ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izgleda da se uključio PBZ mirovinac i u pola sata kupio tisuću komada.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

moja logika govori da je ova godina za građevinare finito…dok brodari ponovno dolaze u poziciju da ostvaruju dobit i to je gotovo sigurno …bude li sreće i pameti moglo bi se desiti da sa zaradom od brodara jeftino kupujemo građevinare…makar sa obzirom na ekspanziju flote ATPL u naredne dvije godine nije loša opcija ni strpljivo čekati u ATPL , zarade će rasti iz godine u godinu jer Kina, Indija i Brazil imaju golemi potencijal…npr. Kinezi će u slijedećim godinama izgraditi još nekoliko gradova veličine Šangaja za to će trebati goleme količine čelika…naravno onima koji očekuju zaradu u roku par mjeseci to ne znači ništa ali strpljivima bi moglo donijeti sasvim pristojne profite…

sad se vidi koliko je šuplja prodaja na ATPL … nema je … biti će tu još očajničkog štopanja cijene jer ATPL na 1000 kn je prava AKCIJSKA CIJENA !!
mali ulagači su naučili lekciju


Ovi na bidu su profesionalni gurači. Interesantno kako nestanu nevjerojatnom brzinom.

A s druge strane odjednom niču veliki nalozi na asku… [undecid]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(



Ovi na bidu su profesionalni gurači. Interesantno kako nestanu nevjerojatnom brzinom.

A s druge strane odjednom niču veliki nalozi na asku… [undecid]
[/quote]
to su tvz braniči [lol]

mi smo ipak zemlja slučaj




Ovi na bidu su profesionalni gurači. Interesantno kako nestanu nevjerojatnom brzinom.

A s druge strane odjednom niču veliki nalozi na asku… [undecid]
[/quote]
to su tvz braniči [lol]
[/quote]

Danas stoperi, a nekad bekovi!

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

GOLDEN OCEAN(Oslo: GOGL.OL)Last Trade: 11.65
Trade Time: 8:51am ET
Change: 0.66 (6.01%)
Prev Close: 10.99
Open: 11.08
Bid: 11.61
Ask: 11.65
1y Target Est: N/A
Day’s Range: 11.06 – 11.76
52wk Range: 1.65 – 13.27
Volume: 13,623,602
Avg Vol (3m): 8,967,960
Market Cap: N/A
P/E (ttm): N/A
EPS (ttm): N/A
Div & Yield: N/A (N/A)

na razvijenim tržištima nema toliko mogućnosti za igranje sa cijenama pa dionice reagiraju bolje na trendove na tržištu…vjerujem da će i u americi danas brodari lijepo potegnuti….

kod na se prvo opali po asku par stotina komada pa se od toga potroši 20 dionica da se cijena spusti za 10 kuna , čekajući novi red naivnih prodavača…volio bih da netko posta dubinu ponude i potražnje od 30 pa da vidimo na čemu smo…ovo u prvih deset je sve igrokaz kako mi se čini …

Atlančice moja , Atlančice, sunce ti kalaisano Dubrovačko,,, samo ti meni rasti, rasti,, uh ma što mi je nešto milo i drago oko srca,,, ma vidi je,, uh, ko da sam je ja napravio braćo moja mila !! [thumbsup]

I very much love INGRA !!


sad se vidi koliko je šuplja prodaja na ATPL … nema je … biti će tu još očajničkog štopanja cijene jer ATPL na 1000 kn je prava AKCIJSKA CIJENA !!
mali ulagači su naučili lekciju

i da stave na prodaju 100 000 dionica na 1020, to prave dioničare ne plaši već samo daytradere…………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

nastavi li BDI rasti do Petka ovako vidjet ćemo drugi tjedan belaja…pa da vidimo koliko municije će imati oni koji štopaju…nekako mi miriši na to da je došlo naših "pet minuta"

već je i vrime s obzirom da će eto skoro i godinu dana da čekamo taj ”trenutak”.
a taj trenutak bi morao bit 12xx.


Očito je da će se sada novci iz građevinara, preliti u brodare! Nema ovo veze sa porastom BDI-a.

Čiča, tvoje je ukazanje ziher kao odbrojavanje prije lansiranja u orbitu. [thumbsup]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

New Report

Close