ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 23:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


2012. je godina kada če se ovdje ubirati plodovi,barba Jere kaže krajem 2012. 7 novih brodova u floti također tek tada bi trebala nastupiti stabilizacija vozarina itd.itd. zatvorite ovu knjigu dvije godine tada je otvorite i idite u penziju čića mića gotova priča…..ne sekirajte se ljeto dolazi

Da bi se plodovi ubirali treba nešto i zasaditi (čitaj kupiti). Iz ovih ili onih razloga uvijek će se naći dostatan broj prodavatelja jer naši ljudi vole nekretnine, aute, glisere, skijanje, putovanja na Bali, Dubai etc., no definitivno je jasno kako nema ozbiljne kupnje i to duže vrijeme, a kad će se pojaviti to nitko nema pojma.
Osobno vjerujem da bi "vatre" moglo biti pred objavu i neposredno nakon FI 3Q oko 15.studenog, brojke bi mnoge mogle pozitivno iznenaditi, jer će i nebrodarski sektor dati ruke (sezonski karakter poslovanja) kao i tečaj dolara.

Opa, ulijenili se malo, a? Evo prvi post danas BDI..

Baltic Exchange Dry Index TM 3579 (DOWN 154)
Baltic Exchange Capesize Index TM 4553 (DOWN 331)
Baltic Exchange Panamax Index TM 3789 (DOWN 47)
Baltic Exchange Supramax Index TM 2610 (DOWN 67)
Baltic Exchange Handysize Index TM 1390 (DOWN 17)


Opa, ulijenili se malo, a? Evo prvi post danas BDI..

Baltic Exchange Dry Index TM 3579 (DOWN 154)
Baltic Exchange Capesize Index TM 4553 (DOWN 331)
Baltic Exchange Panamax Index TM 3789 (DOWN 47)
Baltic Exchange Supramax Index TM 2610 (DOWN 67)
Baltic Exchange Handysize Index TM 1390 (DOWN 17)

Ovo će biti kraljica šorta…ovdje je super što su fondovi krcati i međusobno će se klati…a mesa ima puno..BDI tone zajedno sa svjetskom ekonomijom a još 23 dana do šortanja.samo da ne potone previše prije toga..

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

Šta će nam ta glupa dividenda…kad netko stalno spušta cijenu….KRIVA JE UPRAVA…Kako ih nije
sram podijeliti takvu mizernu dividendu…. Što nisu taj novac dali brokerima da otkupe dionice i
podignu tu cijenu gdje treba…. prave se pametni…boli ih briga za svoje dioničare…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Mogu ja još otvorenije reći što me muči oko ATPL-a ???

To što je dio dobiti ostao vanka….a mali dioničari gutamo FI ..koja ne bi progutao pas s maslom.!
Dakle, ako moreplovci nisu majstori za vani složiti pare, onda nitko nije!¨

Ajde, brzo na sunce, profit koji ste zaboravili prikazat !!! Djeci u vrtiću možemo farbati , ali
nama koji STVARAMO u ovoj državi….NE!….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

NAMA MILOSTINJA , A DIO DOBITI NA NEREZIDENTNIM RAČUNIMA ………

Slušaj me dobro TI koji diijeliš jedinice ! Vrlo dobro me poslušaj , jer ću ti reći jasno i otvoreno,
a nakon toga gasim kompić…
Ja ti nisam dijete u vrtiću, kao ova djeca na forumu koja vjeruju sve što Vi pišete..MOžeš dijeliti
milijardu jedinica, a ISTINA JE SAMO JEDNO!

Čitam ULPL, TNPL, i ATPL…. pa Vi imate LOVE NENORMALNO PUNO…. Nemate Vi nikakvih problema niti sa likvidnošću, niti sa otkupom svojih dionica..niti sa prihodima..
VI IMATE PROBLEMA , KAKO PREVARITI DRUŠTVO , I PODIJELITI ONO ŠTO SE MORA:

Osim revizora koji rade za Vas….. a poneki revizori ne vide muhu koja pliva u juhi…a vide ono što
imaju.servirano.. DRAGI MOJI – Vi jedan dobar dio naplate VOZARINA radite preko NEREZIDENTNIH RAČUNA
– o kojima nitko ništa ne zna- USKI KRUG POVJERLJIVIH LJUDI…!!!

Ne pitajte me otkud to znam ! Nije bitno ….. Da je nekome stalo naći račune i uplate mimo
društva – već bi ih pronašao…..

Ajde ,moreplovci- još malo …… netko će naći prihode širom svijeta koji su se izgubili…….

A sad idem proslaviti jedan rođendan…….. Bok !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Kolegice miami, vidim da vam nije dobro, preporučujem da ostatak novca povučete s burze jer osim što ćete izgubit to malo novaca što vam je ostalo izgubit ćete i živce.

Pogledajte gdje se nalaze svjetski indeksi, pogledajte gdje se nalaze dionice stranih brodarskih firmi, pogledajte gdje se nalazi dionica atpl. Šta bi ste vi još htjeli? Da vam netko digne cijenu na 1100 da se laganini iskrcate drugom??

Pa da nije atpl ono šta je, cijena bi dionice već bila ispod 800 kuna.

Grdno se varate ako mislite da vam je za sve kriva zse, uprava ovog brodara il neko treći, krivi ste isključivo vi jer ne znate čitati između redova, ne znate procjeniti trend i previše ste nestrpljivi, jednom rječju ne znate ulagati, a stalno prozivate nekog drugog da vam je kriv. Prijateljski savjet, nije burza za vas, nhf.

p.s. nemam ovu dionicu, ovo nije nagovor ni na prodaju ni na kupnju, al ne mogu čitat kakve sve gluparije izlaze na ovom forumu samo zato što ljudi puše novce na burzi.

never surrender

Ovi brodari tonu li ga tonu… [sealed]

Vaš link

Dok ja dočekam prvi šort neću više imat šta za šortati [cry]

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........



Opa, ulijenili se malo, a? Evo prvi post danas BDI..

Baltic Exchange Dry Index TM 3579 (DOWN 154)
Baltic Exchange Capesize Index TM 4553 (DOWN 331)
Baltic Exchange Panamax Index TM 3789 (DOWN 47)
Baltic Exchange Supramax Index TM 2610 (DOWN 67)
Baltic Exchange Handysize Index TM 1390 (DOWN 17)

Ovo će biti kraljica šorta…ovdje je super što su fondovi krcati i međusobno će se klati…a mesa ima puno..BDI tone zajedno sa svjetskom ekonomijom a još 23 dana do šortanja.samo da ne potone previše prije toga..
[/quote]

evo DRYSa ispod 4$ [shocked]

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!


Ovi brodari tonu li ga tonu… [sealed]

Vaš link

Dok ja dočekam prvi šort neću više imat šta za šortati [cry]

Ne mogu se sjetiti kako si se zvao prije 16.05. ?
[rolleyes]

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Peromadjar, lijepo ste to rekli kolega, …ljudi puše novce na burzi…ALI, i Vi ste čovjek…?!

Okanite se velikih riječi, oko toga što šta radi na burzi, koliko tko puši, i koliko će tko zaraditi…
Niti ste mi Vi pare zaradili, niti ću ja zbog Vas, postupati , kako Vi mislite da bi bilo dobro…
Vaše mišljenje uopće me ne zanima…niti bih ikada postupila prema Vašim savjetima…

Peromadjar….ja upravo čitam između redova…i sve piše…ATPL- R -A Uprava zarađuje novac
sa strane, a mi pušimo FI i MILOSTINJU iz zadržane dobiti….?
Zbilja me podcjenjujete….
Ali, naći će se dobar novinar koji će istražiti račune koje ima ATPL i njena najuža Uprava
na dalekim morima… onda ćete mi se javno ispričati . o.k.?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

ok, a sad, ako može uhvatite se pegle..[pray]
nas ste ispeglali [lol]

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

New Report

Close