ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 06:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Zna li netko hoće li se dijeliti dividenda i kada i koliki će biti?

Zna 100% Duško Vladović-Relja, a vjerojatno i kapetani Lonza i Jerković, zazoveš na telefon pa pitaj. Samo, to je insajderska info i ne smiju kazati, jer bi se mogli pridružiti ekipi u Remetincu, nisu ludi. Više bi volio da dionica uhvati 1350-1400 pa da izađem sa lijepom dobiti nego da me pogodi neka dividenda od 10-ak dolara po dionici. [tongue]

Nikad nije bilo izvjesnije za dobar i kvalitetan rast, nema veze za dividendu….Nek daju 50 kn, nebi valjalo više…
Šta je s onim što je proda 5000 po 955, jel dobija otkaz ???????

Neki očito već danas znaju točno u kunu dividendu pa su zato i lupali po asku kao da nema sutra. [lol]

Nikad nije bilo izvjesnije za dobar i kvalitetan rast, nema veze za dividendu….Nek daju 50 kn, nebi valjalo više…
Šta je s onim što je proda 5000 po 955, jel dobija otkaz ???????


nije dobio otkaz,već će sa prijatelčjem podijeliti taj novac,na uštrb nekih drugih,toga je bilo i bit će-korumpirani manageri su sveprisutni na zse,da nisu-ne bi atpl bila na 1040 nego na 1300..gdje joj je i mjesto


nije dobio otkaz već će sa prijatelčjem podijeliti taj novac,na uštrb nekih drugih,toga je bilo i bit će-korumpirani manageri su sveprisutni na zse,da nisu-ne bi atpl bila na 1040 nego na 1300..gdje joj je i mjesto

Neće dobiti otkaz. Podijelit će novac s indijancem.
Koristili su tuđe (fondovske) dionice za rušenje cijene jednako kao što koriste tuđ keš za pumpanje cijena. Ne samo na ATPL. A neki su popušili tu foru iako su mnogi ovdje na forumu upozoravali da nema logike za takav snažni raskorak između kretanja vozarina koje su rasle i cijene dionice koja je padala…

E, sad me možete pitati zašto niti jedna jedina moja kuna nije vidjela investicijski fond, niti neće. Barem ne u (ovakvoj!) Hrvatskoj.

Analyst says 50% of dry-cargo newbuildings for 2010 will be delayed or cancelled.
[cool] [wink]

Ja sam bija u Central Europe i izašao u zadnji tren da bi kupio HT a zarada je bila oko 50%….
Ali šta je ovo u Evropi, jel to zbog grka i Portugalaca, šteta inače bi sutra bili bar na 1070..


Ja sam bija u Central Europe i izašao u zadnji tren da bi kupio HT a zarada je bila oko 50%….
Ali šta je ovo u Evropi, jel to zbog grka i Portugalaca, šteta inače bi sutra bili bar na 1070..

smanjen je kreditni rejting za Portugal i Grčku,nema to utjecaj na nas niti na atlansku samo ako najave sutra dividendu onda krećemo

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''



nije dobio otkaz već će sa prijatelčjem podijeliti taj novac,na uštrb nekih drugih,toga je bilo i bit će-korumpirani manageri su sveprisutni na zse,da nisu-ne bi atpl bila na 1040 nego na 1300..gdje joj je i mjesto

Neće dobiti otkaz. Podijelit će novac s indijancem.
Koristili su tuđe (fondovske) dionice za rušenje cijene jednako kao što koriste tuđ keš za pumpanje cijena. Ne samo na ATPL. A neki su popušili tu foru iako su mnogi ovdje na forumu upozoravali da nema logike za takav snažni raskorak između kretanja vozarina koje su rasle i cijene dionice koja je padala…

E, sad me možete pitati zašto niti jedna jedina moja kuna nije vidjela investicijski fond, niti neće. Barem ne u (ovakvoj!) Hrvatskoj.
[/quote]
al to je dobro-jer sutra će sve padat a mi ćemo rasti.super…da ja sam odavno napustio investicijske fondove jer ih vode neuke i većim dijelom korumpirane osobe,ako ja izgubim novac izgubit ću ga svojim neznanjem,a neću da mi neko drugi maNIPULIRA sa novcem..kad su padali,padao sam sporije od njih,kad su rasli rastao sam duplo više od njih..doduše brokerima sam zaradio oko 10 000 eura,a ja sam na nuli..da sam ostao u fondovima-bio bi u minusu 30%..eto toliko

Je…š dividendu,

ja bih rađe dodatne dionice!

semper fidelis


Je…š dividendu,

ja bih rađe dodatne dionice!


Znaš kolega da sam i ja to mislio, najbolje da otkupe za neku lovu dionice i podignu cijenu do jedno 1300 (mnogima je to target) pa da onda podjele te dionice. 😉
Kod dividente dionica nešto naraste pa kad prodje dan "D" opet padne…

Brighter bulk outlook

Daily News
27 Apr 2010

ROBUST demand should continue to outpace bulker supply this year, JP Morgan analyst Jon Chappell said today. Chinese efforts to restrain lending are not likely to impact drybulk rates in the near future, given that “Chinese steel production hit record levels in 1Q10 despite a 43% year-over-year decline in bank lending", he predicted.

Chappell today raised his 2010 Capesize one-year timecharter rate estimate from $32,000 to $33,000 per day; his Panamax forecast from $16,000 to $21,200/day; the Supramax outlook from $14,000 to $17,100/day;and his Handymax prediction from $12,000 to $14,700/day.

JP Morgan now believes overall drybulk demand growth will be 6% this year (up from 3.7% previously). The outlook for iron ore has been raised to 11.2% from 5.7%, while the outlook for coal has been increased to 5.7% from 3.8%.

However, the analyst warned of “a substantial supply overhang in 2011, which could result in a lower rate environment next year”. He also estimated that Cape rates would fall 6% from 2010 levels in 2011; Panamax rates by 15%; Supramax rates by 12%; and Handymax rates by 11.5%.

New Report

Close