ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 00:12
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


koja je ovo komedija @leconte na ATPL i @dkončar na ULPL tko koga kopira u postovima, [lol]

Čovjek je unutra pa druka na sve strane [lol] .
@ peromadjar
Mene su te "japanke" previše puta zeznule da bih im slijepo vjerovao, nisu mi vjerodostojne na ovako plitkom tržištu, ali da imamo jaki bullish reversal pattern imamo.

ma badava nama svi uzorci, grafovi i svijeće, kamo okrenu ameri tuda svi u većem il manjem postotku,, pa šta god crtali i kemijali


dečki nemojte se ljutiti ako ste propustili kupiti na dnu…još uvijek je povoljna kupnja, sve ispod 1000 kn je super jeftino samo treba imati muda ponovno uložiti lovu u dionice…
ja nemam tih problema jer ne prodajem u panici pa ne moram ni kupovati nazad, strpljivo čekam svoj target pa ću privremeno prodati nekom kome TADA neće biti skupa…

dkoncar | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 36639 | profil | blog
korisnik od: 27.05.2009.
[Korisnik je offline] [Korisnik s iskustvom] [Iznimno popularan korisnik unutar zajednice] [Korisnik spada u skupinu 20% najbolje ocjenjenih aktivnih članova foruma po ocjenama drugih korisnika.]
ocjena poruke
50%
zajednica

moderatori
Odlično si uočio što se događa dioničar! Tapšam te po ramenu! thumbsup
Ostali dečki nemojte se ljutiti ako ste propustili kupiti na dnu
Još uvijek je povoljna kupnja, sve ispod 700 kn je super jeftino samo treba imati muda ponovno uložiti lovu u dionice
Ja nemam tih problema jer ne prodajem u panici pa ne moram ni kupovati nazad, strpljivo čekam svoj target pa ću privremeno prodati nekom kome TADA neće biti skupa thumbsup
[rolleyes] [rolleyes] [rolleyes] [rolleyes]

VRH [lol]

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

ma ipak



peromadjar@ toliko si drukao za pad atpl tamo na 1100 cca…..i sad kad je 20% jeftinija cca….kupio i nikako da poraste…. [rolleyes]

Ako se sjećaš bio sam fer i pošten u tim svojim izjavama. Nisam uopće drukao samo sam tada ukazao na moguć pad sa 1100 na 900. Bilo je to još prije svih onih loših financijskih izviješća. Nisam u ničem pogriješio, dapače, pravilno sam savjetovao, a u svemu sam samo upućivao onima koji su neopravdano drukali na gore da imaju lošu predodžbu budućih zbivanja o kretanju cijene dionice.

Imaš li šta usput poručiti kolegi kukumaru po tom pitanju? Pa zna se kako drukanje treba izgledat, pitaj njega.

Dakle, ne mrzim ni jednu dionicu niti ni jednu veličam, neke su bolje neke lošije, a sa mnogima se da lijepo trgovat na burzi ako se pravilno pretpostavi vrijeme pada i vrijeme rasta. Ne bi tu smjelo bit nikakve ljutnje ako ja to javno iznosim. Uostalom, moje pisanje nema apsolutno nikakvog utjecaja na cijene dionica. To su samo moje konstatacije koju javnost može i ne mora uvažit.

p.s. jučer sam se cijeli dan cjenkao i kupio oko 50 kom, po 93x prosječna, vidiš, toliko o panici.

sretan odgovorom il te još nešta zanima?
[/quote]
ma ipak cu ja cekati ispod 900 kn…necu ja prosipati samo tako cash mukotrpno zaradjen u usa marketu…. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Nego, da se vratim na temu, već dugo nisam vidio ovakav lijep raspored svijeća…

The Abandoned Baby is a rare bullish reversal pattern characterized by a large down move followed by a doji or small candle, and then a third candle heading in the opposite direction.

The formation reflects a classic three period reversal of market sentiment where after a bearish trend, finally enough buyers enter the market to take control. They first stop the trend’s momentum (forming the doji), and then ultimately reverse the direction of the market.

…naravno ako svijeće ikom išta znače.


Ma znače svijeće nešto,al realno onak iz iskustva danas je bio klasičan idealan dan za svakog trejdera da izađe iz brodara i uzme tih 2-3% profita od jučer,zatvori komp i sa zaradom rezervira jedan lijepi vikend na moru što sam i sam učinio,jer doista nisam baš siguran da brodari ovaj tjedan mogu još gore,a drugi tjedan je već drugi špil karata i bit će prilike opet se ubaciti jer eventualni rast u koji sumnjam sigurno neće krenuti naglo.
Znači:
-bdi usporava rast što daje signal za moguć okret trenda barem kratkoročno,a ako bdi počne padati brodari teško da mogu rasti
– danas vani ultra zelenilo a crobex to jedva popratio sa nešto više od +1% što barem meni sugerira da jednostavno snage za neki jači odbijanac nema
-likvidnost i dalje katastrofalna ( bez ht ),novcu od dividende ht-a ni traga
-mnogi su vjerojatno ovih dana planirali pokratit pozicije i polako otić na produženi ljetni odmor al zbog ove likvidnosti to jednostavno nije moguće pa se polako gube živci i dodatno ruši ili štopa rast dionice
-poslovanje atpl kao što su mnogi već naznačili će biti najvjerojatnije pozitivno,al burza bi to eventualno mogla nagraditi tek najesen
-tako da s obzirom na sve ovo ja slijedećih mjeseci vidim stagnaciju dionice ili čak pad do 8-9 mjeseca
-eto mislim da je post realan bez obzira što sam sa trejderskim dijelom brodara kompletno danas izašao, a sad oni koji su u dionicama tzv."dugoročni" mogu počet dijelit jedinice

morao sam pogledati na što se odnosi ovo…zbilja me dkoncar copy-paste na svoj post ubacio ali ja tu ne mogu ništa… moja je miljenica ATPL , ULPL nemam tako da nije riječ o dvostrukom nicku niti drukanju… tko prati temu duže upoznat je sa mojim stvavovima…

no i dalje stoji moja tvrdnja kako je ATPL podcijenjena, uostalom pokušajte procijeniti vrijednost brodova u svjetlu da za panamax možete dobiti 40 miliona $ pa uračunajte i onih 60% za dva koja su naručena i pomnožite sa skoro pa 6 i dobit ćete lijepu hrpu kuna…moja računica kaže kako brodovi vrijede preko 300 milja $ a tu je još i par aviona i 3 hotela u Dubrovniku…

extrem@afirmativno pisanje mozes dobit stotke….inace kecige djele pun gas…..kapitulacija …puno nize razine od sadasnjih…. vidices po ocjenama….. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Možete mi molim Vas odgovoriti kojom lovom se Vi to igrate kada samo tako ulazite i izlazite meni je to nezamislivo sa ovom količinom dionica

evo ovako ja trenutno imam oko frtalj milje kuna u dionicama, a ostalo do pola milje trejdam, što u zadnje vrijeme ne ide, a ono ostalo do milje imam oročeno mjesec za mjesec.


Možete mi molim Vas odgovoriti kojom lovom se Vi to igrate kada samo tako ulazite i izlazite meni je to nezamislivo sa ovom količinom dionica

Sve su ti tu već situirani maheri i ovo im dođe ko hobi. [rolleyes]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Diana Shipping alternativno povećanju tonaže razmatra kupnju vlastitih dionica.
Hoće li ATPL kupovati vlastite dionice?
Bila bi fora. Kupe vlastite dionice i prime – dividendu koju su podijelil. [smiley]


evo ovako ja trenutno imam oko frtalj milje kuna u dionicama, a ostalo do pola milje trejdam, što u zadnje vrijeme ne ide, a ono ostalo do milje imam oročeno mjesec za mjesec.

sto ne igras drys ???

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close