ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 13:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,44
22.477
464
48,30
48,80
-0,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kolega wunder mislim da ovo nema smisla. Prodali ste, pogodili ste i zavrsimo pricu. Imate li sta klazati o trzistu, nesto novo o ATPL, pricate o ciklicnosti pomortstva pa nam kazite gdje smo brijeg, dolina, uzbrdo, nizbrdo (ne dionica vec trziste) i to cu sa zahvalnoscu procitati jer covjek uci cjeli zivot.

Pozdrav Tech

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

@wunder

razlika izmedju mene i tebe je sto sam ja posteno napisao da sam otresao sve, da sam psihicki krahirao, da mi je pritisak bio prevelik, iako smatram da vrijedi vise, itd..
dok si ti kad je korekcija pocela govorio kako ces sve staviti u ATPL i kako je ATPL nesto prejebeno!kako na nju ne utjecu izbori ni nista jer ostvaruje prihode u inozemstvu,a ja sam ti i onda govorio, da ako ce trziste dole i ATPl ide.
cim si usao u cash, promijenio si plocu!!

nije uopce pitanje ko je bolji trgovac, ja sam prodao na 2750, uz veliki zal, ti na 3400 brojke sve govore!nema se sta dodati..
pitanje je vjerodostojnosti, kredibiliteta, iskrenosti..

nista vise, over & out

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

nije fer prema drugima da se ti i ja nadmudrujemo preko foruma kad možemo i prek telefona! [smiley2]

pa otkud ti ideja da sam prodo na 3400 kad smo se lijepo čuli i reko sam ti da nisam prodavo kad se cijena odbila od 2700, problem je nasto u tome što je bdi krenuo rokat, brodari vani i dalje rokali, atpl dotako 2700 i kad sam napravio računicu ako ikad više dotakne 2700 il nedaj bože padne ispod 2700 a mene se u banci sjete da moram prodat rigalo mi se! [smiley2]

a ti ako nisi primjetio puno se toga promjenilo što se tiče dry sektora u inozemstvu, pa u skladu s time pokušavam kreirat i svoje mišljenje i oprosti mi na tome, kad uspoređujem drys na 130, excel na 80 s atplom na 3400 je drukčija priča nego kad uspoređujem iste stvari danas!

a sad dosta o privatnim psihičkim i financijskim problemima, percepiranjem stvari i fundamenata, raznoraznih nebuloznih analiza i skupi bibera i dolazite platit pivu! [smiley1]

p.s. za techmana: mislim da će vozarine kratkoročno padat no ukoliko ostanu iznad 8000-9000 (što i mislim i nadam se da budu) mogu opravdat ovu cijenu no ako padnu ispod toga mislim da atpl ne vrijedi ove novce.

Vidim da je kolegi Techmanu pomalo prekipjelo. Strpljivo čekam(o) već nekoliko dana da se okonča ova psihoterapeutska simultanka. Je li sad zaključeno ili se ima još nešto dodati na temu “prodao, a cijena nakon toga skočila”? Ako netko još nešto ima za dodati, neka to učini sada pa da možemo dalje. Nema smisla vrtiti se oko vlastita repa i javno i opetovano žaliti za propuštenim prigodama i proteklim opasnostima. Idemo dalje. Pozdrav!

imam ja……….

kolega strawinsky, u vise navrata sam vas pitao sto mislite o tome sto inozemni brodari tonu i svaki put ste odgovorili na način kaj ja brijem – nigđe veze!

šteta što zbog vlastite pretjerane vjere u ovu dionicu sam pretrpio pad od ath 1200kn po dionici sa svakodnevnom nadom bit će bolje sutra!

danas kad razmišljam koliko mi je atpl mogo donijet a koliko je odnio mogu zapravo biti i sretan kad i kako sam ga prodo s obzirom na svoju preveliku hrabrost i izloženost u istome te mogu bit sretan što s obzirom na krahić burze i kreditnu izloženost nisam osto bez svega nego s 1300% kapitalizirane dobiti u manje od godinu dana!

koliki su vaši prinosi il samo želite biti kapetan ovog broda, moj cilj je zarada a ne koliko sam jak u padovima s 5 kredita na leđima!

a kad kolega mig29 uputi poruku u kojoj sam prozvan na istu ću i odgovorit jer sam itekako transparentan!

a dionice će uvijek rast i padat i nije ni prvi ni zadnji put ni da sam kupio ni prodo atpl već ne znam koji i opet ću još ko zna koliko puta, samo prvi put kad ga poželim zadržat probije mi donji bollinger za 600kn!

iznevjerio me! [smiley2]


…zato se vraćam na staro i idem zaradit još bar 1000% u sljedećoj godini jer mi kreditaši s držanjem dionica se ne bi smjeli igrat previše jer viš kaj se može dogodit! [smiley2]

iako i sam matematiziram u dioničkim operacijama, ako i jesi tijekom 2007. zaradio toliko na ingr,atpl,igh i možda još nekoj dionici, mislim da ti se neće pružiti prilika tijekom 2008…jedino ako nakon eventualnog kraha burze pokupuješ nešto jako jeftino, a poslije to eksplodira…

btw, izgleda da vrtiš cca 30 milijuna kuna na burzi. respektabilna brojka. a do nje si došao sa cca 2,5 do 3 milijuna kuna kapitala na početku ove godine. ako je to uistinu tako, mislim da si definitivno najuspješniji ulagač na burzi.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

daj mi molim te kak i po kojoj logici si došao do brojke od 30 milijuna? [smiley2]


daj mi molim te kak i po kojoj logici si došao do brojke od 30 milijuna? [smiley2]

ooops! greška. ti reče gotovo četveroznamenkasti broj dionica. ja kontao peteroznamenkasti.
no, ni tri milje nisu za bacit.
uzgred…
ako si startao sa 3 stotke kunića i ako je čak cijeli iznos bio kredit, zašto zaradom ne otplatiš cjelokupni dug??

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

gledam postove gdje su nabacani podaci FA…………….neki brojevi mi se ne slazu s mojom racunicom koja mi se cini ispravna…………..
PE na ovoj razini je nesto vise od 25………….postat cu sutra podatke i racun


gledam postove gdje su nabacani podaci FA…………….neki brojevi mi se ne slazu s mojom racunicom koja mi se cini ispravna………….. PE na ovoj razini je nesto vise od 25………….postat cu sutra podatke i racun

da, ako računaš samo dobit u prva tri Q, a ne ekstrapoliraš na godišnju.

Sutra je novi dan na burzi, prvi nakon izbora (btw, glasanje za moj gradski okrug je bio upravo u zgradi Atl.Plovidbe u DBK-u) i nadam se da ćemo svi biti mnogo pametniji nakon rezultata.. Pozdrav


” da, ako računaš samo dobit u prva tri Q, a ne ekstrapoliraš na godišnju.

tnx, to znaci da PE3Q mnozim sa 3/4?

New Report

Close