ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 14:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Poštovani,

Da se ovo ne razmaše, ovo će biti na naslovnici portala:

“Atlantska plovidba gradi još šest brodova u Kini, Koreji i Vijetnamu”

Suricata suricatta

Ovo bi moglo biti korisno!!!
Možda malo podigne popularnost u javnosti i vrati eventualno poljuljano povjerenje[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Sto su ipak narucili jos jedan brod (u Koreji?). 2 Kineza + 3 Vijetnamca (Diamond 53) = 5 brodova.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Ovo bi moglo biti korisno!!! Možda malo podigne popularnost u javnosti i vrati eventualno poljuljano povjerenje[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Naravno da će biti korisno.
Ako se zadnjih tjedana ulagače moglo plašiti svakojakim kataklizmičkim naslovima u tisku i dnevniku HRT (“Wow, što smo si fora dok pišemo bombastične naslove!”), onda je red da se javnost obavijesti i o pozitivnim perspektivama najlikvidnijih i najkvalitetnijih dionica.

Što se povjerenja tiče, nije mi poznato da je povjerenje u ATPL kao kompaniju imalo poljuljano. To što je “ON” nekima želio omogućiti ukrcaj na 2.700-2.800 kn, to je neka posve druga priča…

Ameri poludili za brodarima, trenutno EXM: +17.15%
[proud]


Lijepe vijesti!! Sutra ste na naslovnici poslovnog. Čestitam .

To se zove potez,i moje čestitke svim dioničarima[proud]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

EXM povremeno prebacuje i 19%.
Europa zelena, Amerika još zelenija, BDI konačno promijenio trend, HDZ će najvjerojatnije sastaviti Vladu (kako god mi na to gledali ali kod nas i to utječe na cijenu), lijepe vijesti na naslovnicama, valjda su se istovarili svi koji su morali, tržište se isfiltriralo i dionice su u stabilnijim rukama…
Stvarno više ne znam koga čekamo da dođe do eksplozije i ATPL!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


EXM povremeno prebacuje i 19%.
Europa zelena, Amerika još zelenija, BDI konačno promijenio trend, HDZ će najvjerojatnije sastaviti Vladu (kako god mi na to gledali ali kod nas i to utječe na cijenu), lijepe vijesti na naslovnicama, valjda su se istovarili svi koji su morali, tržište se isfiltriralo i dionice su u stabilnijim rukama…
Stvarno više ne znam koga čekamo da dođe do eksplozije i ATPL!

A cekamo valjda ove koji se istovaruju jos od 3700.

Samo je pitanje koliko još dionica ima onaj koji izlazi te da li fondovima paše rast dionic prije NG. Već smo tisuću puta prognozirali rast pa smo se drugi dan razočarali, samo sam oprezan, nadam se da ne zamjerate.

&

Ja sam nedavno ušao sa 100kom i nije mi žao ulaz mi je 2940,biti će ovo jako dobro. Neke analize tvrde da vrijedi 5k u usporedbi sa sličnima u svijetu…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Evo jedne usporedbe naših brodara…

http://www.apex-securities.hr/pdf/IR%20-%20Brodari%2014-11-07.pdf

Glasnogovornik IGH na neodređeno

U zadnja 3 dana, PBZ skrbnički podebljao poziciju za 4.029 kom.

28.11.2007 Vlasnik računa Stanje    [%]
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 140.613 10,08
2. CROATIA OSIGURANJE D.D. 137.361 9,84
3. ATLANTSKA PLOVIDBA D.D. 118.972 8,53
4. PBZ D.D. 66.174 4,74
5. USKOKOVIĆ ŽELIMIR 57.975 4,15
6. LONZA VLAHO 55.966 4,01
7. JERKOVIĆ ANTE 55.142 3,95
8. VLADOVIĆ-RELJA DUŠKO 49.274 3,53
9. HPB D.D. 43.271 3,1
10. ŠMOK DAMIR 27.163 1,95

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

New Report

Close