ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 08:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

I danas BDI UP
Vaš link


Šta je s onim što je proda 5000 po 955, jel dobija otkaz ???????

Taj ti je sa tom lovom kupovao IGH i Tehniku, zatim plasirao informaciju da su pronađene garancije i onda to lijepo zapakirano prodao narodu i jedan dan iza došlo objašnjenje da IGH više nema veze sa konzorcijem. Za taj jedan dan mu je bilo dovoljno da mazne 10% od 5 000 000 kuna. Dobro je rekao Škegro da nama ne treba od proizvodnje, poljoprivrede i turizma. [thumbsup]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!


I danas BDI UP
Vaš link

i to jače nego jučer….. [pray] [cool]…….ma napokon da uđemo u mirne vode i siguran rast…….


I danas BDI UP
Vaš link

uhh , danas će se prašit u svim segmentima – bedei u plus 200 – 250 bodova [thumbsup]
još ako ante poprati dividendom mogli bi danas testirat 1100,00 potkraj dana [thumbsup]
ante znam da čitaš ovo naše forumašenje , poslušaj glas svojih dioničara , nedaj da nam dijele lekcije o investiranju đuturumi s ipo paketima [thumbsup] – atpl je perjanica burze .

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan



I danas BDI UP
Vaš link

uhh , danas će se prašit u svim segmentima – bedei u plus 200 – 250 bodova [thumbsup]
još ako ante poprati dividendom mogli bi danas testirat 1100,00 potkraj dana [thumbsup]
ante znam da čitaš ovo naše forumašenje , poslušaj glas svojih dioničara , nedaj da nam dijele lekcije o investiranju đuturumi s ipo paketima [thumbsup] – atpl je perjanica burze .
[/quote]

Evo stotka od mene [thumbsup]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

U koliko je sati danas skupština? Kad bi mogla informacija o tome što je odlučeno?

A što je atlanska naspram tankerske?!

[color=blue][/color]vizionar



I danas BDI UP
Vaš link

uhh , danas će se prašit u svim segmentima – bedei u plus 200 – 250 bodova [thumbsup]
još ako ante poprati dividendom mogli bi danas testirat 1100,00 potkraj dana [thumbsup]
ante znam da čitaš ovo naše forumašenje , poslušaj glas svojih dioničara , nedaj da nam dijele lekcije o investiranju đuturumi s ipo paketima [thumbsup] – atpl je perjanica burze .
[/quote]

Ova dionica je zaista jedna od najboljih na burzi. Uprava transparentna u izvješćivanju, vrlo pametna i poslovna.Prošle su godine npr.kupovali vlastite dionice po cca 660 kuna a zatim ih u vrijeme dok je vrijednost dionica bila cca 1100 kuna dali dioničarima na ime dividende.Vrlo lukav potez.
Razliku u vrijednosti morali su oprihodovati.Bez obzira na trenutne poteškoće koje imaju i drugi ,rade dobro i ne hvale se puno.
Pozdrav svima u Atlanskoj.

marijack, 28.04.2010. u 10:00
[lol]

čini mi se da će nas danas pokušati rušiti sa svima ostalima u paketu…ne nasjedajte !!!
kad izađe BDI mogli bi požaliti…
pametni će danas kupovati a ne prodavati

Ovi što jutros kupuju po 1020,00 imaju odličan ulaz!

Sačekajmo ostatak dana!

Sućut nesretnicima koji prodaju po ovoj cijeni; lupati će glavom o zid do kraja dana! [lol]

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-brodari-u-sjajnom-nizu%2c-ali-crobex-pada-ispod-2.200,75828.html

Opet 500 komada. Krcamo se, a?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close