ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema više komentara, koma…..

a očigledno spuštanje cijene za dokup lovom od ighaja [undecid]

mi smo ipak zemlja slučaj

Opet urota…Loši smo i to je to, čak i ULPL ima dobitak..Inv. kupuju građevinare i HT..I to će dugo trajati..


Mrgude, znaš da slika vridi tisuću riječi. Najbolje da priložiš graf, pa ćeš dobit 100-tku od mene.

Evo i graf, jučer je bilo vatreno pa nisam stigao.. ma i danas je vatreno. I dalje se radi kako sam rekao (ii)-ka ali eto umjesto 960 kn, neka bude 970 kn dno dvojke, osim ako ne bude 3=5.
LP

I very much love INGRA !!


Opet urota…Loši smo i to je to, čak i ULPL ima dobitak..Inv. kupuju građevinare i HT..I to će dugo trajati..

nema urote, nego samo špekulacije, HT je defanziva, sigurna dividenda, i tu fondovi igraju na sigurno, a poslije takvih dionica, dolaze na red tvrtke koje imaju cash, ili ga brzo okreću, a ATPL je tu, kako mi se čini.
a građevinari su još više upitni osim IGH i Tehnike, koji su dobili “kviska” za neko vrijeme.

sutra je novi dan.


Opet urota…Loši smo i to je to, čak i ULPL ima dobitak..Inv. kupuju građevinare i HT..I to će dugo trajati..

HT svaka čast, sigurna defanzivna dionica, pokazala se odličnim izbrom od Nove godine, no građevinari će izdušiti već tijekom ovog trgovinskog dana, pa bi i mi od toga mogli lagano profitirati.
Ovi što su brzinski zaradili na IGH etc. vratiti će se u HT i ATPL, a osim toga 15-og završava lunarna nova godina u Kini.



Opet urota…Loši smo i to je to, čak i ULPL ima dobitak..Inv. kupuju građevinare i HT..I to će dugo trajati..

HT svaka čast, sigurna defanzivna dionica, pokazala se odličnim izbrom od Nove godine, no građevinari će izdušiti već tijekom ovog trgovinskog dana, pa bi i mi od toga mogli lagano profitirati.
Ovi što su brzinski zaradili na IGH etc. vratiti će se u HT i ATPL, a osim toga 15-og završava lunarna nova godina u Kini.
[/quote]
Najtočnije i najpravilnije razmišljanje danas na ovome forumu. Svaka čast 100-tka !!

I very much love INGRA !!

Baltic Exchange Dry Index TM 2630 (DOWN 76)
Baltic Exchange Capesize Index TM 3310 (DOWN 176)
Baltic Exchange Panamax Index TM 3087 (DOWN 41)
Baltic Exchange Supramax Index TM 2111 (DOWN 17)
Baltic Exchange Handysize Index TM 1057 (DOWN 12)




Zahvaljujem se prijašnjem dobročinitelju na udjeljenoj jedinici, ali još danas, eventualno sutra IGH moguć (i siguran) pad ispod 3000 kn !! [thumbsup]

Baš je žalosno da moderator pušta takve postove …..žalosno…

Dajte molim vas kolega, pa kad ste vi bilo što točno prognozirali?
Tko je vas slušao je već 6 mjeseci u ovom jadu od dionice i čeka napad na 1200 kuna [bye]
[/quote]

Baš je žalosno da moderator pušta takve postove …..žalosno…

sad bi ja moderatora ocjenio sa jedinicom….
[/quote]
oće li bit napad na 900kn prije napada na 1200kn? [sad]

idući tjedan će bit bolje...





Zahvaljujem se prijašnjem dobročinitelju na udjeljenoj jedinici, ali još danas, eventualno sutra IGH moguć (i siguran) pad ispod 3000 kn !! [thumbsup]

Baš je žalosno da moderator pušta takve postove …..žalosno…

Dajte molim vas kolega, pa kad ste vi bilo što točno prognozirali?
Tko je vas slušao je već 6 mjeseci u ovom jadu od dionice i čeka napad na 1200 kuna [bye]
[/quote]

Baš je žalosno da moderator pušta takve postove …..žalosno…

sad bi ja moderatora ocjenio sa jedinicom….
[/quote]
oće li bit napad na 900kn prije napada na 1200kn? [sad]
[/quote]

NE !!

I very much love INGRA !!






Zahvaljujem se prijašnjem dobročinitelju na udjeljenoj jedinici, ali još danas, eventualno sutra IGH moguć (i siguran) pad ispod 3000 kn !! [thumbsup]

Baš je žalosno da moderator pušta takve postove …..žalosno…

Dajte molim vas kolega, pa kad ste vi bilo što točno prognozirali?
Tko je vas slušao je već 6 mjeseci u ovom jadu od dionice i čeka napad na 1200 kuna [bye]
[/quote]

Baš je žalosno da moderator pušta takve postove …..žalosno…

sad bi ja moderatora ocjenio sa jedinicom….
[/quote]
oće li bit napad na 900kn prije napada na 1200kn? [sad]
[/quote]
Da jer je od 980/zadnja cijena/ 900 bliže nego 1.200,a ni zvijezde nisu naklonjene brodarima.
NE !!
[/quote]

oče li bit napad na 850-880 da konačno upadnemo u brod pa makar sve potonulo

New Report

Close