ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


BDI = 4036 DOWN 71

Capesize su povukli dolje

Baltic Exchange Dry Index 4036 DOWN 71
BCI Baltic Exchange Capesize Index 6370 DOWN 285
BPI Baltic Exchange Panamax Index 3981 UP 53
BSI Baltic Exchange Supramax Index 2395 UP 13
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 1197 UP 15

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

evo stigla konjica iz uprave pred kraj radnog vremena..valjda fali kešovine.
ima li koji šaptač konjima da ih pomete? 😀

Sutra smo opet na trocifrenoj ATPL, kako se sad čini…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

vidi šta su mi uradili od pjesme mama…valjda im više nikad neće pasti na pamet da daju dionice u obliku dividende,sreća što sam smanjio atpl u portfelju sa 65% na 33%,izgleda na vrijeme…

ova pred kraj je bilo stvarno kao pred potop. pola prometa je stalo u zadnjih 20 minuta.
jedini je ATPL roknuo od svih brodara ovako.
eto bit će valjda za kiflu, čokoladu i dogradnju apartmana po dubrovniku i okolici:D

Dubrovnik peti od 50 odredišta

Hrvatski turistički biser Dubrovnik zauzeo je visoko peto mjesto u on-line istraživanju popularne britanske internetske turističke stranice trivago.co.uk.

Tako su odlučili sami turisti, ocjenjujući 50 najpopularnijih europskih turističkih morskih središta. Ljestvica je utvrđena na temelju ocjena samih gostiju koji su 50-ak hotela u Gradu ocijenili s prosječno 77,88 od mogućih 100 bodova. Najboljim dubrovačkim hotelom, s visokih 89 bodova, proglašen je Hilton Imperial Dubrovnik.

http://www.hrt.hr/index.php?id=137&tx_ttnews%5BbackPid%5D=136&tx_ttnews%5Btt_news%5D=55744&cHash=c427aaf2fb

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Ma pustite turizam, tu nema zarade…


Ma pustite turizam, tu nema zarade…

I ti si biser kolega.
Nego di je zarada, možda u brodogradnji, kombinezoni, mast, ulje, šporkeca dugovi i subvencije.

Korkyra

Nešto više od 600 dionica se prodalo u zadnji 5 min. trgovanja!! Stakori prvi napuštaju brod!! Ja kapetan s njim tonim!! Ne odustajem od ove dionice!!

Možda je razlog stopiranje HG spota. Ekipa nije uspjela prodati HGspot pa je morala zatvoriti short pozicije prodajom likidne ATPL.



Ma pustite turizam, tu nema zarade…

I ti si biser kolega.
Nego di je zarada, možda u brodogradnji, kombinezoni, mast, ulje, šporkeca dugovi i subvencije.
[/quote]
Nemoj meni pričati o turizmu…Ja živim u Šibeniku pa znam kako diše Solaris, Punta ,Olimpija , Imperijal itd….U turizmu najveću lovu dižu ovi što prodaju terene uz more..A ovi naši hoteli više potroše nego što zarade…




Ma pustite turizam, tu nema zarade…

I ti si biser kolega.
Nego di je zarada, možda u brodogradnji, kombinezoni, mast, ulje, šporkeca dugovi i subvencije.
[/quote]
Nemoj meni pričati o turizmu…Ja živim u Šibeniku pa znam kako diše Solaris, Punta ,Olimpija , Imperijal itd….U turizmu najveću lovu dižu ovi što prodaju terene uz more..A ovi naši hoteli više potroše nego što zarade…
[/quote]
Kolega to što si ti iz Šibenika ne znači ama baš ništa.
Da ti nije bilo onakve turističke sezone sada bi ti Crobex bio na 1000.

Da ti plastično pojasnim,
I meni dida obrađuje masline i još kopa sa motikom, tako i tvoja turistička branša u Šibeniku ako je suditi po rezultatima i tvojem poimanju turizma.
Turizam nije prodaja sunca, mora, zraka i zalazaka miseca, nije ni prodaja parcela, nisu ni apartmani – zimmer-rooms, itd…..

Bezpredmetno je sada da ti pojašnjavam što turizam znači za državu, jer je vidljivo iz tvojeg stajališta da ne poznaješ materiju.

Korkyra

New Report

Close