ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 23:06
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Hvala svima na podrsci!

Evo samo kratko, ne treba biti euforican, HPB je (uf, po x-ti put) vjerojatno zajednicki skrbnicki racun. A PBZ skuplja jer im je:

A) bitno da sprijece nesuvisli pad
B) jer im je jeftino (nadam se)

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


HPB se dobro krca………..neka neka……….. gogo1………….. danas ce padati jer je pritisak opet na prodaji kao i na cijelom trzistu, ali vec i vrabci na granama znaju da vrijedi vise [censored]

tnx beasty..

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


Po onom što sam uspio naći – krcanje u zadnjih 8 dana:

PBZ + 2.151
HPB + 4.312

Ukupno 20-ak mil kn.

Prema stanju na SDA na dan 12.11. i danas (jučer)
PBZ +2691
HPB +6058

Iako je pitanje jel to zbirni račun svih klijenata ili neki fond…


Hvala svima na podrsci! Evo samo kratko, ne treba biti euforican, HPB je (uf, po x-ti put) vjerojatno zajednicki skrbnicki racun. A PBZ skuplja jer im je: A) bitno da sprijece nesuvisli pad B) jer im je jeftino (nadam se)

Kako komentiraš da HPB zajednički skrbnički tako agresivno prikuplja ?

skupljo je i po 3700 naniže, a pogotovo na 3300 još agresivnije, napokon su se naučili pameti pa su i oni oprezniji! [thumbsup]

jedino ako nisu zamislili preuzet atpl! [rolleyes]

no atpl definitivno vrijedi novaca i dobro je ulaganje, al ko se jednom pecne i na ladno puše! [angry]

ŠPANCIR:

Po onom što sam uspio naći – krcanje u zadnjih 8 dana:

PBZ + 2.151
HPB + 4.312

Ukupno 20-ak mil kn.

Prema stanju na SDA na dan 12.11. i danas (jučer)
PBZ +2691
HPB +6058

Iako je pitanje jel to zbirni račun svih klijenata ili neki fond…


PBZ skrb. -2691 a HPB skrb. +6058 od 12. 11. do zaključno sa jučer.

I moj glas za DR.Sakai[thumbsup]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Vjerojatno dogovoreni prekrcaj uvečan za kolateralne žrtve, usljed panike , a i HPB si je morao malo skinuti prosjek ulaza. Moj glas za Sakai_ja.

Ajde napokon preokret BDI………..[proud]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

BPI okrenuo u plus.

mozda sad ponovo ide razdoblje UP BDI-a…..[cool]

hm, možda se i ne bi bilo loše vratit ali stvarno više ništa ne razumijem!

vani dry brodari fino potegli, bdi preokret, nafta i to malo se lade, a pritisak na prodaji sve jači i jači…

nadam se da niko neće napisat da su to strašila i slično jer nismo u bajci! [rolleyes]

New Report

Close