ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zahvaljujem na iskrenim željama [thumbsup]

Štovani kolega i vama također zahvaljujem na iskrenom savjetu [smiley]


kufe
u dobro si vrijeme došao. ATPL 1000,00, što misliš kako je onima koji su ušli ovamo 2007. kad je bila 4000,00. Malo su polomili zube, ali i dalje pišu.
Dobro nam došao.

hehehe, štovani kolega, samo za info i ja sam jedan od naivaca koji je ATPL kupio po nevjerojatnih 3660 kn navedene godine [smiley], nedavno sam je dokupio jer to je bio jedini način da umanjim štetu, sada mi ona vrijedi 1235 kn [proud]

kufa1
man se ove dionice nema ti tu krua više napravi novčani fond nego ona
pust se čorava posla [thumbsup]

mi smo ipak zemlja slučaj



kufe
u dobro si vrijeme došao. ATPL 1000,00, što misliš kako je onima koji su ušli ovamo 2007. kad je bila 4000,00. Malo su polomili zube, ali i dalje pišu.
Dobro nam došao.

hehehe, štovani kolega, samo za info i ja sam jedan od naivaca koji je ATPL kupio po nevjerojatnih 3660 kn navedene godine [smiley], nedavno sam je dokupio jer to je bio jedini način da umanjim štetu, sada mi ona vrijedi 1235 kn [proud]
[/quote]
Nemogu vjerovat čovjek kaže sve iskreno,a netko mu daje 1.
bježi kolega sa foruma jer ovdje ima zli ljudi!

Evo kolega 100 za iskrenost

lp i sretno sa ATPL

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


hehehe, štovani kolega, samo za info i ja sam jedan od naivaca koji je ATPL kupio po nevjerojatnih 3660 kn navedene godine [smiley], nedavno sam je dokupio jer to je bio jedini način da umanjim štetu, sada mi ona vrijedi 1235 kn [proud]

Ovdje ti je svima samo jedan zajednički cilj i tu nema razlike, da se obogate od nerada, uostalom tko se uopće obogatio od rada, to je tako normalno očekivanje. Kako stvari stoje većina dečkiju na forumu i općenito dioničara cijenjene dionice ATPL će postati milijunaši i to u skoro vrijeme jer i premijerka je rekla da će vlada početi upucavati ogromnu lovu u gospodarstvo ali i na burzu preko svojih fondova, a kad oni krenu onda, ako nisi unutra, samo možeš gledat kako vlakić odlazi. Zaostajemo za svijetom u ponovnom napuhivanju balona i zato se zbog skorih izbora gospodarstvo treba čim prije oporaviti i dionice narasti na razine da se dioničari namire i bez nervoze izađu na izbore i zaokruže one koji su pokrenuli gospodarstvo i ukinuli nezaposlenost. Haračem je vlada opet uzela najsiromašnijima da bi dala bogatima i onima koji će to tek postati, tako da nema zime a nismo je ni osjetili. I opet nakon godinu dana mnogi će se ovdje buniti kako to da Atlanska ne raste i već mjesec dana stoji na 4000 kn, a to ti je sve zbog nezamislive pohlepe koja je prisutna na svim razinama cijena. Ukratko Hrvatima nikad dosta, ambiciozan smo narod i ako je netko zaradio milju, ipak ludi zbog činjenice da je susjed dignuo milju i sto tisuća. [sealed]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!



hehehe, štovani kolega, samo za info i ja sam jedan od naivaca koji je ATPL kupio po nevjerojatnih 3660 kn navedene godine [smiley], nedavno sam je dokupio jer to je bio jedini način da umanjim štetu, sada mi ona vrijedi 1235 kn [proud]

Ovdje ti je svima samo jedan zajednički cilj i tu nema razlike, da se obogate od nerada, uostalom tko se uopće obogatio od rada, to je tako normalno očekivanje. Kako stvari stoje većina dečkiju na forumu i općenito dioničara cijenjene dionice ATPL će postati milijunaši i to u skoro vrijeme jer i premijerka je rekla da će vlada početi upucavati ogromnu lovu u gospodarstvo ali i na burzu preko svojih fondova, a kad oni krenu onda, ako nisi unutra, samo možeš gledat kako vlakić odlazi. Zaostajemo za svijetom u ponovnom napuhivanju balona i zato se zbog skorih izbora gospodarstvo treba čim prije oporaviti i dionice narasti na razine da se dioničari namire i bez nervoze izađu na izbore i zaokruže one koji su pokrenuli gospodarstvo i ukinuli nezaposlenost. Haračem je vlada opet uzela najsiromašnijima da bi dala bogatima i onima koji će to tek postati, tako da nema zime a nismo je ni osjetili. I opet nakon godinu dana mnogi će se ovdje buniti kako to da Atlanska ne raste i već mjesec dana stoji na 4000 kn, a to ti je sve zbog nezamislive pohlepe koja je prisutna na svim razinama cijena. Ukratko Hrvatima nikad dosta, ambiciozan smo narod i ako je netko zaradio milju, ipak ludi zbog činjenice da je susjed dignuo milju i sto tisuća. [sealed]
[/quote]

to kolega , pogađaš u samu srž problematike [thumbsup]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

buducnost ove dionice uvelike ovisi o tome hoće li se izglasati dividenda i ove godine,ja mislim da hoće,ali..pričekajmo..


kufe
u dobro si vrijeme došao. ATPL 1000,00, što misliš kako je onima koji su ušli ovamo 2007. kad je bila 4000,00. Malo su polomili zube, ali i dalje pišu.
Dobro nam došao.

ja sam taj koji je kupovao po 2800 pa prodao po 2000 pa oper kupovao po 1300 pa prodavao po 1000…evo me glavom i bradom….

na 4300 sve prodajem...


buducnost ove dionice uvelike ovisi o tome hoće li se izglasati dividenda i ove godine,ja mislim da hoće,ali..pričekajmo..

Za mene to nije toliko bitno koliko mi je bitno da FI za Q1 bude pozitivno, da se nastavi oporavak vozarina, da se koliko-toliko oporave cijene brodova, da ne padaju cijene nekretnina uz more, da naprave marinu ispred hotela i da nastave s investicijama bez pretjeranog zaduživanja, da su likvidni i da bez problema podmiruju svoje obveze. Još kada bi se riješili aviona, bio bih potpuno zadovoljan, a o dividendi ćemo razmišljati iduće godine.

Skroman sam, nema što ! [smiley]

halfte trinken, halfte Šarcu geben



hehehe, štovani kolega, samo za info i ja sam jedan od naivaca koji je ATPL kupio po nevjerojatnih 3660 kn navedene godine [smiley], nedavno sam je dokupio jer to je bio jedini način da umanjim štetu, sada mi ona vrijedi 1235 kn [proud]

Ovdje ti je svima samo jedan zajednički cilj i tu nema razlike, da se obogate od nerada, uostalom tko se uopće obogatio od rada, to je tako normalno očekivanje. Kako stvari stoje većina dečkiju na forumu i općenito dioničara cijenjene dionice ATPL će postati milijunaši i to u skoro vrijeme jer i premijerka je rekla da će vlada početi upucavati ogromnu lovu u gospodarstvo ali i na burzu preko svojih fondova, a kad oni krenu onda, ako nisi unutra, samo možeš gledat kako vlakić odlazi. Zaostajemo za svijetom u ponovnom napuhivanju balona i zato se zbog skorih izbora gospodarstvo treba čim prije oporaviti i dionice narasti na razine da se dioničari namire i bez nervoze izađu na izbore i zaokruže one koji su pokrenuli gospodarstvo i ukinuli nezaposlenost. Haračem je vlada opet uzela najsiromašnijima da bi dala bogatima i onima koji će to tek postati, tako da nema zime a nismo je ni osjetili. I opet nakon godinu dana mnogi će se ovdje buniti kako to da Atlanska ne raste i već mjesec dana stoji na 4000 kn, a to ti je sve zbog nezamislive pohlepe koja je prisutna na svim razinama cijena. Ukratko Hrvatima nikad dosta, ambiciozan smo narod i ako je netko zaradio milju, ipak ludi zbog činjenice da je susjed dignuo milju i sto tisuća. [sealed]
[/quote]

kormilar za koga če glasati oni koji nemaju love da kupe dionice i prije izbora zarade ?
btw.pošto se ne zanimam za politiku kada se slijedeći izbori za sabor ( da se naslušam neispunjenih obećanja)?


buducnost ove dionice uvelike ovisi o tome hoće li se izglasati dividenda i ove godine,ja mislim da hoće,ali..pričekajmo..

A ja se nadam i navijam da ne bude nikakve dividende. Preklinjem Vas da me ne pitate zašto. Uglavnom očekivanja su mi na tragu onoga što je kolega Jubito napisao, a potpisao bi čak i lagani minus u Q1/2010. Pa još kad bi netko ovdje barem 2 put dnevno lupio analizu da je precijenjeno, a da se rješe aviona – e to bi već bila fatamorgana.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

New Report

Close