ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 22:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Moj target 1300

:)))


Nije ti neki target!
[/quote]
Nemoj ga kuditi. Ništa nije zgriješio.
Čovjek je samo skroman, ne razmišlja dugoročno već kratkoročno, naime, do sljedećeg tjedna. [smiley]

ne da se belosvetski drukeraj , kažu vako – svjetska proizvodnja čelika rasla 31% u odnosu na isto vrijeme lani .
ožujak 2010 – 120 mil tona u odnosou na 3/09 – 92 mil tona.
kina 3/10 – 55 mil tona +22% , eu 3/10 – 15 mil tona +47% , japan 3/10 – 9,5 ml tona +63% , us 3/10 – 7 mil tona +74% [thumbsup] .
šuška se i da su bhp i rio tinto ugovorili desetak kejpova na relaciji zap. australija – kina [thumbsup] . nazire se kraj pregovora i kejpovi bi konačno trebali potegnut [thumbsup]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


Nemoj ga kuditi. Ništa nije zgriješio.
Čovjek je samo skroman, ne razmišlja dugoročno već kratkoročno, naime, do sljedećeg tjedna. [smiley]

Pa ako potakneš nekog da barem razmisli biti će dovoljno da zaradi desetke tisuća kuna/Eura više. Moj target će biti kada me prisile na prodaju mučenjem, prijetnjama i ucjenama.[wink] Btw nešto smo ipak uzeli sa dna prošlih dana, tek toliko da se sudjeluje, u miru i tišini. U ime malih dioničara (46%vlasništva) predlažem upravi 75 kuna dividende. [rolleyes]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

evo kolega kormilar je pristupio problemu s konkretnim brojkama . ja predlažem našoj dragoj upravi dividendu u vrijednosti jednog panamaxa kojeg su zaradili jer nisu naručili ova 2 nova kod šukija i jace. to bi bilo taman cca 120-tak kunjerosa per šer. da začepe ovi ht-aši i teslaši , nemoš više slušat te bedastoće , počeli mi djelit lekcije o investiranju neki đuturumi s ipo paketima [lol]
ante znam da čitaš i pratiš , poslušaj glas svojih dioničara , zna se ko je perjanice burze [thumbsup] .

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

Fiksni ugovori za Panamaxe 4-6 mj. od 31.000 do 34.000 USD, lijepo, samo da ovako potraje! [smiley]

Zadnje što je ATPL ugovarala (a da nam je poznato) u veljači bilo je na kraći rok (2-4 mj.) za 27.000-28.000 USD per day. Svakoga dana, u svakom pogledu…

Počelo se naveliko hvaliti i isticati brodare po medijima..

Tako nešto nisam već dugo zamijetio..
..pitam se..da li je to početak……????

Inače, današnje vozarine su bile veće nago jučerašnje, pa nam slijedi opet uzlet BDi-a…
Sve dok je potražnja za sirovinama toliko velika…nema zime za brodove svih naših brodara…a i avioni su počeli letjeti…

Kad vremena nisu bila teška i kad novaca nije bilo malo???? Tko se toga sjeća???

Leconte, u pravu si sorry, krivo sam informiran…

Znaci jedan od razloga ovog mlatila po asku proslih dana je i sjednica uprave uz Ht, e sad da nam je znat sto nam nosi dobroga, pa nece valjda biti dividenda?!

No pain no Game


evo kolega kormilar je pristupio problemu s konkretnim brojkama . ja predlažem našoj dragoj upravi dividendu u vrijednosti jednog panamaxa kojeg su zaradili jer nisu naručili ova 2 nova kod šukija i jace. to bi bilo taman cca 120-tak kunjerosa per šer. da začepe ovi ht-aši i teslaši , nemoš više slušat te bedastoće , počeli mi djelit lekcije o investiranju neki đuturumi s ipo paketima [lol]
ante znam da čitaš i pratiš , poslušaj glas svojih dioničara , zna se ko je perjanice burze [thumbsup] .

Ja se moram ispraviti, mislio sam da 75 kuna bude predujam. Ostatak do 120 se može isplatiti tamo pred Božić, ali ne u bonovima ko lani. [thumbsup]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Volio bih znati, ako mi netko može reći, "Zašto ovi desni prodaju nama, nekome, NN osobama ATPL po ovako niskim cijenama. Dajte molim Vas ako znate nekoga, recite im da je ta prodaja bagatela. Ama isto kao da na Uskrs prodaju jaja umjesto po 1,5kn po recimo o,20 kn. Bože dragi uopće mi taj naš narod nije,,ONAKO !! [embarass]

I very much love INGRA !!


Volio bih znati, ako mi netko može reći, "Zašto ovi desni prodaju nama, nekome, NN osobama ATPL po ovako niskim cijenama. Dajte molim Vas ako znate nekoga, recite im da je ta prodaja bagatela. Ama isto kao da na Uskrs prodaju jaja umjesto po 1,5kn po recimo o,20 kn. Bože dragi uopće mi taj naš narod nije,,ONAKO !! [embarass]

Evo Mrgo, ja sam kupio tisuću dionica na razinama oko 940. Sada je bio očekivani bijeg i prekrcaj iz HT-ea i ja sam koristeći očekivanu gužvu zaradio u tjedan dana 70 ak kila kuna. Čemu riskirati, čist račun duga ljubav. To ti naravno govorim hipotetički, da sam trejd maher.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!


Volio bih znati, ako mi netko može reći, "Zašto ovi desni prodaju nama, nekome, NN osobama ATPL po ovako niskim cijenama. Dajte molim Vas ako znate nekoga, recite im da je ta prodaja bagatela. Ama isto kao da na Uskrs prodaju jaja umjesto po 1,5kn po recimo o,20 kn. Bože dragi uopće mi taj naš narod nije,,ONAKO !! [embarass]

to isto se i ja pitam, ali reko šutit ču……ionako če uskoro sitiacija biti puno jasnija……
nadam se da če uz dobar kvartalni rezultat i bdi malo jače potegnuti a onda sigurno nema zime za atpl….

New Report

Close