ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Koja je svrha pisanja na forumu, ako treba pola sata i više da se tekst odmoderira.

Pogotovo kada je u pitanju burza, gdje se situacija mijenja u trenutku? [bye]


Pa nekima je svrha da naivne potiču na prodaju kad ne treba. Znaš ono, ide ona ziher opet na 500 i kad to pročita onaj tko mora odmah počinje lupanti po bidu. Ponekad se nešto pojavi i prije nego je napisano.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!


Zanimljivo, nema pritiska na prodaji?

Zar nisi čuo da premijerka ide u USA. Ja sam to znao već prije desetak dana i sad berem plodove. [lol]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!




isplati se kupovati atpl..pa u prva 3 mj, izgubili su samo 30 mil kuna..

Točno, al su prodajom samo jednog broda profitirali 60 mil kuna u 2Q, zato će biti veselo nakon objave FI 2Q (i ne samo zato). Btw, vjerujem da će se kraj godine dočekati sa boljim rezultatom od očekivanog (+12 m usd), a to će u ova recesijska vremena vratiti ovu dionicu u fokus na zse.
[/quote]
Zagreb nije prodan.

[/quote]
kupujte dok je ova cijena bice veliki pritisak kad padne na 600 kn, pa mozda ne uspijete kupit količinu..





isplati se kupovati atpl..pa u prva 3 mj, izgubili su samo 30 mil kuna..

Točno, al su prodajom samo jednog broda profitirali 60 mil kuna u 2Q, zato će biti veselo nakon objave FI 2Q (i ne samo zato). Btw, vjerujem da će se kraj godine dočekati sa boljim rezultatom od očekivanog (+12 m usd), a to će u ova recesijska vremena vratiti ovu dionicu u fokus na zse.
[/quote]
Zagreb nije prodan.

[/quote]
kupujte dok je ova cijena bice veliki pritisak kad padne na 600 kn, pa mozda ne uspijete kupit količinu..
[/quote]

Past će na 600 kn? Hvala ti na informaciji [kiss], iden odma sve prodat dok mi je na vrime! [lol]




isplati se kupovati atpl..pa u prva 3 mj, izgubili su samo 30 mil kuna..

Točno, al su prodajom samo jednog broda profitirali 60 mil kuna u 2Q, zato će biti veselo nakon objave FI 2Q (i ne samo zato). Btw, vjerujem da će se kraj godine dočekati sa boljim rezultatom od očekivanog (+12 m usd), a to će u ova recesijska vremena vratiti ovu dionicu u fokus na zse.
[/quote]
Zagreb nije prodan.

[/quote]
Hvala na infu,meni je bilo čudno da se Atlantska nije oglasila o prodaji a prošlo je skoro mjesec dana da su ship brokeri objavili vijest,baš sam išao pogledati i u većini tjednih izvješća piše sold,bit će da su jedan od drugog prepisivali:)
Evo jedno takvo di piše prodan

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham



kupujte dok je ova cijena bice veliki pritisak kad padne na 600 kn, pa mozda ne uspijete kupit količinu..
[/quote]

Past će na 600 kn? Hvala ti na informaciji [kiss], iden odma sve prodat dok mi je na vrime! [lol]
[/quote]
Mislim da bi ovdje trebala interventirati HANFAS jer se odaje cijena unaprijed, i sad je kolega baldasan već u prednosti u odnosu na nas što još nismo prodali. Evo sad idem i ja upisujem lozinku "Pola pijem pola šarcu dajem" enter i sad prodajem, da vidimo gemplus je uključen, prodajem sve, akcijska cijena 958.01 enter, koje olakšanje. [lol] [lol] [lol]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Baltic Exchange Dry Index TM 3943 (UP 99)
Baltic Exchange Capesize Index TM 4625 (UP 308)
Baltic Exchange Panamax Index TM 4537 (DOWN 39)
Baltic Exchange Supramax Index TM 3090 (DOWN 5)
Baltic Exchange Handysize Index TM 1520 (UP 4)

Capesize +7% [kiss]

Ako uopće ikome išta više znači preokret trenda BDI-ja…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(





isplati se kupovati atpl..pa u prva 3 mj, izgubili su samo 30 mil kuna..

Točno, al su prodajom samo jednog broda profitirali 60 mil kuna u 2Q, zato će biti veselo nakon objave FI 2Q (i ne samo zato). Btw, vjerujem da će se kraj godine dočekati sa boljim rezultatom od očekivanog (+12 m usd), a to će u ova recesijska vremena vratiti ovu dionicu u fokus na zse.
[/quote]
Zagreb nije prodan.

[/quote]
Hvala na infu,meni je bilo čudno da se Atlantska nije oglasila o prodaji a prošlo je skoro mjesec dana da su ship brokeri objavili vijest,baš sam išao pogledati i u većini tjednih izvješća piše sold,bit će da su jedan od drugog prepisivali:)
Evo jedno takvo di piše prodan

[/quote]

Da je brod prodan, trebala je biti obviještena ZSE… prodaja broda, jednako kao i kupovina su važne materijalne činjnice. Prema podacima s web stranice Atlantske plovidbe brod je još uvijek u floti i plovi prema Hamburgu

Ja bih osobono bio zadovoljniji kada brod ne bi bio prodan jer su vozarine za Panamaxe trenutačno vrlo ok i šteta bi ih bilo propustiti, ne zaraditi.

S druge strane, ako je brod ipak prodan i ako je smisao prodaje bio (jeftina!) kupnja hotelskih objekata od države, onda ni to ne bi bio loš potez, gledajući dugoročno…

ma tko je to provalio da je zagreb prodan? miho pracat i zagreb dobre pare zarađuju na liniji baltik sj.europa, pa nisu ludi ih prodavati

I noga u guzicu je korak naprijed

New Report

Close