ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zahvaljujem na dobronamjernom komentaru i savjetu, imat ću na umu 😉

kufa
bolje ti je otići u kockarnicu i staviti na ruletu crveno ili crno…prvo imaš više šansi za dobiti a drugo brzo je gotovo…ovo s dionicama je za mazohiste…

ps. ako već nemaš nikakvih iskustava a ni mišljenja možda ti je pametnije sve lijepo u neki novčani fond puknuti pa si miran…

u pokeru bi se u ovoj situaciji reklo CHECK, ili ALL IN, pa ko voli nek izvoli,

hahaha, moram priznati da ovo stvarno izgleda kao poker, nije da nemam nikakvo iskustvo, ali gledajući komentare ovdje ima oovdje likova koji očito znaju daleko više od mene, ali to ne smatram nedostatkom, čovijek uči dok je živ, trgujem već par godina, i moram prizanti da nemam neke spektakularne


kufa
bolje ti je otići u kockarnicu i staviti na ruletu crveno ili crno…prvo imaš više šansi za dobiti a drugo brzo je gotovo…ovo s dionicama je za mazohiste…

ps. ako već nemaš nikakvih iskustava a ni mišljenja možda ti je pametnije sve lijepo u neki novčani fond puknuti pa si miran…



u pokeru bi se u ovoj situaciji reklo CHECK, ili ALL IN, pa ko voli nek izvoli,

hahaha, moram priznati da ovo stvarno izgleda kao poker, nije da nemam nikakvo iskustvo, ali gledajući komentare ovdje ima tu kolega koji očito znaju daleko više od mene, ali to ne smatram nedostatkom, čovijek uči dok je živ, trgujem već par godina, i moram priznati da nemam neke spektakularne rezultate, ali kao što imate priliku vidjeti, još sam ovdje, što bi značilo, još nisam propao, a vremena za to uvijek ima. [lol]

Ma, ja najviše volim one postove koji me stručnim rječnikom uvjeravaju da je na 1000 krznenih +/- 50 kn ovaj papir precjenjen. [thumbsup]

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

ako je precijenjena na 1000kn šta je bilo onda na 2800kn ,neznam ko vjeruje takvim drukerima
ja svoje ne prodajem prije 2000kn samo je pitanje kada za godinu ili dvije

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''


Cijenjeni, eto ovo je moj prvi post i odlučio sam tu neizmjerno važnu informaciju razmijeniti sa ostalim uvaženim članovima pogotovo onima koji ovu dionicu danima prate. Lijepi pozdrav svima. Nisam pretjerano iskusan sa trgovanjem i moram priznati da osim dobre volje i nešto malo novaca na portfelju nemam ništa drugo, osim naravno da ne zaboravim, svojeg mišljenja. Do malo prije sam bio vlasnik dotične dionice i danima pratim raspravu i nikako da se priklonim nekom mišljenju. Upravo suprotno, dobio sam osiječaj da ovdje netko mulja, nemojte se molim vas odmah uvrijediti jer mi to nije namjera, ne mislim na nikoga posebno, jednostavno previše suprotstavljenih stajališta. Ili možda griješim?

prijatelju dobro si došo , javljaš se u pravom trenutku takve ko ti ovdje najvole. vidiš da već oštre očnjake gorski vuci. iskustvo ćeš steći , za novce ne garantiram [lol]
svu ti sreću želim iskreno [thumbsup]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


ako je precijenjena na 1000kn šta je bilo onda na 2800kn ,neznam ko vjeruje takvim drukerima
ja svoje ne prodajem prije 2000kn samo je pitanje kada za godinu ili dvije


mislim da su prije dvije godine u pitanju, na žalost [undecid]


Cijenjeni, eto ovo je moj prvi post i odlučio sam tu neizmjerno važnu informaciju razmijeniti sa ostalim uvaženim članovima pogotovo onima koji ovu dionicu danima prate. Lijepi pozdrav svima. Nisam pretjerano iskusan sa trgovanjem i moram priznati da osim dobre volje i nešto malo novaca na portfelju nemam ništa drugo, osim naravno da ne zaboravim, svojeg mišljenja. Do malo prije sam bio vlasnik dotične dionice i danima pratim raspravu i nikako da se priklonim nekom mišljenju. Upravo suprotno, dobio sam osiječaj da ovdje netko mulja, nemojte se molim vas odmah uvrijediti jer mi to nije namjera, ne mislim na nikoga posebno, jednostavno previše suprotstavljenih stajališta. Ili možda griješim?

evo jedan dobro namjeran savjet za poćetnika,najbolje ti je oko 80% novca drzat u takozvanim sigurnim dionicama npr.ht,ernt,dlkv itd a sa ostalih 20% se možeš malo igrat špekulirat jedino tako ćeš steć izkustvo a nemožeš puno izgubit
želim ti puno sreće

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

Baltic Exchange Dry Index TM 3427 (DOWN 71)
Baltic Exchange Capesize Index TM 3780 (DOWN 276)
Baltic Exchange Panamax Index TM 4298 (UP 42)
Baltic Exchange Supramax Index TM 2898 (UP 25)
Baltic Exchange Handysize Index TM 1395 (UP 18)



ako je precijenjena na 1000kn šta je bilo onda na 2800kn ,neznam ko vjeruje takvim drukerima
ja svoje ne prodajem prije 2000kn samo je pitanje kada za godinu ili dvije


mislim da su prije dvije godine u pitanju, na žalost [undecid]
[/quote]
meni se ne žuri nigdje vjerujem u ovu firmu i znam da ima zlatnu budućnost

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

kufe
u dobro si vrijeme došao. ATPL 1000,00, što misliš kako je onima koji su ušli ovamo 2007. kad je bila 4000,00. Malo su polomili zube, ali i dalje pišu.
Dobro nam došao.

New Report

Close