ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

……..pobjegli svi s burze?…..nema volje za nikakvim komentarima……. e, to se upravo i čeka.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Samo se vi sprdajte, na burzi nema novca, nema malih ulagača koji je čine narodnom dionicom, kupuje se HT pa prije građevinari…Glavno da posluje pozitivno, ako posluje..Ostalo će doć s vrimenom ako ste ulagač na duže staze…

Dragi kolega meni je sprdanje bila lanjska podjela div dionica, koliko samo igara i igrica, koliko mjeseci predviđanja i očekivanja a zašto? Da bi se izmislilo najskuplje i najnepovoljnije rješenje za firmu i dioničare, da bi se zapravo šokiralo sve prisutne, a tako će po svemu sudeći biti i ove godine, nešto neočekivano i još nenapravljeno. I na kraju mali dioničari otkupe ili dokupe otpuštene dionice. I naravno dežurnih manipulatora na forumu ne fali za objasniti trenutnu situaciju izračunom i konstatacijom da je cijena zapravo i previsoka. Da je tako onda nije ni potrebno od burze, nek se izračuna svako jutro cijena može i za cijeli tjedan unaprijed pa nek trguju svi u istim uvjetima, i nek se unaprijed veli tko će i kada otpuštati dionice a ne unazad. Npr Frane će sutra otpustiti 2000 dionica.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Dana 22.3. napravljen je ovaj graf (ATPL). Govorio sam o vrhu vala (i), dali je lijevo ili desno. Ako je desno, a što se i pokazalo kroz ovo vrijeme, idemo na 38%, tj. na cca 960 kn. To bi bilo dno (ii)-ke, prem da naravno može i niše, na cca 23%, ali u tu varijantu ne vjerujem. 960 bi bilo dno ove silazne putanje, nazovimo je (ii), i onda gore po (iii)-ku, kojom brzinom, vidjet ćemo. Prilog grafovi !! I da MRZIM kada ATPL nije na prvoj str. PF !!
LP [angry]

I very much love INGRA !!

jedno je si


Kad će Skupština ATPL-a ? Još se ne zna ništa?
Inverter, na kritike se netko naljutio i dao ti je jedinicu….znači, vjerujemo još u ovu dionicu..?

jedno je sigurno ovdje na forumu….topic na kojem ekipa hvali dionicu i trabunja o nekakvim fundamentima…brojkama..itd….zarobljen je kapital unutra…diagnoza:BJEZI GLAVOM BEZ OBZIRA !!!

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kada ovako pogledm sve,,, kao da je vrag sišao na zemlju.. EU crvena sva, baš kao trešnja… a što će s nama biti ?? Kviz pitanje !! [embarass]
Inverter, prijatelju pa nije baš sve tako CRNO. Ja mislim da je došao red na one koji nemaju da se sada nakrcaju .. čega, kojih dionica,, po slobodnoj volji. Ali da je vrijeme.. JE. No što ja govorim o tome, pa sigurno ste čuli Šukija i Jacu !! [angry]

I very much love INGRA !!

Kada bi trezor otkupio dio viškova koji vrše pritisak na prodaju to bi bio pozitivan signal investitorima.

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..


Kada ovako pogledm sve,,, kao da je vrag sišao na zemlju.. EU crvena sva, baš kao trešnja… a što će s nama biti ?? Kviz pitanje !! [embarass]
Inverter, prijatelju pa nije baš sve tako CRNO. Ja mislim da je došao red na one koji nemaju da se sada nakrcaju .. čega, kojih dionica,, po slobodnoj volji. Ali da je vrijeme.. JE. No što ja govorim o tome, pa sigurno ste čuli Šukija i Jacu !! [angry]

ista stvar je sa politicarima….kad oni pocnu pricat ..med i mljeko…..onda znas da je 6 puta gore… [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


….zarobljen je kapital unutra…diagnoza:BJEZI GLAVOM BEZ OBZIRA !!!

To je to, a to je ogromna akumulacija koju netko vrti dalje i taj će se vratit u Atlansku ali po cijeni koju on odredi silom i taj blokira bilo koji pomak ove dionice vrlo malim sredstvima za njega. Sve puste teorije su priče za malu djecu i male dioničare, čast iznimkama sa dobrim namjerama. Osim ako kažem ako se ne pojavi neki luđak i započne invaziju na ask sa određenim ciljem, ali i tu vjerojatno postoji plan B. Tu se vrlo dobro znaju granice masovnih ulaza i ovo su upravo cijene koje uloženi kapital drže pod bravom.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

pa gdje su mali dioničari???

sutra je novi dan.

Baltic Exchange Dry Index TM 3337 (DOWN 42)
Baltic Exchange Capesize Index TM 3390 (DOWN 132)
Baltic Exchange Panamax Index TM 4356 (UP 12)
Baltic Exchange Supramax Index TM 2918 (DOWN 11)
Baltic Exchange Handysize Index TM 1490 (UP 22)

Zašto uprava ATPL ne govori ništa…. šute ko…… nesmem reći…. prosto je.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Jao velikog problema, pali smo svaki dan po oko 1% i odmah je smak svijeta, za dva, tri dana, 5 dana će mo se dignuti u jednom danu 5% i anulirat sve…tada će to biti normalno…puno buke za ništa…mislim zašto bi se uprava uopće trebala na ovakvo stanje očitovat…ne treba, dionica je živa diše, malo gore malo dolje, ako to nekom ne odgovara pa jebiga…ovo nije više raj za špekulante na 7 dana…draga gospodo gledajući dugoročno dobivate, ovo je dionica s perspektivom, a ovako otvarati problem smaka svijeta na osnovu nekih promila gore dolje nema smisla…

New Report

Close