ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 10:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


čini mi se da će nas danas pokušati rušiti sa svima ostalima u paketu…ne nasjedajte !!!
kad izađe BDI mogli bi požaliti…
pametni će danas kupovati a ne prodavati

Na ZSE vlada nepisano pravilo "gdje svi turci tu i mali Mujo", nema tu iznimke pa neće biti ni ATPL ma što god mi mislili o tome.

Meni se i ovo za sada cini ok, sve je okolo naokolo u k….a mi se koprcamo oko 1020-1030, nekad bi tu bila zestoka korekcija, samo malo vjetra u ledja i eto ludila…

No pain no Game

Kakvo su ovo igrice blicanja sa nalozima 1030, 1029 +- 1 lipa?
Jel hoće prodati ili samo zajebava, što hoće?
[undecid]

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.

Efekat Grčke je doslovno uprskao stvar, da su par dana iza skupštine objavili danas bi bili na 1100, ali to sam ve predvidio i pisao…šta je tu je…

ma jebeš tu Grčku…..samo još jedan izgovor za rušenje…….
valjda će atpl dobit ostvatrivati od vozarina a ne od Grčke……….

mislim sve je ok, ne "vičem" na Vas, nego več mi je pun k…. svaki drugi dan te Grčke…..

cemo se malo ladnemo pa cemo onda da poljetimo

No pain no Game

Nije to bez veze, dvije države propadaju, banke imaju njihove obveznice koje ne vride ništa, banke idu u gubitke i propadaju…domino efekat..Tko će kreditirati gospodarstva tih država koje su u k….

banke nek slobodno propadnu jer su megalomanski pohlepne……..
te države neka također propadnu jer su isto tako bile pohlepne,prerastrošne i neracionalne a ovi im nudili pare i sad im namjestili "pušku"……..
e sad, "samo" je problem domino efekt o kojem pričate…….ali ipak mislim da je sve to danas izazivanje panike a "sutra" opet euforije……

ovo danas je ustvari dobro, to je samo mali zastoj ne i pad… malo će ohladiti situaciju…kad opet krene rast vani crobex će predvoditi brodari, uz dobar vjetar BDI-a koji će nam puhati u leđa biti će zanimljivo …tko ima love ovo je odlična prilika za ukrcaj jer prave stvari se dešavaju slijedeći mjesec…

grčka i portugal su samo mehanizmi kontrole burze,tako da se ne bi desilo pregrijavanje,to je zdravo za burzu,nema straha od konstantnog pada jer je likcidnost na vrlo visokoj razini,to je zdrava korekcija,ništa strašno..a odluke jace o promjenama su također zdrave za burzu,tako da ne vidim nikakvu bojazan za pad dionica

Vidim da cijena raste, da li netko zna o dividendi, da li je donešena odluka, pa već je skoro pola dva?

Bogatstvo je kad ne znaš koliko imaš.

Gledam ove komade na 1050, hoce li tu stajati i nakon danasnjeg dana?!

No pain no Game

New Report

Close