ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 16:53
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Uglavnom, u dopisu su ostavljeni i nekakvi kontakti.
Pokušati ću sutra, ako stignem poslati nekakav mail, u kojemu ću tražiti pojašnjenje.

[sad][sad][sad]

Možda budemo pametniji[shocked][shocked]

Dotični gospodin predstavlja Udrugu malih dioničara ATPL i zasad preko punomoći ima snagu glasova od 7 posto svih dionica, to sam danas saznao. Po meni je to dosta respektabilna brojka ako je točna, ali vas molim da skupa izračunamo i prokomentiramo da li bi ovakva informacija uopće i mogla biti točna, tako da znam vjerodostojnost izvora za provjeru drugih informacija!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Ako sam dobro provjerio na zakazanoj skupštini prijedlog je da dotični gospodin ostane i u novom mandatu u nadzornom odboru. Znači da mu se ne radi o biti ili nebiti. Pitam se usput da li punomć bez ovjere kod javnog bilježnika vrijedi?


Ako sam dobro provjerio na zakazanoj skupštini prijedlog je da dotični gospodin ostane i u novom mandatu u nadzornom odboru. Znači da mu se ne radi o biti ili nebiti. Pitam se usput da li punomć bez ovjere kod javnog bilježnika vrijedi?

Jako dobar komentar!!!
Po meni je takav dokument ništavan. Ako je točno ovo što si naveo, onda mi cijela priča djeluje više kao peticija nego bilo što drugo.
[tongue][tongue]


Ako sam dobro provjerio na zakazanoj skupštini prijedlog je da dotični gospodin ostane i u novom mandatu u nadzornom odboru. Znači da mu se ne radi o biti ili nebiti. Pitam se usput da li punomć bez ovjere kod javnog bilježnika vrijedi?

Ne vrijedi jer kad bi bilo obrnuto mogao bi ju u tvoje ime potpisati bilo tko.

Svakako je ćudno zašto se toliko brine o interesima i dividendi pa sam se i ja pitao šta sve stoji iza toga…
Dobio sam tekst na A4 kao vjerovatno i vi drugi koji ću skenirati poslije da svi vide a što se tiće potpisa, bez ovjere javnog bilježnika punomoć ne može biti pravovaljana – možda i griješim jer još nikome nisam davao…[undecid]


sakai: ” Hvala svima na podrsci! Evo samo kratko, ne treba biti euforican, HPB je (uf, po x-ti put) vjerojatno zajednicki skrbnicki racun. A PBZ skuplja jer im je: A) bitno da sprijece nesuvisli pad B) jer im je jeftino (nadam se) ” Kako komentiraš da HPB zajednički skrbnički tako agresivno prikuplja ?

hjah, tko ce ga znati. Puno “malih” zeli imati dionice dobre firme? Manje “malih”, ali vecih zeli prikupiti glasove za izvanrednu skupstinu?

PS. uf, vasi apeli ne pomazu, jos sam uvijek modan….

Ovako iz svog sela to nikako ne mogu dokuciti. Nasi gospari bi trebali malo oslusnuti sto se prica po Stradunu
[wink]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Svakako je ćudno zašto se toliko brine o interesima i dividendi pa sam se i ja pitao šta sve stoji iza toga… Dobio sam tekst na A4 kao vjerovatno i vi drugi koji ću skenirati poslije da svi vide a što se tiće potpisa, bez ovjere javnog bilježnika punomoć ne može biti pravovaljana – možda i griješim jer još nikome nisam davao…[undecid]

Ne griješiš, to nije ništa drugo nego obična peticija

Lijepe vijesti!!
Sutra ste na naslovnici poslovnog.
Čestitam .

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Lijepe vijesti!! Sutra ste na naslovnici poslovnog. Čestitam .

Kako to misliš?

Naslov na naslovnici sutrašnjeg Poslovnog Dnevnika:

“Atlantska Plovidba gradit će 6 brodova”

Hrvatski Škverovi ne žele graditi brodove kakvi nama trebaju, kažeAnte Jerković

To je sve što se vidi, članak je na 2. stranici

http://www.successfultrader.info

Naslovnica PD, kaže Ante: Atlantska plovidba gradit će 6 brodova!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

New Report

Close