ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 14:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ispricavam se bloomberg je nabrzinu korigirao podatke

Baltic Dry +3,9
Capesize +9,5
Handysize +0,3
Supramax +0,7
Panamax +2,8

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Piše na u izvješću o novčanom toku 63 000 000 za isplatu dividende u prošlom tromjesečju (red 104). Je li to to za dividendu?
Zna li netko i što je skoro 40 000 000 pod 94


ispricavam se bloomberg je nabrzinu korigirao podatke

Baltic Dry +3,9
Capesize +9,5
Handysize +0,3
Supramax +0,7
Panamax +2,8

Mač beter.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Moglo se za par kuna kupiti jeftinije da se sačekalo izvješće, ali i dobiti da je bilo malo povoljnije, iako nije loše i zabrinjavajuće.Uglavnom trend vozarina raste i to će se odraziti na cijenu kada se saberu misli [thumbsup]

Kune nisu problem, kuna nema

28 April 2010

Baltic Dry Index (BDI) +126 3329
Rates
BCI

(Cape index)

BPI

(Panamax index)

BSI

(Supramax index)
INDEX
3947

+249

3853

+105

2686

+20

SPOT 4 TCE AVG (USD)
38448

+3339

31005

+839
28082

+207

YESTERDAY (USD)
35109

30166

27875

YEAR AGO (USD)
23451

13386 15006

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

BDI +126
http://www.dryships.com/pages/report.asp


Baltic Dry -0,1%
Capesize +1,0%
Handysize -0,2%
Supramax +0,7%
Panamax -1,6%

Sada ste pomogli rušenju ATPL



Baltic Dry -0,1%
Capesize +1,0%
Handysize -0,2%
Supramax +0,7%
Panamax -1,6%

Sada ste pomogli rušenju ATPL
[/quote]

Da, velike ribe ruše cijenu na osnovu piskaranja po forumu.
[rolleyes]




Baltic Dry -0,1%
Capesize +1,0%
Handysize -0,2%
Supramax +0,7%
Panamax -1,6%

Sada ste pomogli rušenju ATPL
[/quote]

Da, velike ribe ruše cijenu na osnovu piskaranja po forumu.
[rolleyes]
[/quote]
Pa nije velika riba prodala 255 komada ja imam puno više a sitna sam riba.

Izgleda da je prodan Zagreb,očito su dobili ponudu koja se nije mogla odbiti,cijena odlična

ZAGREB 80,300 2008 Jingjiang Traffic,China Wartsila $39.5m Chinese

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

zanimljivo mi je da nakon gubitka u blagajni ostane 10 miliona kuna više nego u prošlom razdoblju… i nije mi jasno kako avio prevoz stvara gubitke ako su rekli da je flota u najmu ?
za turizam je jasno kako u pripremu sezone treba uložiti novac a pomorstvo radi sa dobiti …znači jedino je avioprevoz pravi gubitaš …što ne prodaju te avione da se riješimo brige?

trebao bih biti financijski stručnjak za iščitati ovo izvješće ali meni kao laiku upada u oči da su poslovni rashodi značajno manji uz približno iste prihode što je vrlo dobro…

sve u svemu dojma sam da je ovo izvješće "naštimano" u svrhu da stvari izgledaju lošije nego stvarno jesu…


zanimljivo mi je da nakon gubitka u blagajni ostane 10 miliona kuna više nego u prošlom razdoblju… i nije mi jasno kako avio prevoz stvara gubitke ako su rekli da je flota u najmu ?
za turizam je jasno kako u pripremu sezone treba uložiti novac a pomorstvo radi sa dobiti …znači jedino je avioprevoz pravi gubitaš …što ne prodaju te avione da se riješimo brige?

trebao bih biti financijski stručnjak za iščitati ovo izvješće ali meni kao laiku upada u oči da su poslovni rashodi značajno manji uz približno iste prihode što je vrlo dobro…

sve u svemu dojma sam da je ovo izvješće "naštimano" u svrhu da stvari izgledaju lošije nego stvarno jesu…


to sam i ja pomislio kad pogledo nabrzinu,većeras ću to malo iz analizirat.Vjeroatno pokušavaju srušit zbog moguće dividende

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

New Report

Close