ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zato kaj dionica ide samo prema dolje vec neko vrijeme, crobex je opet ispod 2000….
i cekam i cekam, a cijena pada i pada… 🙂

Na putu prema gore

ja ovo ne razumijem… koji razlozi…ma neću prodati pa nek padne na 500kn [angry]

Nikakve potpore nije ni bilo.Nećemo plakat. Još malo i dokup. Odoh skupit šuške bar za 10-20 komada.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

jedini razlog je nedostatak likvidnosti, dok se mi mali koljemo veliki lijepo gledaju sa strane i čekaju dok im se dovoljno ne sruši za ulaz. svoje uzdanice naravno drže na istim razinama, vidi pod ATGR; HT; ERNT itd…

koji god da razlog bio, pada vec neko vrijeme.
imao sam kupovina po 3000kn, 2500, 1500, 900, 600kn.. i tokom cijelog razbolja padanja nisam prodavao jer sam uvijek mislio "ok, sutra ce valjda stat". Ubrzo nakon toga je bila ispod 500kn.
tak i sad.. samo ne bi volio da se ponovi isti scenario 🙂

Na putu prema gore

nije ugodno gledati kako dionica koju posjeduješ pada, pogotovo ako znaš da nema nekih bitnih razloga za pad ali evo za dugoročne kojima i sam pripadam samo par napomena, prije nekih godinu dana vozarine su bile u banani, Jerković je najavljivao 30 miliona $ gubitka a cijena je varirala oko 800 kn…sada godinu kasnije vozarine su savim pristojne (donose zaradu) AP nema gubitak od 30 miliona $ već nekih 6x manje, voze 2 nova supramaxa i zaključeno je nekoliko dobrih ugovora na godinu dana…cijena je tu gdje je…
za istu tu godinu osobno sam bogatiji za 13% dionica brojčano gledajući i ne napušta me optimizam, dolari će se uredno slijevati i dalje na račun AP dok za neke druge uzdanice na ZSE nisam siguran u tako redovit priljev kuna…za brodare najgore je prošlo a za neke druge grane tek dolazi…

dolaze blagdani i ne prati mi se više ova žabokrečina od burze pa Vas sve lijepo pozdravljam i želim Vam svima puno zdravlja, sreće i dobrih prinosa na burzi…Sretan Vam Božić i Nova 2010.

..dolar ojačao spram eura…
…no dobro to sad nije bitno……
…jako je važnu tu vijest razglasiti kad padajer atpl vozi za dolare, znate…

semper fidelis

stjecajem okolnosti neko vrijeme me nije bilo ovdje, na burzi. od tada je dionica pala 10%.
i jako dobro sam se osjećao. u ovo doba padalina, nema zarade. nikom. eventualno smanjenje pušione i vaćkanje dionica od padavičara. najbolje sklopit oči i čekati da gungula prođe.
a mislim, stvarno… zaboli me .urac što je atpl u ovom trenu 930 kn.
isto kao i da se živciram što su opljačkali poslovnicu rba, a ja u rba držim novce.
presmiješno+prežalosno. istovremeno.
čini se kao da je u zagrebu granulo sunce. u mojem mrkoplju ni traga njemu.
da, i? više ga nikad neću vidjeti?


..dolar ojačao spram eura…
…no dobro to sad nije bitno……
…jako je važnu tu vijest razglasiti kad padajer atpl vozi za dolare, znate…

u pravu si. nije SAD bitno.
u krivu si generalno. jako je bitno!

U Dbk došla struja, gosparima popravljen server i dionica je pod kontrolom svih zainteresiranih i namirenih, a nezadovoljnih, kako reče Kalmeta je bilo i biti će ih uvijek. Netko će po bakalaru a može se i oslić pripremit na bakalar, tko kaže da ne može. Promašio sam target ni više ni manje nego 50% ali uza sve to za doček pod 5 zvjezdica je ipak ostalo nešto. Netko će reći kojih pet zvjezdica, ako bude vedro ja ću na doček pod puno više zvjezdica, pa neka je svima sretno. Sve je zapakirano čeka se samo zadnje zvono i brisanac u civilizaciju! [thumbsup]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Baltic Dry Index (BDI) -104 3154

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Baltic Dry Index (BDI) -104 3154

Kak stoji PANAMAX ?

New Report

Close