ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


o hebem ti foruma da nitko nece rec jel im sjelo ili ne, cudo bozje

Jest da je bila davna prošlost ali evo vako. Ako ste na d-day imali 35 papira znači da su vam dva pripisana na ime dividende. Stoje pri skdd-u, kontaktirati brokera da vam ih povuče u portfolio. Za preostalih 11 trebao bi vam na tek. rn koji imate registriran pri skdd-u već odavno biti zalegnuto nekih cca 1000 krznenih, tj. nekih, već se slabo sjećam 94,xx ili 96,xx krznenih po dionici

I hope it vaz helpful, hev a najs dej.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"


hahaha Koelga inverter nema to veze sa znanjem jednostavno nisam pratio jer sam zaboravio da imam 35 komada. Eto malo glupo zvuci al je tako, pa kolega ako mozes pomagaj :),

Znam da je trebalo ic nesto tipa za svakih 12 po 1 a do 11 nekaj u cahu, ali od onda sam je presto gledat jer sam na dan presjeka sam mislio da sam izasao skroz te nisam vidio da mi je ostalo 35 komada.

Unaprijed hvala

Malo si mi preslampav za nekog " strucnjaka" kakvim se predstavljas, nemas pojma u sta ulazes, kolko dionica imas, kad je isplata dividende, pa cak ni ne znas stanje na vlastitom racunu, a druge vrijedjas i prozivas da su neznalice u ulaganju. Pa nece drugi vodit racuna o tvom racunu i portfelju! Da, isplacena je dividenda odavno, a za novu dividendu cu ti odmah reci da ne moras ocekivat ni blizu takvu izdasnu, ako je uopce i bude.

I da, malo pripazi o dokapitalizaciji ploca koju toliko zeljno cekas da ti i to ne promakne!

never surrender



o hebem ti foruma da nitko nece rec jel im sjelo ili ne, cudo bozje

Jest da je bila davna prošlost ali evo vako. Ako ste na d-day imali 35 papira znači da su vam dva pripisana na ime dividende. Stoje pri skdd-u, kontaktirati brokera da vam ih povuče u portfolio. Za preostalih 11 trebao bi vam na tek. rn koji imate registriran pri skdd-u već odavno biti zalegnuto nekih cca 1000 krznenih, tj. nekih, već se slabo sjećam 94,xx ili 96,xx krznenih po dionici

I hope it vaz helpful, hev a najs dej.
[/quote]

frende hvala puno

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Baltic Exchange Dry Index 2707 DOWN 17

BCI Baltic Exchange Capesize Index 3278 DOWN 114
BPI Baltic Exchange Panamax Index 3272 UP 30
BSI Baltic Exchange Supramax Index 2204 UP 46
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 1108 UP 19

Jel tko od iskusnijih pamti da su cape-ovi i pmax-i ikad bili izjednačeni? WTF?

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

Narucili bi 20 novih brodova.3% kamata na 15 godina sa "grace" periodom od 5 godina. To je poslovni potez .Sad imamo 19, ajmo kupit jos 20 komada. Samo se hrabri dokopaju slave.


Narucili bi 20 novih brodova.3% kamata na 15 godina sa "grace" periodom od 5 godina. To je poslovni potez .Sad imamo 19, ajmo kupit jos 20 komada. Samo se hrabri dokopaju slave.

Mislim da se radi samo o novinarskoj mašti,iako bih volio da se takav scenarij što prije dogodi,mislim da su šanse vrlo male,nažalost!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Shippers Are Ready to Lift Anchor

http://online.wsj.com/article/SB10001424052748703510204575085954201602926.html?mod=googlenews_wsj


Narucili bi 20 novih brodova.3% kamata na 15 godina sa "grace" periodom od 5 godina. To je poslovni potez .Sad imamo 19, ajmo kupit jos 20 komada. Samo se hrabri dokopaju slave.

Zašto samo 20?
Ma treba naručiti 200 komada na 150 godina odmah [rolleyes]
Nadam se da je to samo bila nečija šala i da su se svi nakon intervjua grohotom nasmijali

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

my,

my,

my,


Ljudi, ovo ide up,up i prema FFA i prema raspoloženju na BDI-u.

Usprkos kineskoj Novoj Godini BDI up 6% [thumbsup]

I izgleda da ćemo imati skoro 40% manje novogradnji isporučenih u ovoj godini što je super a scrap radi ko lud na rekordnim razinama.

Scrapping for the year 2009 was at the highest level since 1996 with just over 1,000 ships
demolished representing 31.5 million deadweight.

Neće biti pritiska na cijene.

Zato ako BDI nastavi još ovaj tjedan prema gore, onda ulazim 100% u brodare.

Konačno je gotovo sa čekanjem.
[thumbsup]


Ajde, odma mi je lakše.
[/quote]
A ništa, onda sutra , ne?
[/quote]
Ništa ni danas….. Bitno da je gotovo s čekanjem, danas pravi igrači idu u dokup, onda, valjda.
[/quote]
Bah, izgleda da nit danas niš od rasta….. Znači sutra. jedva čekam !!

my,

my,

my,

my,


Ljudi, ovo ide up,up i prema FFA i prema raspoloženju na BDI-u.

Usprkos kineskoj Novoj Godini BDI up 6% [thumbsup]

I izgleda da ćemo imati skoro 40% manje novogradnji isporučenih u ovoj godini što je super a scrap radi ko lud na rekordnim razinama.

Scrapping for the year 2009 was at the highest level since 1996 with just over 1,000 ships
demolished representing 31.5 million deadweight.

Neće biti pritiska na cijene.

Zato ako BDI nastavi još ovaj tjedan prema gore, onda ulazim 100% u brodare.

Konačno je gotovo sa čekanjem.
[thumbsup]


Ajde, odma mi je lakše.
[/quote]
A ništa, onda sutra , ne?
[/quote]
Ništa ni danas….. Bitno da je gotovo s čekanjem, danas pravi igrači idu u dokup, onda, valjda.
[/quote]
Bah, izgleda da nit danas niš od rasta….. Znači sutra. jedva čekam !!
[/quote]

Da nebi dočekao,ali suprotan smjer-ta kaže 950-960

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)

Panamax/Supramax indeksi opet danas idu gore.
Capesize index-i stagnira

PŠto je u principu za brodare jako dobra stvar…

Kad vremena nisu bila teška i kad novaca nije bilo malo???? Tko se toga sjeća???

New Report

Close