ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 18:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Lijepo je za vidjeti da je barem forum ATPL ponovno malo oživnuo [rolleyes][rolleyes][rolleyes]

Vidim da ste već pomalo komentirali dopise udruge dioničara. Kakva je na kraju svega priča?
zašto g. Bratoš skuplja punomoči i dali ih dajete?
Iskreno po prvi puta se susrečem sa tako nečim

[rolleyes][rolleyes]


Lijepo je za vidjeti da je barem forum ATPL ponovno malo oživnuo [rolleyes][rolleyes][rolleyes]

Vidim da ste već pomalo komentirali dopise udruge dioničara. Kakva je na kraju svega priča?
zašto g. Bratoš skuplja punomoči i dali ih dajete?
Iskreno po prvi puta se susrečem sa tako nečim

[rolleyes][rolleyes]

Dam mu figu. Nek on meni da koju dionicu pa mozda dobije punomoc od mene. Nis na ovom svijetu nije badave [smiley]

ako se ne varam bilo je već takvih prikupljanja prije cca 2 godine
al se ne sjećam točno o kojoj se firmi radilo
mislim da je to ok, pa čovjek bi nas zastupao

Postanite Eu-robovi

“Dam mu figu. Nek on meni da koju dionicu pa mozda dobije punomoc od mene. Nis na ovom svijetu nije badave ”
He he he he, nisam htio odmah baš tako prokomentirati, ali i meni je to pomalo smješno, bez ikakvog objašnjenja. Djeluje mi pomalo neozbiljno takav pristup

Nije možda toliko problem dati punomoć. Mene više zanima zašto on skuplja punomoći i što želi učiniti (postići) glasovima. Ako se i drugi značajniji igrači naoružavaju glasovima, to bi moglo značiti da će biti nadglasavanja. Još samo kad bismo saznali oko čega i oko koga, bilo bi super.

On nigdje nije naveo ,zasto mu treba……….samo potpisi[undecid]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Nije možda toliko problem dati punomoć. Mene više zanima zašto on skuplja punomoći i što želi učiniti (postići) glasovima. Ako se i drugi značajniji igrači naoružavaju glasovima, to bi moglo značiti da će biti nadglasavanja. Još samo kad bismo saznali oko čega i oko koga, bilo bi super.

Apsolutno se slažem.
To i komentiram, da je barem dano bilo kakvo objašnjenje, nego nema ničega. I čemu taj trošak slanja dopisa.
Samo me interesira o čemu je točno riječ. Mislite li na ima nekog večeg značenja sve ovo ili je to samo nekakva glupost?
Ako je nešto bitno, možda bih mogao saznati nešto više o dotičnom gospodinu (sa pravne strane)

koliko se vidi iz pisma, on želi zastupati interese malih dioničara, a te interese konkretno definira samo kao isplatu dividende.

e sad, postavljaju mi se dva pitanja i zanimaju me vaša mišljenja:

1. zašto bi bilo samorazumljivo da mi želimo dividendu? zašto mali dioničar ne bi mogao željeti da ulože u razvoj poslovanja?

2. da li postoje još neka pitanja o kojima će se voditi bitka, a koja su prešućena? koja bi to mogla biti?

možda nam dubrovčani mogu pomoći oko toga!

Ne znam što se brinete.
Evidentno je da su zadnjih tjedana kupovali veliki igrači i da ćim se ovi iskrcaju možemo snažnim koracima napred.
Ovdje imamo sve preduvjete za to.
Nije ovo IPKK mali kupovali pa nema tko potegnuti.
Tako se meni čini , živi i zdravi bili pa vidjeli.[proud]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Nitko ništa ne brine nego jednostavno kao dioničari (bez obzira na veličinu udjela!) želimo znati kakve će se to odluke donositi. Isplata dividende pri ovakvoj perspektivi većini dioničara vjerojatno malo znači. Ako se novac koji bi se isplatio u obliku dividende može korisnije upotrijebiti i investirati, neka ga u Atpl-u zadrže. Rado ćemo umjesto dividende ubrati porast cijene dionice… [thumbsup]

Pomalo je smjesno na ovaj nacin traziti mojih xy glasova.Telefonski poziv bi kud i kamo ostavio veci dojam.Ili da je dogovoren kakav skup,u 4 najveca grada,pa da nam je prezentirana ideja,pa da svatko ode gdje mu je blize.Tako bi znali o cemu se radi.Atpl kupujem zanjih par mjeseci(sto znaci da mi ulaz nikako nije idelan,nije ni tako los),no ono sto me ne zanima jos je dividenda.Sjajna perspektiva,i odlicna ulaganja bi kud i kamo rezultirala duzim periodom rasta,nego isplata dividende,koja bi jednokratno snazno digla dionicu.Uostalom G B.prvenstveno ide sebi na ruku.
[angry]

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER


Ne znam što se brinete.
Evidentno je da su zadnjih tjedana kupovali veliki igrači i da ćim se ovi iskrcaju možemo snažnim koracima napred.
Ovdje imamo sve preduvjete za to.
Nije ovo IPKK mali kupovali pa nema tko potegnuti.
Tako se meni čini , živi i zdravi bili pa vidjeli.[proud]

ne spominji secer ime uzalud jer ga jedes svaki dan[angry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close