ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

E da mi je procitat nesto pametno na ovom forumu…. sta je najgore i mene pamet hlapi s ovom situacijom…ili sto bi kazao Per Jesus …umorio sam se od sljedecih tjedana…jedino sto mi je u glavi nakon uvida u ovu slabu likvidnost i kapitulaciju kukavica je to da su pravi igraci otisli ko i ja proslu sedmicu na skijanje, pa neki cak ranije otvorili i bozicno novogodisnje praznike…utrka pocinje nadam se nakon toga… ako se ko sijeca tako je bilo i prosle godine, mislim da ova nije puno razlicita od te lanjske, mozda je malo manje optimizma, vise realizma, ali zivimo za buduce dane…a jebes buducnost ako nece da bude svijetla :-)))

Ja bih stavio još jedan graf pa ga sami prostudirajte i recite drži li to vodu. Slažem se s pojedincima ovdje na PF da se radi o kanalu a ne o klinovima i trokutima. Ustvari može to uvijek neko tumačiti onako kako ona ili on to vide, a ja sam mišljenja ovoga,, stoga sam danas vršio dokup. Kuna koja gore dole mislim da ne igraju ulogu. Molio bih za komentare i poštujem svačije mišljenje bilo ono pozitivno ili negativno !!
LP i Hvala !!

I very much love INGRA !!

Ja mislim da se ovdje još uvijek isplati prodavati jer nije puno pala, a pokolj se tek očekuje. Odbijanac je moguć od 9xx kn, ali nema šanse da probije 1000 kn.
Dugoročno situacija ovdje nije niti malo blistava.


Ja bih stavio još jedan graf pa ga sami prostudirajte i recite drži li to vodu. Slažem se s pojedincima ovdje na PF da se radi o kanalu a ne o klinovima i trokutima. Ustvari može to uvijek neko tumačiti onako kako ona ili on to vide, a ja sam mišljenja ovoga,, stoga sam danas vršio dokup. Kuna koja gore dole mislim da ne igraju ulogu. Molio bih za komentare i poštujem svačije mišljenje bilo ono pozitivno ili negativno !!
LP i Hvala !!

Mrgude, zao mi sto imas dionice, ali moram te upozoriti da malo bolje pogledas grafove koje saljes jer se po TA nikada ne poboljsavaju gubitničke pozicije. Pogotovo ne na glavnoj potpori jer ako je probije pojest ce te zivog.


Ja mislim da se ovdje još uvijek isplati prodavati jer nije puno pala, a pokolj se tek očekuje. Odbijanac je moguć od 9xx kn, ali nema šanse da probije 1000 kn.
Dugoročno situacija ovdje nije niti malo blistava.

Svi tvoji postovi na ovom podforumu su protiv Atpl.Ocigledno je da nemas atpl, jer netko koju ima sigurno nebi pisao o isplativosti prodavanja.Koristis rijeci "pokolj" i pises da atpl vrijedi 1000 kn, ako je bdi 6000.Netko tko misli da bdi treba biti 6000 da bi vrijednost bila 1000 kn, nije uopce ni posjedovao ovu dionicu.Ne kazem da ce atpl padati ni rasti, jer to ne znam, ali jednostavno je previse takvih koji dijele savjete o tudjim dionicama.Svatko pise neke targete i kada slucajno pogodi, e onda po cijelom forumu pise, rekao sam, a vi me niste slusali.

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

Kad negdje vidim drukačinu uključim se čisto iz osobnog zadovoljstva, inače pišem ja nekad i protiv svojih dionica.
Ovo je jako predvidiva dionica pa mi nije jasno ovo UP drukanje. Onaj tko je mene slušao nebi na ATPL izgubio ovih 20-ak% koliko je pala. S obzirom da je trenutačno DOWN trend logično je da će i ATPL padati, čak imam neke targete ali neću ih iznositi.
Nemam ništa protiv ATPL ali trenutačno se ovdje može samo izgubiti, pa zašto ne upozoriti ljude, svako sam odlučuje što će s svojom lovom.
Moje pisanje nema nikakvog utjecaja na cijenu, riječ "pokolj" znači veći pad vrijednosti dionice nakon kojega će se teško oporaviti.
Neki moji pogodci su slučajni ali do većine dolazim na temelju znanja i iskustva, pa zato iza mene stoje jako dobri rezultati.



Ja bih stavio još jedan graf pa ga sami prostudirajte i recite drži li to vodu. Slažem se s pojedincima ovdje na PF da se radi o kanalu a ne o klinovima i trokutima. Ustvari može to uvijek neko tumačiti onako kako ona ili on to vide, a ja sam mišljenja ovoga,, stoga sam danas vršio dokup. Kuna koja gore dole mislim da ne igraju ulogu. Molio bih za komentare i poštujem svačije mišljenje bilo ono pozitivno ili negativno !!
LP i Hvala !!

Mrgude, zao mi sto imas dionice, ali moram te upozoriti da malo bolje pogledas grafove koje saljes jer se po TA nikada ne poboljsavaju gubitničke pozicije. Pogotovo ne na glavnoj potpori jer ako je probije pojest ce te zivog.
[/quote]

Hvala na savjetu prijatelju, ali one mene ne mogu pojesti dok ih posjedujem, tek kad ih prodam — POJELE su me !!
Živ mi bio i Hvala na savjetu !!
LP

I very much love INGRA !!


Kad negdje vidim drukačinu uključim se čisto iz osobnog zadovoljstva, inače pišem ja nekad i protiv svojih dionica.
Ovo je jako predvidiva dionica pa mi nije jasno ovo UP drukanje. Onaj tko je mene slušao nebi na ATPL izgubio ovih 20-ak% koliko je pala. S obzirom da je trenutačno DOWN trend logično je da će i ATPL padati, čak imam neke targete ali neću ih iznositi.
Nemam ništa protiv ATPL ali trenutačno se ovdje može samo izgubiti, pa zašto ne upozoriti ljude, svako sam odlučuje što će s svojom lovom.
Moje pisanje nema nikakvog utjecaja na cijenu, riječ "pokolj" znači veći pad vrijednosti dionice nakon kojega će se teško oporaviti.
Neki moji pogodci su slučajni ali do većine dolazim na temelju znanja i iskustva, pa zato iza mene stoje jako dobri rezultati.

Antiša hajde molim te reci mi koje dionice onda uzeti u ovom padu Crobexa i obogatiti se… kojem se ti SVECU moliš reci nam, a koji ti šapće ovo prodaj ovo kupi.
Ja sam stavio graf i jućer dokupio ATPL i vjerujem da je kraj padalinama, ne u kunu jer za mene 10-50 kn ne znači ništa ako će se vtratiti na moju zamišljenu zaradu, a vjeruj mi da hoće.
LP tebi i tvojoj obitelji i dakako "Sretni i blagoslovljeni predstojeći blagdani svima na PF".. Mrgud !!
P.S: Neznam dali ću biti dona za blagdane pa sam požurio s čestitkama !!

I very much love INGRA !!

Poštovanje,evo samo da citiram nešto zanimljivo iz Du tjednika,dakle komercijalna marina ispred hotela Lapad bi prema Županijskom planu trebala imati 400 vezova,nedavno je kap.Jerković govorio da sa 200 vezova mogu raditi oko nule,dakle ovih drugih 200 je čista zarada.E da,ponovno je spomenuo i ona dva tankera rekavši da se ne iznenadimo ukoliko u narednim vremenima i oni budu prenamjenjeni u suhe.Dokumentacija za zgradu je gotova,nazire se kraj papirologije i za marinu,brodovi su novi uskoro dolaze još četiri nadam se svi za suhe.Budučnost je svijetla da svijetlija nemože biti veliki pozdrav iz Dubrovnika.

21 Dic 2009 09:31 Il Sole 24Ore

Kina: vlada procjenjuje rast BDP od 8% u 2010.g.

ne da mi se više gledati ovo padanje, da se ne bi ponovila prosla godina… ako cijena jos malo padne, izlazim i cekam bolje dane

Na putu prema gore

a zašto bi se ponovila prošla godina? na temelju čega to zaključuješ? Ponovit će se jedino i ako svi budu razmišljali kao ti. 🙂 a onda će neki ostrič vune za par godina. 😀

New Report

Close