ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:02
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Baltic Dry 4,0%
Capesize 9,1%
0,9% Handysize
Supramax 2,5%
1,1% Panamax

nažalost uzalud…zse- jad i bijeda…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Jad i bijeda su oni koji su jutros panično prodavali. Za mene je lijep i sunčan dan…. pozdrav.

ponovno ulaze u modu šuškave zelene novčanice…ATPL ih svakodnevno slaže na račun….

http://seebiz.eu/hr/valute-i-robe/kuna-na-tjednoj-razini-prema-dolaru-potonula-4%2c55%25,77010.html

ljudi pomalo,pa sve će doći na svoje,osobno mislim da će atpl biti jedna od perjanica ove i dogodine,ja ću se još punit do 1100,jer mi to nije preskupo za nju


BDI = 3608 , UP 140

Lega, ovo je fino za prije vikenda… nema problema za ATPL..mirno plovimo…jos da je novaca za dokup 😉

S ovim rastom BDI-a ATPL (a i ostali brodari) na ovim razinama već lagano postaju poklon.

way down beneath the undertow

Idem uplatit misu za jurišnike od jutros. Nek se ne sekiraju dionice su im na sigurnom. Ugodan vikend svima!!! [lol] [thumbsup]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

ala ruganja,nije burza za svakoga…ponavljam da iz ove krize Grčke naši brodari moraju izvući korist

Dugo sam već na tržištu, ali enivej ne mogu se načuditi kako uvijek dolaze ‘neki novi klinci’, neke nove ofce za ŠIŠANJE… pa pobogu, ljudi, klinci, zašto prodaste, pokloniste ATPL na 950? [shocked]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Dugo sam već na tržištu, ali enivej ne mogu se načuditi kako uvijek dolaze ‘neki novi klinci’, neke nove ofce za ŠIŠANJE… pa pobogu, ljudi, klinci, zašto prodaste, pokloniste ATPL na 950? [shocked]

Dobar pastir ovcama ne dere kožu već ih pažljivo ŠIŠA sa mjerom i skladno. Da nema naivaca na kome bi zarađivali?



BDI = 3608 , UP 140

Lega, ovo je fino za prije vikenda… nema problema za ATPL..mirno plovimo…jos da je novaca za dokup 😉
[/quote]

mursa

sad ohladi koje crno sa zelenog polja !

New Report

Close