ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 02:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Vani pokolj brodara, EXM -18%?!?

Exsport u banani totalno.,zato pokolj brodara..

Netriba paničariti, kao što Alt kaže, vozarine idu gori…Samo strpljenja…pa burza u Grka je bez rasprodaje..

jasno mi je da smo roknuli kad su se vozarine strmoglavile u jesen 2008. ali za brodare ne vidim neki razlog ponovnog pada jer su vozarine u međuvremenu debelo narasle i trenutno su u fazi kad će se dodatno ojačati… bojim se da su ulagači u amerci podlegli laganoj panici zbog Grčke i njezine uloge u brodarskom sektoru … za naše brodare ne vidim ni jedan razlog da ih pratimo osim drhtavih ručica lokalnih paničara…najgore je debelo iza nas…a u americi kako su brzo pali tako će se brzo i oporaviti…

Ispričavam se….Nisam vidio stanje u Amera..Nemoš virovat, dest puta veća panika nego u Evropi a da ne govorim u Grčkoj…A ovaj pad brodara, to očito ima veze s Grcima, neznam točno sad koji su njihovi…Ali bez panike, brodovi trenutno pa i u bliskoj budućnosti zarađuju..


jasno mi je da smo roknuli kad su se vozarine strmoglavile u jesen 2008. ali za brodare ne vidim neki razlog ponovnog pada jer su vozarine u međuvremenu debelo narasle i trenutno su u fazi kad će se dodatno ojačati… bojim se da su ulagači u amerci podlegli laganoj panici zbog Grčke i njezine uloge u brodarskom sektoru … za naše brodare ne vidim ni jedan razlog da ih pratimo osim drhtavih ručica lokalnih paničara…najgore je debelo iza nas…a u americi kako su brzo pali tako će se brzo i oporaviti…

ma sve ok, kolega……kod mene osobno ni nema više emocija a kamo li panike al kad ovo vani vidim mene strah i ledi mi se krv u žilama…..

čini mi se da bi ante umjesto da nam dijeli dividendu , mogo u kakvu veću akviziciju : jeftinije će izgleda bit kupit drys ili dianu nego ulagat u razvoj flote [lol] .
DRYS -14%
EXM -18%
DSX -10%
ESEA -20%

a šta ćeš moramo se znat i našalit, nećemo sad sjest i plakat .

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

evo ja bi predložio anti da ne isplaćuje dividendu nego da nam kupi jednog (il dva) grčka brodara – došli skroz jeftino [lol] . rekla bi jaca nepodnošljiva lakoća…nečega [lol]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

ma cijela im je burza otišla u 5 minuta u k….., pad od skoro 10%.


evo ja bi predložio anti da ne isplaćuje dividendu nego da nam kupi jednog (il dva) grčka brodara – došli skroz jeftino [lol] . rekla bi jaca nepodnošljiva lakoća…nečega [lol]

ovo je prilika života sutra idemo u korekciju koja će malo potrajat svi koji imaju casha trebaju uletit dok mogu.crobex će se srušit samo zato što prati amere a Grčka ni Eurozona nemaju baš neki utjecaj na naše tržiste.
morat ću opet dizat margin

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

ovo danas je šokantno za mnoge preko bare ali mislim da će neki pošteno zaraditi u kratkom roku…oni hrabriji koji su kupovali na debelom minusu…

nego pratio sam trgovanje na yahuu fajnensu i čini mi se da je promet na drys-u bio preko 40 mil usd , sad je na 33 mil usd [undecid] . jel to stvarno bio neki zajeb s sustavom , čini mi se da je poništen jedan dio transakcija na skoro svim bitnijim tickerima .

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

New Report

Close