ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Baltic Exchange Dry Index TM 2722 (UP 7)
Baltic Exchange Capesize Index TM 3515 (UP 41)
Baltic Exchange Panamax Index TM 3142 (UP 1)
Baltic Exchange Supramax Index TM 2141 (DOWN 15)
Baltic Exchange Handysize Index TM 1076 (DOWN 19)


Baltic Exchange Dry Index TM 2722 (UP 7)
Baltic Exchange Capesize Index TM 3515 (UP 41)
Baltic Exchange Panamax Index TM 3142 (UP 1)
Baltic Exchange Supramax Index TM 2141 (DOWN 15)
Baltic Exchange Handysize Index TM 1076 (DOWN 19)

Izgleda da su se stabilizirali, a ovi u donjem tekstu prognoziraju ponovno jačanje nakon skorašnje kineske Nove godine.

A JP Morgan analyst predicted Friday that 2010 will be a "tale of two halves" for the bulker sector as an iron ore run in the first half precedes a softer market.

But Jonathan Chappell raised his estimates for four US-listed dry-bulk companies and said recent drops in dry-bulk stock prices have overstated the impact of Chinese lending restrictions on imports.

Jonathan Chappell"Despite a weaker-than-expected start to the year, we believe that iron ore imports will accelerate following Chinese New Year as steel mills look to re-build inventories prior to new annual prices that will likely be up materially from 2009 levels," the analyst said in a note to clients.

Chappell, who covers shipping stocks for his New York investment bank, also said Chinese coal imports should also stay robust.

But the analyst said the second half of 2010 should be "much softer" thanks to the impact of newbuilding deliveries and a slowing of trade as a result of less Chinese lending in the period.

jel mi može netko reć zašto u 4Q izvještaju nema Izvještaja o novčanom toku?

Nitko ni da mrdne !!
Danas ?? 960 The End i onda Zna se !!
LP

I very much love INGRA !!

hehe mrgude nhf ali bi volio da ti kratkoročna dnevna prognoza završi kao obično…a dugoročna isto…

fundamentalist

@orphelin
Pa vidim da nitko neće pokrenuti lavinu.. pa hajde eto Ja ću.. i odmah KEČINA. Ali da radimo (ii)-ku Da i da poslije ide (iii) DA. Eto opet mi dajte KECA pa da imam iz matematike zbrojno 2 !!

I very much love INGRA !!

ma evo od mene dvije stotke za meni najsimpatičnijeg tehničara

fundamentalist

Mrgude, znaš da slika vridi tisuću riječi. Najbolje da priložiš graf, pa ćeš dobit 100-tku od mene.


Mrgude, znaš da slika vridi tisuću riječi. Najbolje da priložiš graf, pa ćeš dobit 100-tku od mene.

Evo došli mi budući prija i prijak, ženim sina pa ću kasnije !! [pray]

I very much love INGRA !!


hehe mrgude nhf ali bi volio da ti kratkoročna dnevna prognoza završi kao obično…a dugoročna isto…

Je li na forumu postoji opcija "ignore"?

bdi?
hvala!

mi smo ipak zemlja slučaj

BDI ned 16 pkt
Baltic Exchange Dry Index 2706 DOWN 16
BCI Baltic Exchange Capesize Index 3486 DOWN 29
BPI Baltic Exchange Panamax Index 3128 DOWN 14
BSI Baltic Exchange Supramax Index 2128 DOWN 13
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 1069 DOWN 7

I very much love INGRA !!

New Report

Close