ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 08:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Pitanje je svih pitanja koliki triba biti BDI da bi bila zarada, malo veće…Sad se vidi da su konzervativno ugovarali brodove na TC za vrime vozarina koje su osigurale nula dobit…Sav ovaj rast BDI nije na njih uticao..E sad kad ističu ugovori, dali će ići na spot s cijenom koja je sve veća tada će biti zarade..Katastrofa je da 1% udjela u poslovanju firme donosi toliki gubitak a neznam kad će u turizmu i avio prevozu uopće biti dobiti…

Mislim da bi BDI trebao biti oko 3500 bodova.

du du du .. nema nam pomoći

opet vi o bedeiju , pa ako vam dosad nije jasno neće ni bit . bedei je samo šminka , kakva je korist od bedeija ako je u njemu kejp na recimo 8000 , a panamaks i supra recimo ispod 2000 , to ti je onaj vic – ti jedeš kupus ja meso , u prosjeku jedemo sarmu i ja i ti [lol] . u totalu to daje solidan bedei od + 3500 , ali zarađuju ovi što voze na kejpu , a ovi drugi puše ko žuti [lol] .

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

Samo glasno razmišljam. Onaj tko se usidri u marini, vjerovatno već ima sobu sa puno zvijezda.

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..


Samo glasno razmišljam. Onaj tko se usidri u marini, vjerovatno već ima sobu sa puno zvijezda.

stoji , a vjerojatno ima i svoj zrakomlat pa neće se valjda gužvat u ekonomik klasi s sitnim švercerima [lol] . nek oni svežu svoje 30-metraše , tu je kesa [thumbsup] , zna to ante .

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

Svi brodovi plove, para više nego u Mamića, što se stalo? Pa juče je Stoja rekao da mi nemamo veze sa Grčkom, da smo mi Hrvatska, ajmo u šoping, dosta filozofiranja, 2 q smo na konju, uzjahat ćemo ziher. [pray]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Baltic Dry +0,9%
Capesize +1,8%
Handysize +0,9%
Supramax +0,2%
Panamax +1,0%

DryShips Inc (NASDAQ:DRYS)

Thursday’s Pre-Market
6.00 +0.07 / +1.18%

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

Baltic Dry +0,9%
Capesize +1,8%
Handysize +0,9%
Supramax +0,2%
Panamax +1,0%

No pain no Game


Baltic Dry +0,9%
Capesize +1,8%
Handysize +0,9%
Supramax +0,2%
Panamax +1,0%

panamaxi na 31000 dnevno a ATPL u minusu 5 milja dolara za 1Q, prestrašno



Baltic Dry +0,9%
Capesize +1,8%
Handysize +0,9%
Supramax +0,2%
Panamax +1,0%

panamaxi na 31000 dnevno a ATPL u minusu 5 milja dolara za 1Q, prestrašno
[/quote]

i ponovo, brodovi nisu ti koji su generirali gubitak……..iako su trebali stvoriti veću dobit…..



Baltic Dry +0,9%
Capesize +1,8%
Handysize +0,9%
Supramax +0,2%
Panamax +1,0%

panamaxi na 31000 dnevno a ATPL u minusu 5 milja dolara za 1Q, prestrašno
[/quote]
– možda jer su ugovori za brodove Atlantske večinom od 22000 – 27000, možda jedan od 29000, al i brzo ističu – pa će se moči ugovoriti nove na 30000+ !

Država prodaje 5 hotela u Dubrovniku za 72 milje + 100 duga, priželjkuje se domači ulagatelj koj će zadržati hotelski biznis… da nije brod Zagreb otišao zbog toga?
zemljište vrijednosti 360 miljona

New Report

Close