ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja sam Leo.. tako napravio nekoliko puta i znaš da je upalilo. Prodam ATPL kupim DLKA, ATPL UP, DLKV down. Ja ti prodam tada glupi DLKV, kupim ATPL, slika obrnuta i tako nekoliko puta. E sad ne prodajem ATPL jer mislim da će UP, međutim ona ćeka, ćeka i što moj Leo.. ćeka,, NE BIH LI JE JA PRODAO, ali neću !!

Znam i ja jednog tipa koji je gotovo isti slučaj kao i ti ! Maloprije sam tog tipa vidio u ogledalu ! [rolleyes]

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Evo jedno optimistično izvješće

WEEKLY DRY BULK REPORT

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Leo, kao da mene kopiraš a to Ti baš i nije nešto …

Eh, špekulacijama u Hrvata nikad kraja..
Stvarno je jedno kako špekulacija dižu cijenu dionice (znači cijenu tržišne vrijednost kompanija) gore ili dolje.

Meni je stvarno žao zvih Hrvata koji neće kruh sljedećih 10 dodina zarađivato po Crnogorskim planinama. Puno bi nam to značilo….

Al, isto tako mislim da je napokon vrijeme da se počnu cijeniti kompanije koje imaju stabilno poslovanje, ujednačeno dobar cashflow, ugovore koji garantiraju sigurnu budućnost i nadasve kompanije koje i dalje investiraju u svoje poslovanje kako god da im protekla godina bila krizna.

Smatram da je ATPL jedna od takvih kompanije.
Uvijek će biti špekulanata koji će rušit i dizat cijenu bez obzira na bilo kakvo opravdanje u vijestima ili fundamentima, ali dugoročno gledano, pravi investitori će uvijek profitirati
Pozz
P.S.
Danas opet BDI raste, i Capesizovi za promjenu jače potežu gore. Panamaxsi standardno up!!!

Kad vremena nisu bila teška i kad novaca nije bilo malo???? Tko se toga sjeća???

Danas BDI plus 40tak bodova, cca.

...

Možda je vrijeme za nas konačno…

Boll se suzio, nekud cemo uskoro..s obzirom na stanje na trzistu…nizbrdica…

No pain no Game

Vani su brodari u slodnom plusu. GOGL preko 3 %. Naše smješno tržište čeka i nitko nezna što se čeka


Vani su brodari u slodnom plusu. GOGL preko 3 %. Naše smješno tržište čeka i nitko nezna što se čeka

a danas ujutro odosmo malo u minus jer su građevinarci izgubili posao u CG, tako da ATPL neće moći zaraditi na prijevozu šljunka i ostalog materijala po CG [yawn]

Ma samo nek Bdi raste i onda mislim da brige nema…

No pain no Game

Vani su već shvatili da će danas BDI značajno skočiti i da je to početak dužeg perioda rasta.
Sve vozarine osim Cape se već na razinama kao da je BDI 4000 bodova. Sada Cape mora dići indeks na pravu vrijednost.

http://finance.yahoo.com/q/cq?d=v1&s=DSX+DRYS+EGLE+EXM+FREE+GNK+nM+OCNF+SEA+QMAR+BHO+TRMD+ESEA+TBSI+TOPT+PRGN+GDOCF.pk+dnord.co+torm.co+gogl.ol+ceco.ol+bel.ol+jin.ol

Sada će jedno čišćenje na ATPL pa to se vidi iz aviona pa tko su ovi koji prodaju nikako mi nisu jasni.

New Report

Close