ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 06:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Run is over. Heading south again. Monday probably sub-4000.

"Tørrbulkratene, representert ved Baltic Dry-indeksen, faller 1,9 prosent (78 poeng) til 4.078 fredag."

No pain no Game

Pa sad ti je rekao gardist, prati sp500 i futurese i onda to primjeni na atpl, kad oni rastu uzmi 10 posto od postotka njihovog rasta, a kad oni padaju uzmi 50 posto od postotka njihovog pada i to ti je shema kretanja cijene atpl. Bdi ti ne treba, glupost.

never surrender


Prati SP500 i futurese i onda to primjeni na atpl, kad oni rastu uzmi 10 posto od postotka njihovog rasta, a kad oni padaju uzmi 50 posto od postotka njihovog pada i to ti je shema kretanja cijene atpl. Bdi ti ne treba, glupost.

Haha, dobra shema. Nema greške! 🙂
Nego, izvin’te, jel’ ne’ko zna kol’ki je SP500 i di ga se može najprije pročitat?



Prati SP500 i futurese i onda to primjeni na atpl, kad oni rastu uzmi 10 posto od postotka njihovog rasta, a kad oni padaju uzmi 50 posto od postotka njihovog pada i to ti je shema kretanja cijene atpl. Bdi ti ne treba, glupost.

Haha, dobra shema. Nema greške! 🙂
Nego, izvin’te, jel’ ne’ko zna kol’ki je SP500 i di ga se može najprije pročitat?
[/quote]

Ja mislim da sam našao neki link za to.

Samo me sad buni šta trebam radit, dali kupit il prodat dionice? Mislim, volio bi zaradit al ne znam kako. Da pitam svog brokera da mi da savjet kako da zaradim na atpl i jel se uopće može tu zaradit?
[wink]

never surrender

Mislim, vidim da se ekipa masovno iskrcava na 959-960 kao da je u pitanju iskrcavanje na normandiju. Zar je već ratno stanje?

never surrender




Prati SP500 i futurese i onda to primjeni na atpl, kad oni rastu uzmi 10 posto od postotka njihovog rasta, a kad oni padaju uzmi 50 posto od postotka njihovog pada i to ti je shema kretanja cijene atpl. Bdi ti ne treba, glupost.

Haha, dobra shema. Nema greške! 🙂
Nego, izvin’te, jel’ ne’ko zna kol’ki je SP500 i di ga se može najprije pročitat?
[/quote]

Ja mislim da sam našao neki link za to.

Samo me sad buni šta trebam radit, dali kupit il prodat dionice? Mislim, volio bi zaradit al ne znam kako. Da pitam svog brokera da mi da savjet kako da zaradim na atpl i jel se uopće može tu zaradit?
[wink]
[/quote]
ako nisi izkusni trejder onda ti je bolje ne igrat se sa atpl kratkoroćno,najbolje ti je kupit atpl danas i zaboraviš nekih godinu dana na nju i imaš prinos od 20% sigurno

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''




Prati SP500 i futurese i onda to primjeni na atpl, kad oni rastu uzmi 10 posto od postotka njihovog rasta, a kad oni padaju uzmi 50 posto od postotka njihovog pada i to ti je shema kretanja cijene atpl. Bdi ti ne treba, glupost.

Haha, dobra shema. Nema greške! 🙂
Nego, izvin’te, jel’ ne’ko zna kol’ki je SP500 i di ga se može najprije pročitat?
[/quote]

Ja mislim da sam našao neki link za to.

Samo me sad buni šta trebam radit, dali kupit il prodat dionice? Mislim, volio bi zaradit al ne znam kako. Da pitam svog brokera da mi da savjet kako da zaradim na atpl i jel se uopće može tu zaradit?
[wink]
[/quote]

Evo javio mi se moj broker, kaže mi: "il se postavi na 900 i moli Boga da padne il sad poderi bid i moli Boga da raste!".

Nisam bio zadovoljan odgovorom pa sam mu spustio slušalicu.

never surrender


Moj broker mi kaže:
"Il se postavi na 900 i moli Boga da padne il sad poderi bid i moli Boga da raste!".

Pero, nejasno se izražavate i ti i tvoji brokeri, koristite engleske izraze kao npr. "bid" i "ask".

Engleski je težak i naporan za učenje što svako toliko dovodi do brkanja ta dva pojma u postovima…hm, možda je engleski jezik odnosno nepoznavanje istog razlog neobičnih kretanja cijena? Zamisli npr., broker ti kaže ask, ti po bidu, on kaže bid, a ti po asku…uf! [bye] [smiley]



Moj broker mi kaže:
"Il se postavi na 900 i moli Boga da padne il sad poderi bid i moli Boga da raste!".

Pero, nejasno se izražavate i ti i tvoji brokeri, koristite engleske izraze kao npr. "bid" i "ask".

Engleski je težak i naporan za učenje što svako toliko dovodi do brkanja ta dva pojma u postovima…hm, možda je engleski jezik odnosno nepoznavanje istog razlog neobičnih kretanja cijena? Zamisli npr., broker ti kaže ask, ti po bidu, on kaže bid, a ti po asku…uf! [bye] [smiley]
[/quote]

Pa ako ti ti pojmovi nisu jasni, najbolje je da se istovremeno odere bid, i ekvivalentu u novcu pohara ask i onda si siguran, pola pola, tj možeš čekati pad ili rast ili čekaj jel obratno ili ne, da po bidu, ne ne po asku pa moliti boga da nek rastu il padaju ili padaju ili rastu, mislim da je negdje unutar posta istina, kad popijem dve tri pive onda mi je sve jasno, ovak mi je sve zbrkano, netko se iskrcava ili zašto se ne bi netko ukrcavao, po prometu danas su koristili traktore, bid ili ask bem ti dionice, idem u birc pitat ekipu, do ponedjeljka fala bogu ima vremena.
[embarass] [embarass] [embarass]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!





Prati SP500 i futurese i onda to primjeni na atpl, kad oni rastu uzmi 10 posto od postotka njihovog rasta, a kad oni padaju uzmi 50 posto od postotka njihovog pada i to ti je shema kretanja cijene atpl. Bdi ti ne treba, glupost.

Haha, dobra shema. Nema greške! 🙂
Nego, izvin’te, jel’ ne’ko zna kol’ki je SP500 i di ga se može najprije pročitat?
[/quote]

Ja mislim da sam našao neki link za to.

Samo me sad buni šta trebam radit, dali kupit il prodat dionice? Mislim, volio bi zaradit al ne znam kako. Da pitam svog brokera da mi da savjet kako da zaradim na atpl i jel se uopće može tu zaradit?
[wink]
[/quote]

Evo javio mi se moj broker, kaže mi: "il se postavi na 900 i moli Boga da padne il sad poderi bid i moli Boga da raste!".

Nisam bio zadovoljan odgovorom pa sam mu spustio slušalicu.
[/quote]

Vrstan neki broker.. što volim takve, po načinu već vidim … u odijelu s lapom u krilu koji nema pojma o čemu priča..ali on je Broker..

peromadjar

takav si odgovor mogao dobiti i od snaše koja prodaje mrkvicu i peršin ( ako nije crno onda je bijelo ) [proud] .koja je to brokerska kuća ?

U Upravi ATPL članovi dobivaju 2000 kuna neto po satu rada, a prosječna mjesečna plaća uposlenika u firmi je 22000 kuna. Da je jednu godinu provesti u toj Upravi, što kažete? (izvor Slobodna Dalmacija).

New Report

Close