ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 11:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,44
22.477
464
48,30
48,80
-0,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


gorgija: ” ” da, ako računaš samo dobit u prva tri Q, a ne ekstrapoliraš na godišnju. ” tnx, to znaci da PE3Q mnozim sa 3/4?

pa da, najjednostavnije je pomnožiti sa 4/3 tj. *1.33. iako su upućeniji kolege svojevremeno iznosili i konkretnije prognoze za dobit u Q4, samo što bi ih trebalo potražiti.


Kolega wunder mislim da ovo nema smisla. Prodali ste, pogodili ste i zavrsimo pricu. Imate li sta klazati o trzistu, nesto novo o ATPL, pricate o ciklicnosti pomortstva pa nam kazite gdje smo brijeg, dolina, uzbrdo, nizbrdo (ne dionica vec trziste) i to cu sa zahvalnoscu procitati jer covjek uci cjeli zivot.

Pozdrav Tech


U potpunosti podrzavam ovaj prijedlog o zavrsetku vaseg prepucavanja…[smiley15]

nije fer prema drugima da se ti i ja nadmudrujemo preko foruma kad možemo i prek telefona! [smiley2]

A ovaj jos vise…

molim nadležne na ZSE da ne zbunjuju postene dionicare atlantske. Hvala.

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.


molim nadležne na ZSE da ne zbunjuju postene dionicare atlantske. Hvala.

Mislio sam da zabunom vidim Jadroplov…..

Izgleda da će “Jadran” na dokovanju dočekati “Pelješac.”
Zna li itko što se to na tom brodu radi 2 mjeseca ?


Izgleda da će “Jadran” na dokovanju dočekati “Pelješac.”
Zna li itko što se to na tom brodu radi 2 mjeseca ?

tulum [smiley2]


Izgleda da će “Jadran” na dokovanju dočekati “Pelješac.” Zna li itko što se to na tom brodu radi 2 mjeseca ?

Brodu je peta klasa (25 godina) i sasvim je normalno, rekao bih i planirano da se ovoliko zadrzi u remontu. Nista radi cega bi se trebalo sekirati.

zao mi je sto sam izisao iz atpl i mislim da sam se zaje..al sta je tu je, kupio sam jdpl, a svima Vama zelim puno srece, do sljedeceg susreta, koji ce nadam se uskoro, dolazi nova lova i eto mene brzo nazad u nutra!!

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod

Dobre vijesti s područja vrijednosti flote Atlantske. Novi Panamax sada je vrijedan 106 mil. usd, a i svi ostali brodovi vrijede više nego početkom ovog mjeseca. Svaka vijetnamska novogradnja početkom ovog mjeseca vrijedila je 78 mil. usd, danas vrijedi 84 mil. usd. Ukupna vrijednost flote danas 930 mil usd, a na početku mjeseca 909 mil. usd, ukupna vrijednost novogradnji danas 464 mil. usd, a na početku mjeseca 440 mil. usd.

Ukupna vrijednost flote + novogradnji milijardu i 394 milijuna dolara.. Živjeli.

Referenca za Sv.Vlahu:
SILVER STAR PAN 1984 42838 SOLD FOR $31 MILLION UNKNOWN BUYERS WITH T/C ATTACHED
UNTIL AUGUST 2008 AT $25,000/DAY

All shipping lanes lead to China.


zao mi je sto sam izisao iz atpl i mislim da sam se zaje..al sta je tu je, kupio sam jdpl, a svima Vama zelim puno srece, do sljedeceg susreta, koji ce nadam se uskoro, dolazi nova lova i eto mene brzo nazad u nutra!!

ne bojim se ja za tebe
mogle bi nas tvoje sante leda negdje zaskočiti [smiley2]
ha čuj malo nam pada bdi al evo kolege gore kažu da nam raste cijena brodovlja
vrijeme će pokazati svoje
sretno s lizanjem

Postanite Eu-robovi


ŠPANCIR: ” Izgleda da će “Jadran” na dokovanju dočekati “Pelješac.” Zna li itko što se to na tom brodu radi 2 mjeseca ? ” Brodu je peta klasa (25 godina) i sasvim je normalno, rekao bih i planirano da se ovoliko zadrzi u remontu. Nista radi cega bi se trebalo sekirati.

Veliki remont ,puno posla vani ali i unutra….

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close