jer je bila slaba kupnja i nikakav rast.
Sramota.Čak sam i ja izgubija proviziju i još 1,5% u trejdanju.Uznevjerili me jehovini svjedoci.

Meni je ATPL jako draga , to je prva prava dionica koju sam kupio na burzi nakon što sam otresao onaj jadni HT kupljen na IPO-u.
To je firma u koju sam se početkom 2008g zaljubio na prvi pogled. Samo te prve ljubavi nikad ne potraju pa sam nakon toga izabrao šaranje umjesto vjernosti, sve do početka ove godine kad je moje srce ponovo zatreperilo prema jednoj drugoj dami.
ATPL zaslužuje poštovanje, ali za sada je previše distribuirana i postala je dosadna babetina koja samo kljuca i ništa joj nevalja.

[/quote]

S kojom varaš ATPL?

...



Antiša,zar je moguće da još nisi shvatio da je ATPL sveta krava u koju ne smiješ dirati.
A vlasnici ATPL neki nazivaju jehovinim svjedocima.I ja sam to mislio,samo nakon dividende HT
sam shvatio da im taj naziv ne prilići,jer je bila slaba kupnja i nikakav rast.
Sramota.Čak sam i ja izgubija proviziju i još 1,5% u trejdanju.Uznevjerili me jehovini svjedoci.

Meni je ATPL jako draga , to je prva prava dionica koju sam kupio na burzi nakon što sam otresao onaj jadni HT kupljen na IPO-u.
To je firma u koju sam se početkom 2008g zaljubio na prvi pogled. Samo te prve ljubavi nikad ne potraju pa sam nakon toga izabrao šaranje umjesto vjernosti, sve do početka ove godine kad je moje srce ponovo zatreperilo prema jednoj drugoj dami.
ATPL zaslužuje poštovanje, ali za sada je previše distribuirana i postala je dosadna babetina koja samo kljuca i ništa joj nevalja.

[/quote]

S kojom varaš ATPL?
[/quote]

S jednom puno mlađom. [wink]


silencio stampa?…….

ko će kad se BDI utapa, a HFP prodaje.
al dobro, doći će izbori

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

Danas bi BDI mogao ispod 3.000 bodova. Nažalost.
Da li netko ima na jednom mjestu na kojim razinama BDIja su se ugovarali naši brodovi. Tnx.

...

Radi li ko na ovoj temi il su svi išli u Afriku bodrit Slovence 🙂

Baltic Exchange Dry Index TM 3020 (DOWN 95)
Baltic Exchange Capesize Index TM 3739 (DOWN 166)
Baltic Exchange Panamax Index TM 3211 (DOWN 72)
Baltic Exchange Supramax Index TM 2345 (DOWN 29)
Baltic Exchange Handysize Index TM 1299 (DOWN 18)

New Report

Close