ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 02:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



evo ovako ja trenutno imam oko frtalj milje kuna u dionicama, a ostalo do pola milje trejdam, što u zadnje vrijeme ne ide, a ono ostalo do milje imam oročeno mjesec za mjesec.

sto ne igras drys ???
[/quote]

O hebote inverter ,kao da se lova u americi na lopate zarađuje, samo dođeš nalopataš i ideš kući.

bit će bolje................

igram samo na sigurno




evo ovako ja trenutno imam oko frtalj milje kuna u dionicama, a ostalo do pola milje trejdam, što u zadnje vrijeme ne ide, a ono ostalo do milje imam oročeno mjesec za mjesec.

sto ne igras drys ???
[/quote]

O hebote inverter ,kao da se lova u americi na lopate zarađuje, samo dođeš nalopataš i ideš kući.
[/quote]
ako imas znanje NA LOPLATE da [smiley] likvidnost,likvidnost,likvidnost

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Diana Shipping alternativno povećanju tonaže razmatra kupnju vlastitih dionica.
Hoće li ATPL kupovati vlastite dionice? Bila bi fora. Kupe vlastite dionice i prime – dividendu koju su podijelil. [smiley]

Zašto bi kupovali vlastite dionice, pa nisu to radili i na 600. Super im je (Upravi) i ovako, pa lakše im je na kraju godine kad se raja iscrpi podjeliti (sebi lavovski dio i malo nama) izvanrednu dividendu. Vuk sit ovce na broju, i svi zadovljni.

BDI?

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA


BDI?

blaga korekcija

http://www.dryships.com/pages/report.asp

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


BDI?

Baltic Dry Index (BDI) -53 4156
BCI
(Cape index)
5304
-53
BPI
(Panamax index)
4360
-90
BSI
(Supramax index)
3015
-38



Diana Shipping alternativno povećanju tonaže razmatra kupnju vlastitih dionica.
Hoće li ATPL kupovati vlastite dionice? Bila bi fora. Kupe vlastite dionice i prime – dividendu koju su podijelil. [smiley]

Zašto bi kupovali vlastite dionice, pa nisu to radili i na 600. Super im je (Upravi) i ovako, pa lakše im je na kraju godine kad se raja iscrpi podjeliti (sebi lavovski dio i malo nama) izvanrednu dividendu. Vuk sit ovce na broju, i svi zadovljni.
[/quote]

U Pozivu na Glavnu Skupštinu o tome će se donositi odluka pod točkom 14.
Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Izašao je novi Atlant bulletin. Dobio sam ga danas.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Također! [thumbsup]

'Prestanite lagat ovaj napaćeni narod'

..Ovo što ja vidim iz materijala za Skupštinu…jasno je slijedeće:
– UPrava previše cmulji oko nabave dionica sa strane strane …nekoliko riječi ovakvog tipa..može nabaviti strane .. ako je povoljnije..pa onda…može nabaviti i mimo burze ako je cijena tu negdje..pa opet može nabaviti i posredovanjem ako je to potrebno….to me asocira na HFP i njihov paket..
tj.Šuker je dosadan….UH! ..dogovara sa Upravom trgovinu…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Diana Shipping alternativno povećanju tonaže razmatra kupnju vlastitih dionica.
Hoće li i ATPL kupovati vlastite dionice?

Zašto bi kupovali vlastite dionice, pa nisu to radili i na 600. Super im je (Upravi) i ovako, pa lakše im je na kraju godine kad se raja iscrpi podjeliti (sebi lavovski dio i malo nama) izvanrednu dividendu. Vuk sit ovce na broju, i svi zadovljni.
[/quote]

U Pozivu na Glavnu Skupštinu o tome će se donositi odluka pod točkom 14.


@Nokla

Hvala na podsjetniku.


@Gardist

Ako kažeš da ne kane kupovati vlastite dionice, zašto onda uopće razmatraju kupovinu vlastitih dionica pod točkom 14. dnevnog reda Glavne Skupštine?

New Report

Close