ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 22:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


da se nadovezem…

samo bi bedak mogao kazati:
"imam 3,49% HT i sljedeci tjedan cu ga staviti na burzu!"

koliko god bio uvjeren da su u vladi redom osobe sumnjivog morala i upitnih poslovnih sposobnosti, siguran sam da toliko blesavi nisu!

Ne kolega, odavno su dokazali da su i blesaviji od toga i to su dokazali već nebrojeno puta. Amen.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

Baltic Exchange Dry Index TM 3013 (UP 7)
Baltic Exchange Capesize Index TM 3238 (UP 38)
Baltic Exchange Panamax Index TM 3757 (DOWN 53)
Baltic Exchange Supramax Index TM 2656 (UP 14)
Baltic Exchange Handysize Index TM 1351 (DOWN 6)


mišljenje molim
ovaj što sad stišće na prodaji dali je to isti onaj koji se ukrcao s 6000 kom na 950?
pa da znamo koliko će ovo trajati
hvala

danas se ukupno prodalo cca 1000 dionica – zakljucak izvedite sami

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

kada če izaći izvještaj za 1Q ?

Pozdrav,

Pitanje za stručnjake za atlansku na forumu:Kolika je vjerovatnost da bude dividende i u kojem iznosu ?
Molim samo one koji znaju.Hvala vam.


Pozdrav,

Pitanje za stručnjake za atlansku na forumu:Kolika je vjerovatnost da bude dividende i u kojem iznosu ?
Molim samo one koji znaju.Hvala vam.


jel to tebe doista interesira kolika i da li će uopće biti dividenda, ili tko se smatra stručnjakom za atpl :-))) ?

evo ja sam stručnjak za atpl-moja prepostavka je dividenda u rasponu od 30-60 kuna,iako sam samozvani strucnjak-brzo ćemo saznati jesam li u pravu,po nalozima na bidu-mislim da će tako biti..

Osoba B:
..jaaa sam samozvani stručnjak za atpl i imam pretpostavku o dividendi, ali kako u nastavku upita piše ‘Molim samo one koji znaju’ neću je ovdje iznijeti jer pretpostavljati nije isto što i znati.

Ovo je mješavina Kviskoteke, igra detekcije (osobe A, B, C.. Ž.. sami stručnjaci) i Milijunaš joker publika (molim samo one koji znaju).

ovakvo sinkronizirano zelenilo u američana nisam vidio odavno [lol] , nema crvenog ni za lijek [thumbsup]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


Pozdrav,

Pitanje za stručnjake za atlansku na forumu:Kolika je vjerovatnost da bude dividende i u kojem iznosu ?
Molim samo one koji znaju.Hvala vam.


Poštovani kolega,
Nitko ovdje nije zbog dividende nego zbog napretka naše Stare Dame tj Atlanske plovidbe. Njena dobit je naše zadovoljstvo, a vizija je što više novih, kvalitetnih i jeftinih brodova sa odličnim vozarinama. U tom smjeru bi se trebali kretati vaši komentari a ne o kapitalističkim špekulacijama da bi nešto stavili u džep i to ovdje javno iznosite. Ja mislim da dividende neće biti s obzirom na iskazani gubitak u prošloj godini a svi znademo da gubitak nije novac, tj jest novac ali izgubljen, dakle nema se ništa za dijeliti i ja vam iskreno predlažem da kupite neku perspektivnu dionicu koja je prošle godine imala dobit ili ako posjedujete Atlansku plovidbu da se stavite na ask a mi vizionari ćemo kupiti vaše dionice po cijeni koja će biti odlična za vas. Dakle nema dividende, eto toliko i sretno.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Evo Mrgo, ja sam kupio tisuću dionica na razinama oko 940. Sada je bio očekivani bijeg i prekrcaj iz HT-ea i ja sam koristeći očekivanu gužvu zaradio u tjedan dana 70 ak kila kuna. Čemu riskirati, čist račun duga ljubav. To ti naravno govorim hipotetički, da sam trejd maher.

vs


Poštovani kolega,
Nitko ovdje nije zbog dividende nego zbog napretka naše Stare Dame tj Atlanske plovidbe. Njena dobit je naše zadovoljstvo, a vizija je što više novih, kvalitetnih i jeftinih brodova sa odličnim vozarinama. U tom smjeru bi se trebali kretati vaši komentari a ne o kapitalističkim špekulacijama da bi nešto stavili u džep i to ovdje javno iznosite.

naprosto nisam mogao a da ne usporedim dva potpuno oprecna promisljanje istog autora u razmaku od svega par dana [tongue]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.


Evo Mrgo, ja sam kupio tisuću dionica na razinama oko 940. Sada je bio očekivani bijeg i prekrcaj iz HT-ea i ja sam koristeći očekivanu gužvu zaradio u tjedan dana 70 ak kila kuna. Čemu riskirati, čist račun duga ljubav. To ti naravno govorim hipotetički, da sam trejd maher.

vs


Poštovani kolega,
Nitko ovdje nije zbog dividende nego zbog napretka naše Stare Dame tj Atlanske plovidbe. Njena dobit je naše zadovoljstvo, a vizija je što više novih, kvalitetnih i jeftinih brodova sa odličnim vozarinama. U tom smjeru bi se trebali kretati vaši komentari a ne o kapitalističkim špekulacijama da bi nešto stavili u džep i to ovdje javno iznosite.

naprosto nisam mogao a da ne usporedim dva potpuno oprecna promisljanje istog autora u razmaku od svega par dana [tongue]
[/quote]

čini se da si malo previdio boldano…

New Report

Close