ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 21:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Mene ste našli da mi solite pamet oko toga šta Uprava ATPL radi……imate tu dječurlije koliko hoćeš… njima prodajte konstrukcije oko rada ove Uprave….meni je između redova sve jasno
gdje je novac…. [wink]

Allene, ti zastupaš Upravu..ili si ti Uprava…kaj se onda osjećaš pogođen mojom kritikom….
Pa , yebemu…svi ste tu iz ATPL-a …..???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

viš ti vraga… kako je uprava bila dobra kad je dionica bila iznad 3000… dapače bila je najbolja u rvackoj. sad ne valja jer daju samo 20 kn dividende, a prošle gu godine napravili gubitak i situacija skoro neće na bolje. ak vam uprava ili dionica ne valja prodajte i ulažite drugdje. u većini firmi naše burze ima velikih muljanja, tako da ako ga ovdje ima to je mila majka… za gubitke za burzi krivite samo sebe jer ne znate prepoznati vrijednost firmi. zato i je ZSE takvo kakva je. svi se povode za drukerima i onda je naivčinama neko drugi kriv. rađe se poklopi ušima i nauči nešto iz pogreški inače ćeš konstantno bit luzer.

Ostajem kod svog oko dijela neprijavljene zarade !

Drugo…prestanite miješati kruške i krumpire. Nitko ne govori o gubicima, nitko ne krivi burzu, nitko se ne povodi za drukerima….

Ovjde govorim o tome..da je prijavljena dobit PREMALA ..i da ATPL. Uprava zarađuje više, mimo
prikazanih rezultata….. a isplata zadržane dobiti je blamaža …i ne odgovara između redova
STVARNIM PRIHODIMA OVOG HRVATSKIH BRODARA…. zarađuju VIŠE NEGO PRIKAZUJU….

Tko ti govori o dobroj Upravi na 3000 cijeni ?
Zašto ne iznajme market making… kao ULPL.. ?
Zašto ne kupe dionice po niskim cijenama kao TNPL–?
Kako se ti usuđuješ meni govoriti šta bi ja trebala raditi? ,,Da li ja tebi govorim šta ti trebaš raditi?
Pazi ovo…šta si sve dozvoljavamo …! Tko ti spominje bilo kakve gubitke ?….
Kako te nije stid mene na forumu, kao ravnopravnog člana koji iznosi svoja stajališta o radu
Uprave, čiji udio imam u vlasništvu..na ovakav mi se način obraćati ..?
Zbilja Vas je prpa kad Vam se spominju nepravilnosti rada Uprave…!
Fakat Vas je strah…..dobro je to…..i treba Vas biti. Znači da je kritika sjela na pravo mjesto.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


viš ti vraga… kako je uprava bila dobra kad je dionica bila iznad 3000… dapače bila je najbolja u rvackoj. sad ne valja jer daju samo 20 kn dividende, a prošle gu godine napravili gubitak i situacija skoro neće na bolje. ak vam uprava ili dionica ne valja prodajte i ulažite drugdje. u većini firmi naše burze ima velikih muljanja, tako da ako ga ovdje ima to je mila majka… za gubitke za burzi krivite samo sebe jer ne znate prepoznati vrijednost firmi. zato i je ZSE takvo kakva je. svi se povode za drukerima i onda je naivčinama neko drugi kriv. rađe se poklopi ušima i nauči nešto iz pogreški inače ćeš konstantno bit luzer.

Ljepo ti sad nama objasni koja to firma radi super i dionica joj raste.
Usput nam objasni zašto cijena atpl pada i zašto je cijena lrh i sn holdinga narasla za 70% zadnjih dva mjeseca i kakve to veze ima sa prepoznavanjem vrijednosti firmi.
Kad to sam sebi objasniš pročitaj ponovo što si napisao i pokrij se ušima.

ROTFLMAO

Preko kojih banka radi ATPL u Hrvatskoj …? Preko kojih banaka rade u inozemstvu ..?

Ma, nema teorije da me uvjerite da nema sklopljenih vozarima mimo redovnih ugovora. NEMA TEORIJE.
Nema šanse da ovakav brodar za dvije godine redovnog rada, novih naruđbi broda, novih Ugovora,
ovako sroza dobit ! Nema teorije. Tu nešto ne štima .

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

slazem se sa miamiem u svemu. vidi se kakva je uprava kad se odlucila na dubrovnik airline, totalni promasaj i gubitak novca. na stranicama http://www.fina.hr pod javnom objavom pogledajte koliko je novaca posudila tom gubitasu-katastrofa. lako je biti uprava kad su vozarine bile po 60000 usd/dan, a gdje je sada pamet? i nitko se niije obogatio kao uprava atpl u 5 godina. imat ce i uskok posla.

Savage….ma i meni je ROTFLMAO… Uprava je posegnula za Ugovorima sa strane..izživcirana
stanjem u Hrvatskoj….. smatraju da je bolje da se u tom kaosu , na međunarodnom tržištu..
pobrinu za sebe…
Klupko će se morati odmotati…. Laku noć.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Preko kojih banka radi ATPL u Hrvatskoj …? Preko kojih banaka rade u inozemstvu ..?

Ma, nema teorije da me uvjerite da nema sklopljenih vozarima mimo redovnih ugovora. NEMA TEORIJE.
Nema šanse da ovakav brodar za dvije godine redovnog rada, novih naruđbi broda, novih Ugovora,
ovako sroza dobit ! Nema teorije. Tu nešto ne štima .

zanimljivo govoriš….
možda se baš zbog toga skrivaju ugovori od vozarina



Ovi brodari tonu li ga tonu… [sealed]

Ne mogu se sjetiti kako si se zvao prije 16.05. ?
[rolleyes]
[/quote]
Loše pamćenje imaš. Jubito, u međuvremenu bi trebao znati u kojoj teretani čovjek nabija mišiće, a kamo li kako se sve zvao do sada…

Ja ću se javiti sa nekoliko činjenica..oko izražene dobiti ATPL…. čim uzmem malo vremena za to.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!




Ovi brodari tonu li ga tonu… [sealed]

Ne mogu se sjetiti kako si se zvao prije 16.05. ?
[rolleyes]
[/quote]
Loše pamćenje imaš. Jubito, u međuvremenu bi trebao znati u kojoj teretani čovjek nabija mišiće, a kamo li kako se sve zvao do sada…
[/quote]

Slabo pamtim, brzo zaboravljam ! [lol]

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close