ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Derbyshire:Moj glas da se Sakai odmoderira.

Isto molim moderatora da se Sakai odmoderira, čovjek u svakoj prilici hoće pomoći.

ne samo to … sakaia za moderatora!!! [thumbsup]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Baš me zanima po kojoj cijeni je Lonza “kupio” dodatnih 2.585 dionica
Barings: ” I od koga…? ” Po 25 kn. Prodala mu Atlantska Plovidba po opcijskom ugovoru.
[/quote]
Smart, mozete li biti malo precizniji??? Po 25 kn!!!! Izgleda mi presmijesno.

i moj za sakaia
kolega je fajn
a i drys danas fino napreduje preko velika bara

Postanite Eu-robovi

svašta se priča po Gradu, moram sutra na marendu do Atlanske, u njihovu menzu, pa ću ispitati zasto se Vlaho nakrcao…

Smart:

Baš me zanima po kojoj cijeni je Lonza “kupio” dodatnih 2.585 dionica ”
Barings: ” I od koga…? ” Po 25 kn. Prodala mu Atlantska Plovidba po opcijskom ugovoru.

Smart, mozete li biti malo precizniji??? Po 25 kn!!!! Izgleda mi presmijesno.
[/quote]

to je lako moguce jer su zaposlenicima pocetkom devedesetih isto davali po toj cijeni
ma neka vas to ne brine ne bu to rusilo atpl

Postanite Eu-robovi


… ispitat ću zasto se Vlaho nakrcao…

Tko zna, možda iz istog razloga zbog kojeg član Nadzornog odbora traži poštom punomoći?

IMPERIAL:

… ispitat ću zasto se Vlaho nakrcao…

Tko zna, možda iz istog razloga zbog kojeg član Nadzornog odbora traži poštom punomoći?


To mi nije nikako jasno. Također sam dobio to pismo prije par dana. Pošto ima besplatna marka sa adresiranom kuvertom, morat ću mu nešto poslati u njoj [cool]


Pošto ima besplatna marka sa adresiranom kuvertom, morat ću mu nešto poslati u njoj [cool]

Predlažem da svi u primljenu adresiranu kuvertu stavite svoju kuvertu s besplatnom poštanskom markom, adresiranu na sebe i naznakom “za pojašnjenje”. [tongue]

Nikša je ispred udruge malih dioničara, inače zaposlenik CO. Standardna priča, nemojte se uzbuđivati, mada bi volio vidjeti recimo Fond menagere jednog dana kako Jerkoviću rade probleme, tj. za dvije godine kažu 50% dobiti u dividendu, a za brodove marš na tržište mirovinskim uvaljati priču (vidi INGRA) I ukinu ta sranja sa kupnjom po 25kn…

ja nisam dobio nikakvo pismo.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Jeste vi dobili ove godine bulettin u printanom izdanju? Di nam je kalendar?

All shipping lanes lead to China.

New Report

Close