ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 00:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Da. Sad odjedanput bolesno se ko fol drže tržišne ekonomije…..i ne znaju se dogovarati sa kupcima…..nema zainteresiranih za takav paket?……Jesu uopće tražili kupce na pravi način…
Natječajima….na drugim tržištima…..ne znam…. Pa, zar je voda došla do ušiju, kad se
navrat-nanos – sve rasprodaje…???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Da, voda nije samo do ušiju nego i preko ušiju.


ATLANTSKA PLOVIDBA D.D./REDOVNA ATPL-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 151.219 10,84 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA – 5
2. CROATIA OSIGURANJE D.D. 74.175 5,32 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. CROATIA OSIGURANJE D.D. (1/1) 74.174 5,32 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. USKOKOVIĆ ŽELIMIR 67.410 4,83 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
5. JERKOVIĆ ANTE 52.470 3,76 Osnovni račun ZATON, HRVATSKA
6. VLADOVIĆ-RELJA DUŠKO 51.013 3,66 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
7. LONZA VLAHO 48.362 3,47 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
8. ŠMOK DAMIR 32.362 2,32 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
9. PBZ D.D. 26.236 1,88 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 24.698 1,77 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 43,15


Da se nadopunim, nije mi drago što HFP dijeli HRVI ili braniteljima neke pakete dionica, niti mi je drago da su odlučili prodavati udjele manje od 25% pogotovo ne na ovaj način, da otpuštaju preko burze jer je nelikvidnost te ruše tržište.
Dobro ovdje se radi tek od 5 komada ali na zvijezdi, HTPK(preko 7% podijelili invalidima), ZVCV, ZTNJk, BLSC,ISTT,JDPL,KNZM, KOEI, MLNR, te paradoksalno sada su počeli i ZAPI a nisu reagirali kad je bilo 300 kn više, javna ponuda i onaj ogromni nalog koji je trajao danima!!!

Prodavao je AZ OMF također neke dionice, te uz pad indeksa vani moguće je klizanje cijena.

P.S. Za atpl još nije značajna prodaja ali zabrinjava krene li najveći dioničar postepeno prodavati i time rušiti cijenu
[/quote]

10% dionica iz portfelja HFP-a nije za prodaju, riječ je o rezereviranim dionicama za bivše vlasnike sukladno Zakonu o naknadi za imovinu oduzetu za vrijeme Jugoslavenske komunističke vladavine

nedopustivo je da hfp prodaje ovako divlje dionice i ruši tržište,to je ravno katastrofi,a pojačava ionakjo jako špekulativno djelovanje,pogledajte šta su napravili od tiska-unakazili dionicu,a kupnje ni za lijeka,pa to nema ni u bangladešu,i onda jaca poziva investitore da dignu burzu,to je isto kao da starcu predložite da digne onu stvar.katastrofa

Pa mora se platiti Škegri i kraljevima za program koji su joj napravili. Pa ne delaju to kraljevi za badav, a ona kad je doznala da ima dionice prvo je upitala Šukija šta su to dionice? Ovaj joj je rekao da je to papir, a ona njemu: pa kvragu dajte im taj papir, hi, hi, hi, kako smo ih zeznuli, hi, hi, hi, hi.
Dečki sa Knežije su bubice u odnosu na njih. [sealed]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

ja sam obavijestio nadležne organe o manipulacijama pa ćemo vidit hoće li se šta riješit u dogledno vrijeme,jer dobro si rekao-puno su bahatiji od dečkiju sa knežije,vrijeme je da se malo prodrmaju,ionako je akcija…ha ha

Jedino što me drži malo mirnim na okidaču su relativno mali prometi u ovom padu …

...

Idemo natrag ubrzo…

Ima li kakvih novosti sa sjednice nadzornog odbora?


Ima li kakvih novosti sa sjednice nadzornog odbora?

sastanak je počeo u 11 sati, sad je vrijeme da nešto pojedu

BDI = 3379 , Up 27
BCI = +25
BPI = +41

Baltic Dry +0,8%
Capesize +0,5%
Handysize +0,9%
Supramax +0,8%
Panamax +1,1

bit će bolje................

New Report

Close