ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ko ce spasavat ,mirovincima se hebe.njima svejedno godina -3 – 5 oni gledaju na malo duze staze.
ostali nemaju love

Good artists copy. Great artists steal.

Eto da sad ima neka ekipica imalo organizirana mogla bi na ovoj dionici napraviti rusvaj, jer je van kontrole!!! [thumbsup]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Eto nije mi prošlo da je gosparima server u kvaru i da im ne radi omiljena igrica prepodaje dionica vlastite firme, zato je promet takav kakav je.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Ako ovo sada nije kraj onda će smak svijeta prije 2012 godine. No ja mislim ?? da je sada dan “D” ili dan za pravi dokup. Osobno si dajem truda, APP ( ako pogriješim, pogriješim ) !!

I very much love INGRA !!

totalna bonaca..

sutra je novi dan.

Baltic Exchange Dry Index TM 3258 (DOWN 118)
Baltic Exchange Capesize Index TM 4566 (DOWN 309)
Baltic Exchange Panamax Index TM 3448 (UP 12)
Baltic Exchange Supramax Index TM 2322 (DOWN 18)
Baltic Exchange Handysize Index TM 1199 (DOWN 14)

jučer sam napisao da su capeovi ti koji će držat BDi dole duže vrijeme. nisam se pristojno izrazio pa me vjeko obrisao. 😀
i eto, pokazalo se istinitim. cape dolje, panamax gore.
tako bu i u ponedjeljak. sve u svemu dobro za poslovanje ATPL manje dobro za dionicu na kratke staze.

Baltic Exchange Panamax Index TM 3448 (UP 12)

40-postotni pad gradnje uredskih prostora stvorit će nestašicu

To će, kako smatraju u CB Richard Ellisu, stvoriti dugoročnije pozitivne posljedice na tržištu te stvoriti bolje uvjete za investiranje na pojedinim nacionalnim tržištima. Smanjenje gradnje novih uredskih prostora omogućiti će popunjavanje postojećih te izazvati nestašicu uredskih prostora u pojedinim zemljama sredinom iduće godine.

15.12.2009


Vaš link

Upravo tako danas BDI ide gore. Tko je jutros kupio posrečilo mu se.

Ja bih još jednom molio kolegu kukumara da nam elaborira kad će točno bdi počet rast, a skupa s njim i atpl, malo su me zbunile ove nedavne prognoze jer vidim da je od tada bdi bez zadrške pao već 300 bodova.

I ako može odgovorit na pitanje hoće se nekom još više posrećit ako bude kupovao atpl idući tjedan?
Hvala.

never surrender


15.12.2009

Vaš link

Upravo tako danas BDI ide gore. Tko je jutros kupio posrečilo mu se.

Ja bih još jednom molio kolegu kukumara da nam elaborira kad će točno bdi počet rast, a skupa s njim i atpl, malo su me zbunile ove nedavne prognoze jer vidim da je od tada bdi bez zadrške pao već 300 bodova.

I ako može odgovorit na pitanje hoće se nekom još više posrećit ako bude kupovao atpl idući tjedan?
Hvala.
[/quote]
Vidim Pero sugrađane da ti nitko replicirati neće. Na ovo tvoje drugo pitanje ću ti odgovoriti. Danas tko kupi ATPL slijedeći tjedan bit će bogatiji !!
P.S: Ja sam danas upravo dokupio tako da sam za ovu godinu miran, i nadam se da nisam pogriješio u svojoj procjeni, ovaj puta !!
LP [bye]

I very much love INGRA !!


I ako može odgovorit na pitanje hoće se nekom još više posrećit ako bude kupovao atpl idući tjedan?

Ja sam se umorio od "sljedećih tjednova", toliko ih je bilo…
Odustajem. Naravno, samo do sljedećeg tjedna. [smiley]


totalna bonaca..

Jugo će kažu…

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

New Report

Close