ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jao velikog problema, pali smo svaki dan po oko 1% i odmah je smak svijeta, za dva, tri dana, 5 dana će mo se dignuti u jednom danu 5% i anulirat sve…tada će to biti normalno…puno buke za ništa…mislim zašto bi se uprava uopće trebala na ovakvo stanje očitovat…ne treba, dionica je živa diše, malo gore malo dolje, ako to nekom ne odgovara pa jebiga…ovo nije više raj za špekulante na 7 dana…draga gospodo gledajući dugoročno dobivate, ovo je dionica s perspektivom, a ovako otvarati problem smaka svijeta na osnovu nekih promila gore dolje nema smisla…

toko je kolega, odlično razmišljnje…..a što se uprave tiče ona se očitovala prošle godine kada je dionicu sje.ala podjelom dividende……


Ja bih samo volio da se Atlantska riješi Zene Singera i onih "profitabilnih" zrakoplova i bili bi 100 % po mom "guštu" !

Potpisujem, samo čini mi se, nažalost, da nas hvata sindrom TNPL, hoću reći ovo bi mogla postati loša dionica, bez obzira što je firma odlična. Držim taj rizik opravdanim i bojim se da plovimo u tom smjeru. Volio bi da grješim.



Ja bih samo volio da se Atlantska riješi Zene Singera i onih "profitabilnih" zrakoplova i bili bi 100 % po mom "guštu" !

Potpisujem, samo čini mi se, nažalost, da nas hvata sindrom TNPL, hoću reći ovo bi mogla postati loša dionica, bez obzira što je firma odlična. Držim taj rizik opravdanim i bojim se da plovimo u tom smjeru. Volio bi da grješim.

[/quote]

Po cemu je ovo odlicna firma

po tome so kupuju Cap na vrhuncu

Po tome sto 6 puta kupuju i otkazuju tankere za bulkere

Pa neznaju oni koimglavu nosi, a sto se tice vodjenja tvrtke, nek se ugledaju na upravu uljanik plovidbe

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]




Ja bih samo volio da se Atlantska riješi Zene Singera i onih "profitabilnih" zrakoplova i bili bi 100 % po mom "guštu" !

Potpisujem, samo čini mi se, nažalost, da nas hvata sindrom TNPL, hoću reći ovo bi mogla postati loša dionica, bez obzira što je firma odlična. Držim taj rizik opravdanim i bojim se da plovimo u tom smjeru. Volio bi da grješim.

[/quote]

Po cemu je ovo odlicna firma

po tome so kupuju Cap na vrhuncu

Po tome sto 6 puta kupuju i otkazuju tankere za bulkere

Pa neznaju oni koimglavu nosi, a sto se tice vodjenja tvrtke, nek se ugledaju na upravu uljanik plovidbe
[/quote]

Po tome što je to dokazala rezultatima i u prošlosti,a bit će ih i u budučnosti.Pa valjda svatko zna da, Dubrovniku u pomorstvu ,trgovini i politici, barem s ovih prostora a i širje nitko nije ravan.

propela




Ja bih samo volio da se Atlantska riješi Zene Singera i onih "profitabilnih" zrakoplova i bili bi 100 % po mom "guštu" !

Potpisujem, samo čini mi se, nažalost, da nas hvata sindrom TNPL, hoću reći ovo bi mogla postati loša dionica, bez obzira što je firma odlična. Držim taj rizik opravdanim i bojim se da plovimo u tom smjeru. Volio bi da grješim.

[/quote]

Po cemu je ovo odlicna firma

po tome so kupuju Cap na vrhuncu

Po tome sto 6 puta kupuju i otkazuju tankere za bulkere

Pa neznaju oni koimglavu nosi, a sto se tice vodjenja tvrtke, nek se ugledaju na upravu uljanik plovidbe
[/quote]

Ako ovo nije odlična firma baš bi volio da navedeš takve dvije sa ZSE (no i TNPL je dobra firma ali loša dionica).
ATPL je tvrtka, dok je ULPL tvrtkica, ali su članovi Uprave ATPL stari profesori što drže katedru, a ovi iz Pule su ipak brucoši. Ocjenu o tome tko su "dobri momci" a tko "loši momci" daju bankari, ekipa iz ATPL može u Londonu dobiti novaca koliko im treba za projekte, dok se ova druga ekipa ne smije ne pojaviti u City, jer engleski smisao za ironiju i sarkazam može biti jako neugodan.


Već pet kvartalu u nizu ATPL ima najlošije poslovne rezultate od svih hrvatskih brodara.
Najbolji menađment u dužem vremenskom ima bolje poslovne rezultate od konkurencije.
Najgori obrnuto.
Čak i LPLH sa starim kantama ostvaruje bolje poslovne rezultate……. Progledajte.Uskoro će izvješće .Prvi kvartal 2010.a ATPL će imati vjerovatno ponovno najlošije
izvješče od svih.
Shvatite ovo kao dobronamjeran savjet.


Potpisujem, samo čini mi se, nažalost, da nas hvata sindrom TNPL, hoću reći ovo bi mogla postati loša dionica, bez obzira što je firma odlična. Držim taj rizik opravdanim i bojim se da plovimo u tom smjeru. Volio bi da grješim.


Po cemu je ovo odlicna firma
po tome so kupuju Cap na vrhuncu
Po tome sto 6 puta kupuju i otkazuju tankere za bulkere
Pa neznaju oni koimglavu nosi, a sto se tice vodjenja tvrtke, nek se ugledaju na upravu uljanik plovidbe

22.03.2010. god.

ATPL-R-A; zadnja 975,11 ; -0,72% ; promet 318.098,59 kn
LPLH-R-A; zadnja 148,02 ; -1,37% ; promet 10.863,34 kn
ULPL-R-A; zadnja 640,00 ; -1,37% ; promet 179.371,23 kn
TNPL-R-A; zadnja 1.505,00; +0,57%; promet 65.724,99 kn

halfte trinken, halfte Šarcu geben



….zarobljen je kapital unutra…diagnoza:BJEZI GLAVOM BEZ OBZIRA !!!

Tu se vrlo dobro znaju granice masovnih ulaza i ovo su upravo cijene koje uloženi kapital drže pod bravom.
[/quote]
Jel to znači da smo mi mali dioničari sigurni čuvari dionica i nečijeg vlasništva.

Bogatstvo je kad ne znaš koliko imaš.

Dugo nisam pratio brodare pa gledam sada da je Panamax skuplji od Capesizea. Pa tko je tu lud? Ima neko objašnjenje? Inače, Panamaxi mi izgledaju sasvim solidno….

ATPL- u slučaju PANIKE- NE PANIČARITI! Do sad unatrag tri godine- pokazalo se da je panika
najveći problem naše burze.Po jučerašnjem prometu- paničara je sve manje..
Mene najviše od svega na ovoj burzi smeta ponašanje dioničkih društava koje bezobzirno
koriste situaciju panike…i kupuju dionice putem posrednika..da ne moraju prijavljivati transakcije….a transakcije provedu kad na to nitko ne obraća pažnju….usput ,kad je mirno…
Nitko za slučaj većeg tjednog pada cijene ne udostoji medijima poslati nikakvo priopćenje-
ko da im je problem napisati par rečenica…….po tome se najbolje vidi nivo naše ekonomske
kulture i brige…
Gledam stranicu ATPL ….izvješće o dividendi za 2008…kao najnoviji događaji…..a mi smo u 2010.g. Pa kako se to može dogoditi da se tako odnose prema informacijama dostupnim svima…..????!!!
I ono što sam primjetila – SVE JE MANJE STATISTIČKIH PODATAKA…..o neki stvarima se šuti ko
da su vojne tajne….. pa, dajte malo napišite nešto o ATPL-……nema pismenih?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!




….zarobljen je kapital unutra…diagnoza:BJEZI GLAVOM BEZ OBZIRA !!!

Tu se vrlo dobro znaju granice masovnih ulaza i ovo su upravo cijene koje uloženi kapital drže pod bravom.
[/quote]
Jel to znači da smo mi mali dioničari sigurni čuvari dionica i nečijeg vlasništva.
[/quote]
Ovčice u toru, to ne znači da nećete biti puštene u određenom trenutku, samo je pitanje kada.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

a brate mili ovdje prodaja nejenjava ni pod razno [angry]

mi smo ipak zemlja slučaj

Upravo sam pregledao 10-tak dionica koje su po nekim pravilima u Top formi. I ?? Ustanovio sam da ATPL ima po svim pokazateljima, (upotrebljeno najmanje 6 oscilatora) najbolju budućnost što se tiče rasta, ali SAMO da netko pokrene lavinu, a put joj je slobodan… oscilatori u mulju !! [thumbsup]

I very much love INGRA !!

New Report

Close